0

Nic tym ludziom nie będzie, w USA jest kręconych tyle seriali, że znajdą pracę wszędzie, przymierać głodem nie będą.

0

Parodiowałam tylko Twoje słowa, do Ciebie samego nic nie mam :D

21

Może na fotografa, bo mieli odmienne wizje co do zdjęcia.

10

O nie, jak oni śmią karać kogoś za nieprzestrzeganie przepisów, których wszyscy są świadomi i wiedzą jakie jest ryzyko jazdy bez biletu. Gardzę takimi ludźmi, tfu! :D

0

Mam lepszy pomysł - wysadźmy Słońce w cholerę.

0

Jeszcze dwa stopnie więcej i mój mózg wyparuje :D

9

A najgorsze jest to, że żyjemy w takiej, a nie innej strefie, nie mamy tej przyjemności być przyzwyczajonymi do ciągłych upałów jak mieszkańcy Nevady czy jakiejś Arabii, albo do zimna jak na północy. Nie, mieszkamy w kraju, gdzie wszystkiego jest po trochu i gdy wreszcie zaczynamy się przyzwyczajać do letnich upałów, gdy już nas tak nie meczą PIERDUT! Zaczyna się jesień, robi się chłodniej, potem przychodzi zima. Znów się przyzwyczajamy, tym razem do mrozów i gdy wreszcie zaczynają się robić znośne, wraca to cholerne lato. I tak rok w rok :D

7

A na końcu mistrza i tak zgarnie Legia :D

1

Szanuję teraz Deadpoola jeszcze bardziej niż szanowałam do tej pory. A szanuję go bardzo :D

16

W następnym sezonie. Cou załatwi nam sukces.

1

To może usiądź?
Ja wiem, że wszyscy byśmy chcieli, by Barcelona wyprzedziła Real, ale to się może nigdy nie zdarzyć, więc warto przestać przeżywać.

2

Powiedz że to pierwsze to fotoszop albo że ta mina nie jest tak naprawdę kierowana do Salaha, bo mój szacunek do Ramosa wyleci zaraz poza naszą galaktykę.

0

Kiedy będziesz startować w jakichś wyborach? Bo masz mój głos za pierwsze dwa punkty.

1

To jest lacrosse, nie żaden speedball :D

0

Marakuja > jakikolwiek inny owoc

7

Jedyne co Ramos ma wspólnego z Puyolem, to pozycja, na której grają. Ten pierwszy to zwykły boiskowy bandyta z przebłyskami, drugi to lider szanujący każdego przeciwnika.

2

Ja się mimo wszystko nie podejmę oceny. Zależnie od tego, od jakiej strony patrzeć, Real miał trudniej(trzyletni okres osiągania sukcesu) albo my(bardzo ofensywny styl, przez który łatwiej stracić bramki). Po prostu za dużo zmiennych dlatego dopóki jakiś zdolny matematyk nie stworzy algorytmu obliczającego poziom trudności obu sukcesów, to stawiam je na równi, choćby dla spokoju ducha :P

4

A my mamy sekstet. Tryplety nawet dwa. Nie raz skopaliśmy też Realowi tyłek w czasie meczu. Nie rozumiem jak można katować tak samego siebie i uznawać nasze sukcesy za nieistotne, gorsze, kiedy tego nawet nie da się zmierzyć. Nie obliczysz, czy zdobycie sekstetu czy trypletu było trudniejsze lub łatwiejsze niż zdobycie trzech LM z rzędu, więc po co w ogóle takie gadanie?

0

Jakbym go spotkała takiego w ciemnej uliczce o północy, to chyba bym się zesrała ze strachu.

1

W sumie Domino ma podobny fryz do Marcelo. Teraz wszystko ma sens.

1

Jeszcze zabawniejsze jest to, że Pique co najwyżej ukłuje słowem i ktoś się przez to zaczerwieni ze złości, a Ramos próbuje połamać rywalom nogi(i ręce).

1

Jak Neuer będzie grał, to nie obronią.

0

Live zawsze może znowu wyrównać i wtedy już strzelą.

0

Mucha mu do oka wleciała. Najgorzej.

0

Widać jest sprawiedliwy :D

0

Opracowywał nowy atak na kolejnego rywala.

2

Można się czepiać, że my mieliśmy farta w dwumeczu z Chelsea i w pierwszym meczu z Romą, ale fart Realu jest równie niezmierzony, co wszechświat, mój mały móżdżek tego nie ogarnia xD

0

Proszę wyjść, ryby głosu nie mają.

6

Absolutely disgusting.

5

Ramos jest jak jakiś terminator, zaraz zaprogramują mu nową Sarę Connor i znów kogoś zaatakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?