Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło :D
0
Na pewno nie byłoby to coś, czego już nie widziałam. Próbowałeś kiedyś googlować My Little Pony i nie wyjść z emocjonalnymi bliznami na mózgu? xD
0
Na przykład :D
0
Dude! Too soon.
0
Nic mnie tak nie rozczula jak wysoka osoba przytulająca tę mniejszą, praktycznie chowając ją sobie pod brodą :D
0
Nie przewidzieli zabiegów pielęgnacyjnych :D
13
Za darmo to trzea brać!
2
Pewnie, że może być śmieszny, ale nie na stronie, gdzie połowa użytkowników ślini się do obcej żony i jej tyłka, szanujmy się xD
1
To zawsze było żenujące. Tak samo jak te wszystkie hat tricki strzelone Anto przez Messiego. Bo wiecie *wink wink* seksik! Seks jest śmieszny!
0
I idzie powoli na dno.
1
Mogliby od razu pożegnać też Antka, będą mieli z głowy.
0
Madrycka mentalność.
0
Bomb has been planted!
0
Jak wyrwał do przodu :D
0
Tak z ciekawości, ciężko tak wytrzymać cały dzień? Modlitwa pomaga? I czy ta godzina "pierwszego" posiłku, to tak ogólnie dla wszystkich czy u każdego może się trochę różnić?
1
Liczę na to, że ze swoją ofensywną grą Liverpool może i straci ileś tam goli, ale też strzeli o tego jednego więcej.
0
W Hiszpanii nie można zastrzegać numerów.
0
Swego czasu czekałam tak na Supernatural. Zawczasu przygotowywałam sobie kanapeczki, chłodziłam piwko i oglądałam :D
0
A gdzie prawdziwy polski rosół i prawdziwy polski kotlet? Jakieś azjatyckie wynalazki, tfu! Wstyd! Odbieram Ci obywatelstwo.
0
Te tłumy, ta wdzięczność, ten potok łez. Tak, to byłoby piękne.
2
W rzeczy samej, nie mówiłam tego poważnie :D Ja traktuję ligę i LM na równi, bo obie potrzebują czego innego, by je wywalczyć i ciężko zmierzyć która jest jednak trudniejsza.
2
Tylko LM się liczy!
0
Widziałam nowego Deadpoola. Jedynka lepsza, humor dalej świetny(zwłaszcza scena po napisach), Ryan oczywiście genialny, ale chyba wolę komiksowego i fanfikowego Wade'a, ten do mnie nie trafia :D
0
No cóż za niespodzianka.
1
Oj tam, Deadpoolowi się podobało, może tobie też się spodoba ;)
1
Wystarczy spojrzeć na mój avatar i już wiadomo skąd czerpię tę wiedzę :D O większych fetyszach się czytało ;)
0
Na Deadpoola xD Na boga, to się pegging nazywa xD
0
A na jakie włosy chcesz tego użyć? Bo jak na ciemne, to sobie daruj, taki spray coś da przy już jasnych włosach. Mówię tu oczywiście o czymś, co ma przypominać naturalny blond, bo żółty spray to akurat powinieneś dostać bez problemu.
0
To nie jest to?
0
Ja dzisiaj nadrobiłam Króla rozrywki. Dawno się tak nie bawiłam na musicalu, ale to chyba przez Huge Jackmana, który jest w tym filmie świetny :D