5

Horror wegan.

0

Kiedyś to był quality content :D

1

Jako osobie w ogóle nie słuchającej tego typu muzyki, podobało mi się. Chyba przez dwa dni słuchałam całej płyty bez przerwy.

0

Przynajmniej miał okazję dotknąć :D

0

Nikt Cię nie pytał :D

36

Kiedyś to było, kurła! Pracowało się po 12 godzin za psie pieniądze i jeszcze udawało się wyżywić piątkę dzieci, a teraz zachciało się młodzieży godnej płacy i normalnych godzin pracy, pasożyty jedne.

5

Jest jeszcze inaczej. Negatywna dla naszego klubu plotka jest od razu przyjmowana za prawdę, a pozytywna to dalej tylko plotka i w ogóle jak można wierzyć gazetom :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coraz bliżej okienka transferowego i znowu to samo :D
Ktoś dobry przychodzi do Barcelony - Wierzycie w te bzdury? (Nazwa klubu) nie puści (Nazwisko zawodnika), to tylko głupie ploty, dalej łykajcie wszystko jak pelikany.
Ktoś dobry odchodzi z Barcelony - No nie, co ten zarząd odwala! Trzeba ich wywieść na taczkach! Już pewnie (Nazwisko zawodnika) sprzedali i to pewnie za dwie piłki i bidon.

0

Okrutny jesteś :D

1

Zrobił swoje, teraz może odejść :)
Przynajmniej nikt mu nie powie, że olewał ostatnie tygodnie w klubie :D

8

Ale Wy macie żal o to Levante, tak jakby i bez tego meczu dzisiaj nie mogli z nimi przegrać.

5

Albo ubezpieczał się na przyszłość :D
"O! Ta kibicuje Barcy, zbanuję ją zanim zrobi mi syf na twitterze! Jesteś genialny, Jarku, prawdziwy geniusz zła!"

3

Może co jakiś czas sprawdza obserwujących i zobaczył kogoś powiązanego z Barcą, a w takiej sytuacji wyjście jest tylko jedno - ban :D

7

Szukasz logiki gdzieś, gdzie jej nie ma :D

0

Taki film jak ten przypomina mi tylko jak bardzo jest mi żal, że Freddy przedwcześnie odszedł. Jeszcze tyle genialnych piosenek mógł stworzyć razem z resztą zespołu.

3

Wygląda dobrze, trzeba będzie koniecznie obejrzeć. Rami Malek wygląda świetnie jako Freddy :D

4

A spróbowałby nie podać, zaraz by był u prezesa :D

1

Przeczytałam artykuł o Argentynie na Wikipedii, to w zasadzie już obywatelstwo :D

2

Piąteczka, ja też :D Zawsze chciałam, by dołączył do drużyny Shadows.
Ale Sinedda też lubiłam :D

1

Jedyne co musisz wiedzieć, to że Boruc by wybronił :D

0

A gra od stycznia. Kocur :D

3

Popieram :D
– O zobacz ten zamek, w nim też by ci dobrze było. Mógłbyś tam mieszkać.
– A to ja mam w każdym zamku mieszkać?
– No widzisz jaki ja dla ciebie dobry jestem.
:D

2

Bayern też wyszedł ostatnio z takiego założenia i ile dostał, cztery w plecy? A różnica w posiadaniu była 80 do 20. Nie trzeba mieć długo piłki, by coś strzelić, jeden czy dwa kontakty czasami wystarczą.

0

Ja widziałam. Całą La Ramble po SIII w wykonaniu Ronaldo :D

3

Ty już Słoik jesteś, a nie Warszawa :D

0

Musieliby wtedy brać ludzi z ulicy, bo nie miałby kto sędziować :D

0

Ja jestem, może pomogę :D

0

Bez porównania mniejsza ta depresja, ale co najmniej taka, jakbyśmy przegrali ligę :D

0

Przecież nikt Ci teraz nie zaśnie, za duże nerwy u niektórych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?