Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zagranicznym też jest rak. Jest też więcej wartościowych kanałów, bo to po prostu większa społeczność, ale Polski youtube też takie ma.
0
Weź nie obrażaj polskiego youtube'a, magical nawet koło niego nie stał xD
0
Nie twierdzę, że nie, tylko bawi mnie to napalanie się na Rakiticia strzelającego wszystkie karne, bo wiem jak to się skończy po pierwszym niestrzelonym :D
3
Jak ludzie widzieli Suareza przy karnych, to też byli spokojni. Do czasu :D
12
Pamiętam jak po jednym karnym Suareza ludzie tutaj się napalili, żeby strzelał już wszystkie karne. A potem nie trafił jednego i już szukano innego wykonawcy. To tak a propos Rakiticia jako głównego wykonawcy karnych w Barcy :D
0
Kurde, to wyciekły jakieś wyciągi z konta Krychowiaka, że to takie pewne? :D
0
Rodziców czeka długi dzień pocieszania dzieciaków, dla których ojciec jest pewnie największym bohaterem na świecie. Widzieć porażkę takiego boli.
3
Albo po prostu uważają, że genialności jednego nie przekreśla genialności drugiego. To że Mbappe jest dobry nie znaczy, że Dembele nagle zaczął być Wawrzyniakiem i nie będzie świetnym zawodnikiem Barcelony. Ludzie mają dziwną tendencję do niedoceniania tego co mają.
0
- Zajmij tereny należące od wieków do czarnej ludności
- Dziw się, że po wielu latach dalej jesteś traktowany wrogo po tym, jak traktowałeś czarnych jak niewolników
Żal ludzi, ale to nie jest nienawiść i morderstwa wynikające z koloru skóry tylko kontekstu historycznego, czy może raczej obie te sprawy się przenikają.
0
Jak się jest białym, to pewnie że nie jest.
1
To zależy. Chcesz im dać w ryj? :D
8
"Kontakty intymne będą znacząco utrudnione."
No tak, bo tak długo trwa zapytanie albo przyjrzenie się partnerowi/partnerce i upewnienie się, czy druga osoba na pewno chce uprawiać seks
W ogóle bawi mnie ten artykuł, bo nagłówek sugeruje, że zawsze trzeba potwierdzać w aplikacji, że chce się uprawiać seks, a wychodzi na to, że to tylko dodatkowa opcja, pewnie swego rodzaju zabezpieczenie, by później w trakcie dochodzenia można było sprawdzić.
I jeszcze ten tekst w linku. "Będzie potrzebna zgoda na seks". Bo wcześniej nie była potrzebna i można było przelecieć kogo się chciało i kiedy się chciało. Co dziennikarskie popłuczyny.
12
Ludziom z KOD'u już dawno peron odjechał :D
4
Też byś osiwiał oglądając wyjściowy skład Argentyny i nie widział swojego nazwiska :D
0
Wcisnę komuś za 150 :D
6
Ej. Ej. A może - tak mi się tylko wydaje, nie bierz tego jako prawdy objawionej - MOŻE, ludzie po prostu mają inne podejście od Ciebie? No wiesz, zdarza się.
3
Ktoś miałby ochotę pomóc mojej przyjaciółce wypełniając dla niej ankietę na studia? :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTCFFfbQsoLcDNyYSugLY0g99UZir2dbK07GFocsSAPZCQNA/viewform
0
Dałam się wrobić, bo koszulki od Nike pasują mi w rozmiarze L, ale widać kurtki już nie bardzo :D XL byłaby idealna i nawet ją zamówiłam, L-kę sprzedam komuś po nieco niższej cenie :D
0
Jak to było? Weź M? Nawet L jest dla mnie za mała jeśli chodzi o klatkę piersiową xD Nie jest źle, ale kompletnie swobodnie też nie jest :D
3
Nie ma nic piękniejszego niż wszechświat jak dla mnie. Nieskończenie wiele możliwości się w nim kryje i do końca naszego gatunku nie poznamy wszystkich jego sekretów.
1
Wikipedia nie działa, to nie miał jak sprawdzić, wybacz mu :D
4
Uwielbiam utwór Africa, to jedno z moich ulubionych dzieł muzycznych, ale ten cover i interpretacja oryginału dają radę. Cover jest ostrzejszy, ale też ma w sobie to coś, co oryginalna wersja.
Polecam w ogóle kanał tego pana, mega utalentowany facet.
0
Chciałabym, ale niestety nie pamiętam jaki to był odcinek :(
5
Skończy się jak w jednym skeczu Cracovii i Pique wygoni Bartomeu z jego biura :D
0
So plotki wyssane z palca.
I jest to.
Nawet nie wiem jak to nazwać xD
0
Ja nawet nie gram w online, a i tak się nieźle bawię przy piątce, ba!, nawet przy VC i SA. O czwórce, która jest moją ulubioną częścią nie wspominając. Także mam jak zająć sobie czas dopóki nie wyjdzie kolejna odsłona :D
0
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, ale nie będę miała nic przeciwko. GTA to moja ulubiona seria gier i chętnie dołączyłabym kolejną część do mojej kolekcji.
2
I Dembuś i koszulka wyglądają pięknie :D
1
Jakoś to przeżyję :D
1
Widać, że facet i nie wie jakie to niewygodne, gdy nie możesz swobodnie poruszać rękoma, bo ubranie ściska cię wszędzie w okolicach klatki piersiowej i naciąga rękawy :D