Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Horror wegan.
0
Kiedyś to był quality content :D
1
Jako osobie w ogóle nie słuchającej tego typu muzyki, podobało mi się. Chyba przez dwa dni słuchałam całej płyty bez przerwy.
0
Przynajmniej miał okazję dotknąć :D
0
Nikt Cię nie pytał :D
36
Kiedyś to było, kurła! Pracowało się po 12 godzin za psie pieniądze i jeszcze udawało się wyżywić piątkę dzieci, a teraz zachciało się młodzieży godnej płacy i normalnych godzin pracy, pasożyty jedne.
5
Jest jeszcze inaczej. Negatywna dla naszego klubu plotka jest od razu przyjmowana za prawdę, a pozytywna to dalej tylko plotka i w ogóle jak można wierzyć gazetom :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coraz bliżej okienka transferowego i znowu to samo :D
Ktoś dobry przychodzi do Barcelony - Wierzycie w te bzdury? (Nazwa klubu) nie puści (Nazwisko zawodnika), to tylko głupie ploty, dalej łykajcie wszystko jak pelikany.
Ktoś dobry odchodzi z Barcelony - No nie, co ten zarząd odwala! Trzeba ich wywieść na taczkach! Już pewnie (Nazwisko zawodnika) sprzedali i to pewnie za dwie piłki i bidon.
0
Okrutny jesteś :D
1
Zrobił swoje, teraz może odejść :)
Przynajmniej nikt mu nie powie, że olewał ostatnie tygodnie w klubie :D
8
Ale Wy macie żal o to Levante, tak jakby i bez tego meczu dzisiaj nie mogli z nimi przegrać.
5
Albo ubezpieczał się na przyszłość :D
"O! Ta kibicuje Barcy, zbanuję ją zanim zrobi mi syf na twitterze! Jesteś genialny, Jarku, prawdziwy geniusz zła!"
3
Może co jakiś czas sprawdza obserwujących i zobaczył kogoś powiązanego z Barcą, a w takiej sytuacji wyjście jest tylko jedno - ban :D
7
Szukasz logiki gdzieś, gdzie jej nie ma :D
0
Taki film jak ten przypomina mi tylko jak bardzo jest mi żal, że Freddy przedwcześnie odszedł. Jeszcze tyle genialnych piosenek mógł stworzyć razem z resztą zespołu.
3
Wygląda dobrze, trzeba będzie koniecznie obejrzeć. Rami Malek wygląda świetnie jako Freddy :D
4
A spróbowałby nie podać, zaraz by był u prezesa :D
1
Przeczytałam artykuł o Argentynie na Wikipedii, to w zasadzie już obywatelstwo :D
2
Piąteczka, ja też :D Zawsze chciałam, by dołączył do drużyny Shadows.
Ale Sinedda też lubiłam :D
1
Jedyne co musisz wiedzieć, to że Boruc by wybronił :D
0
A gra od stycznia. Kocur :D
3
Popieram :D
– O zobacz ten zamek, w nim też by ci dobrze było. Mógłbyś tam mieszkać.
– A to ja mam w każdym zamku mieszkać?
– No widzisz jaki ja dla ciebie dobry jestem.
:D
2
Bayern też wyszedł ostatnio z takiego założenia i ile dostał, cztery w plecy? A różnica w posiadaniu była 80 do 20. Nie trzeba mieć długo piłki, by coś strzelić, jeden czy dwa kontakty czasami wystarczą.
0
Ja widziałam. Całą La Ramble po SIII w wykonaniu Ronaldo :D
3
Ty już Słoik jesteś, a nie Warszawa :D
0
Musieliby wtedy brać ludzi z ulicy, bo nie miałby kto sędziować :D
0
Ja jestem, może pomogę :D
0
Bez porównania mniejsza ta depresja, ale co najmniej taka, jakbyśmy przegrali ligę :D
0
Przecież nikt Ci teraz nie zaśnie, za duże nerwy u niektórych :D