Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wtedy zmarzniesz na dołku :D
1
Messi dostał taki sam :D
https://www.croatiaweek.com/wp-content/uploads/2016/09/Messi.jpg
2
3
Koleżanka to Ci może mówić, co się jej podoba, ale jakbyś praktycznie codziennie słyszał takie teksty od obcych, starych dziadów, to też miałbyś dość.
I wybacz, ale pierwszy raz słyszę, by niechęć do zatrudnienia z powodu potencjalnej ciąży czy gwizdanie i obrzydliwe komentarze w wykonaniu robotników leciały w stronę facetów. Mężczyźni także mają swoje problemy związane z płcią, ale nie wmówisz mi, że są tak samo wielkie jak w przypadku kobiet, bo nie są i w porównaniu z nami jesteście znacznie bardziej uprzywilejowaną grupą. Trzeba być naprawdę ślepym, żeby uważać inaczej.
42
Poważny redaktor najlepszej fanowskiej strony piłkarskiej w Polsce, panie i panowie :D
6
Byłoby miło żyć w kraju, gdzie przechodząc obok budowy nie byłabym zaczepiana. Byłoby miło, gdyby ktoś traktował mój zły humor poważnie, a nie jak jakieś dyrdymały miesiączkowe. Gdyby rząd wraz z kościołem nie planowali zmuszać mnie do rodzenia martwego kawałka mięsa z mózgiem na wierzchu, bo cud życia, a cierpienie uszlachetnia. Gdyby ludzie chcieli mnie zatrudniać, a nie odrzucali moje podania, bo mogę kiedyś zajść w ciąże. Gdybym wypowiadając się na tematy typowo uznawane za męskie nie była traktowana jako ta głupiutka, co to chce zabłysnąć(nawet dzisiaj ktoś tu napisał, że nie potrafi słuchać kobiet mówiących o piłce). Gdyby obcy faceci nie kazali mi się uśmiechać, bo swoim złym humorem psuję humor im. Gdyby moja rozwiązłość seksualna nie była traktowana jak prostytucja, podczas gdy rozwiązłość facetów jest traktowana jako coś wartego chwaleniem się. Gdyby ludzie nie zwalali na mnie winy za gwałt, bo śmiałam napić się na imprezie albo założyć krótką spódniczkę i pokazać dekolt. Gdyby ludzie przestali uważać, że najważniejszym celem w moim życiu jest usidlenie faceta i urodzenie dziecka.
Wymieniać dalej jak to wspaniale traktuje się kobiety w Polsce?
18
To chociaż się tym nie chwal.
0
Założę się, że poległabym na niej tak jak ostatnim razem, także dla mnie nie byłaby taka łatwa :D
5
Nic co powie się przed "ale" nie ma już znaczenia, gdy padnie to słowo.
0
To dopiero rano, jak wrócę z roboty. I jak nie zapomnę :D
1
To co kolega mówi plus doradziłabym jakąś mocną gumę. Co prawda panem nie jestem, ale mam typowo męskie uczesanie i właśnie gumy używam, bo z suszarką za dużo roboty, a ja mam dwie lewe ręce :D
8
Dużo o nim świadczy to, że wygląda mądrze tylko na tle niektórych rozwielitek z tej strony, kiedy je wyśmiewa, bo nie ma nic bardziej merytorycznego do powiedzenia.
0
Por que no los dos?
23
Właśnie widziałam w telewizji spot mówiący, by nie pisać po flagach. Nie pamiętam, żeby było coś takiego w przeszłości, jeśli tak, to cieszę się, że znowu do tego wracają, bo to co widać na np. takich skokach narciarskich to jakaś patologia, wszędzie bazgroły z nazwami jakichś wsi z liczbą ludności nie przekraczającej dwudziestu osób. Oszaleć można.
2
Może po prostu pokazuje chłopakom, żeby nie podchodzili, bo Iniesta ich wkręci w glebę :D
0
Dobre transfery Realu przed finałem.
2
Ja tam odnoszę wrażenie, że LM stała się aż za ważna dla wielu kibiców odkąd Real zaczął ją regularnie wygrywać. Dam sobie rękę uciąć, że gdyby wygrywał ktoś inny, to i postrzeganie tego pucharu byłoby inne, bez dyskredytowania innych rozgrywek, które przecież też same się nie wygrywają.
11
Po co się produkować, przecież ci kibice według niego zaorali się sami. Po co on ma marnować swój czas? Minimum dziesięć minut by reklamy wrzucić są? Są. Chwytliwy tytuł jest? Jest. Przyciągająca wzrok miniaturka z dużym napisem, żeby na pewno nie przeoczyć? Jest. Wyświetlenia się zgadzają? Zgadzają.
1
Pisz o wszystkim, co choć trochę przypomina temat pracy, na tym źle się nie da wyjść :D
25
Przynajmniej odwiedzisz rodzinę :D
0
Jakie to będzie dobre :D
1
Niewykorzystane sytuacje mogą się zdarzyć, żałosne sędziowanie nie powinno, zwłaszcza przy tylu sędziach i takiej technologii.
1
Niewykorzystane sytuacje nie usprawiedliwiają żałosnego sędziowania. Come on, szanujmy się. Sędzia ma rozstrzygać spory, a nie utrudniać drużynom rozgrywanie meczu.
0
https://i.gifer.com/JjOU.gif
Taka sytuacja :D
1
Oprócz Pique to chyba najbardziej zadziorny piłkarz w drużynie, więc spokojnie pasowałby na kapitana. Nie wiem czy na pierwszego, bo Geri ma chyba jednak większy posłuch w szatni, ale na któregoś na pewno.
0
SPOILER
Też tak sądzę. Generalnie byłam nawet trochę zaskoczona, że faktycznie tak bardzo mu zależało na Gamorze. Kochał ją na ten swój pokręcony sposób i myślę, że może nawet zechcieć przywrócić ją do życia. Może będzie mu się wydawało, że ze wszystkimi kamieniami da radę to zrobić bez problemu, nie ponosząc żadnej zapłaty i od tego momentu wszystko się zacznie sypać, a to będzie tylko woda na młyn dla Avengers.
0
Czy pisanie, że to spoiler ma w ogóle sens? :D
Nie wiem co oni wykombinują, ale lepiej żeby mi oddali mojego pajączka, bo nie ręczę za siebie :D Zaraz po filmie napisałam fanfik, żeby się pocieszyć, do takich rzeczy mnie doprowadzili tym filmem xD
1
Ja to liczę, że zobaczymy go po Avengersach w Strażnikach, bo na Ziemie jest już zbyt potężny, a chciałabym go jeszcze oglądać. Lubiłam go wcześniej, ale po Ragnaroku go uwielbiam :D
2
UWAGA SPOILERY
Dalej mnie ściska w żołądku na wspomnienie niektórych scen :D Ten film był po prostu genialny i szlag mnie trafia, że muszę czekać rok na kontynuację, zwłaszcza po tym jak zabili mi Spidermana(w dodatku dając mu po Buckym najbardziej emocjonalną śmierć. Tom Holland to geniusz!), a przez wzgląd na pracę nad drugą częścią jego solowego filmu byłam pewna, że go nie ukatrupią. Poczułam się przez to bezpiecznie i całkiem zapomniałam, że przecież Russo mają do dyspozycji Oko Agamotto, więc wszystko mogą odwrócić jak tylko będą chcieli. Mimo wszystko, śmierć Petera dalej boli. Deadpool byłby wkurzony, gdyby tam był :D
Strange na bank postawił wszystko na jedną kartę. Jak tylko zaczął oddawać Kamień Czasu, to było wiadomo, że widział to w przyszłości i pomimo tego, że wszystko dalej może się rypnąć przez jeden szczegół, postanowił zaryzykować.
Czy tylko ja dostałam dreszczy, gdy Thor wpadł do Wakandy z nowym toporkiem i trzasnął błyskawicami? Albo jak Kapitan wyłonił się z cienia? Moja sala kinowa milczała, ale ja aż sapnęłam z wrażenia :D
1
Nie zdziwię się, jak cały film o Marvel będzie w przeszłości, a potem końcówka albo scena po napisach już będzie nawiązywać do IW. No i ciekawe jak zakończy się Ant-Man i Wasp, bo przecież oni też namieszają w walce z Thanosem, w końcu mogą się poruszać po mikrokosmosie.