0

Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło :D

0

Na pewno nie byłoby to coś, czego już nie widziałam. Próbowałeś kiedyś googlować My Little Pony i nie wyjść z emocjonalnymi bliznami na mózgu? xD

0

Na przykład :D

0

Dude! Too soon.

0

Nic mnie tak nie rozczula jak wysoka osoba przytulająca tę mniejszą, praktycznie chowając ją sobie pod brodą :D

0

Nie przewidzieli zabiegów pielęgnacyjnych :D

13

Za darmo to trzea brać!

2

Pewnie, że może być śmieszny, ale nie na stronie, gdzie połowa użytkowników ślini się do obcej żony i jej tyłka, szanujmy się xD

1

To zawsze było żenujące. Tak samo jak te wszystkie hat tricki strzelone Anto przez Messiego. Bo wiecie *wink wink* seksik! Seks jest śmieszny!

0

I idzie powoli na dno.

1

Mogliby od razu pożegnać też Antka, będą mieli z głowy.

0

Madrycka mentalność.

0

Bomb has been planted!

0

Jak wyrwał do przodu :D

0

Tak z ciekawości, ciężko tak wytrzymać cały dzień? Modlitwa pomaga? I czy ta godzina "pierwszego" posiłku, to tak ogólnie dla wszystkich czy u każdego może się trochę różnić?

1

Liczę na to, że ze swoją ofensywną grą Liverpool może i straci ileś tam goli, ale też strzeli o tego jednego więcej.

0

W Hiszpanii nie można zastrzegać numerów.

0

Swego czasu czekałam tak na Supernatural. Zawczasu przygotowywałam sobie kanapeczki, chłodziłam piwko i oglądałam :D

0

A gdzie prawdziwy polski rosół i prawdziwy polski kotlet? Jakieś azjatyckie wynalazki, tfu! Wstyd! Odbieram Ci obywatelstwo.

0

Te tłumy, ta wdzięczność, ten potok łez. Tak, to byłoby piękne.

2

W rzeczy samej, nie mówiłam tego poważnie :D Ja traktuję ligę i LM na równi, bo obie potrzebują czego innego, by je wywalczyć i ciężko zmierzyć która jest jednak trudniejsza.

2

Tylko LM się liczy!

0

Widziałam nowego Deadpoola. Jedynka lepsza, humor dalej świetny(zwłaszcza scena po napisach), Ryan oczywiście genialny, ale chyba wolę komiksowego i fanfikowego Wade'a, ten do mnie nie trafia :D

0

No cóż za niespodzianka.

1

Oj tam, Deadpoolowi się podobało, może tobie też się spodoba ;)

1

Wystarczy spojrzeć na mój avatar i już wiadomo skąd czerpię tę wiedzę :D O większych fetyszach się czytało ;)

0

Na Deadpoola xD Na boga, to się pegging nazywa xD

0

A na jakie włosy chcesz tego użyć? Bo jak na ciemne, to sobie daruj, taki spray coś da przy już jasnych włosach. Mówię tu oczywiście o czymś, co ma przypominać naturalny blond, bo żółty spray to akurat powinieneś dostać bez problemu.

0

To nie jest to?

0

Ja dzisiaj nadrobiłam Króla rozrywki. Dawno się tak nie bawiłam na musicalu, ale to chyba przez Huge Jackmana, który jest w tym filmie świetny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?