0

Na zagranicznym też jest rak. Jest też więcej wartościowych kanałów, bo to po prostu większa społeczność, ale Polski youtube też takie ma.

0

Weź nie obrażaj polskiego youtube'a, magical nawet koło niego nie stał xD

0

Nie twierdzę, że nie, tylko bawi mnie to napalanie się na Rakiticia strzelającego wszystkie karne, bo wiem jak to się skończy po pierwszym niestrzelonym :D

3

Jak ludzie widzieli Suareza przy karnych, to też byli spokojni. Do czasu :D

12

Pamiętam jak po jednym karnym Suareza ludzie tutaj się napalili, żeby strzelał już wszystkie karne. A potem nie trafił jednego i już szukano innego wykonawcy. To tak a propos Rakiticia jako głównego wykonawcy karnych w Barcy :D

0

Kurde, to wyciekły jakieś wyciągi z konta Krychowiaka, że to takie pewne? :D

0

Rodziców czeka długi dzień pocieszania dzieciaków, dla których ojciec jest pewnie największym bohaterem na świecie. Widzieć porażkę takiego boli.

3

Albo po prostu uważają, że genialności jednego nie przekreśla genialności drugiego. To że Mbappe jest dobry nie znaczy, że Dembele nagle zaczął być Wawrzyniakiem i nie będzie świetnym zawodnikiem Barcelony. Ludzie mają dziwną tendencję do niedoceniania tego co mają.

0

- Zajmij tereny należące od wieków do czarnej ludności
- Dziw się, że po wielu latach dalej jesteś traktowany wrogo po tym, jak traktowałeś czarnych jak niewolników
Żal ludzi, ale to nie jest nienawiść i morderstwa wynikające z koloru skóry tylko kontekstu historycznego, czy może raczej obie te sprawy się przenikają.

0

Jak się jest białym, to pewnie że nie jest.

1

To zależy. Chcesz im dać w ryj? :D

8

"Kontakty intymne będą znacząco utrudnione."
No tak, bo tak długo trwa zapytanie albo przyjrzenie się partnerowi/partnerce i upewnienie się, czy druga osoba na pewno chce uprawiać seks

W ogóle bawi mnie ten artykuł, bo nagłówek sugeruje, że zawsze trzeba potwierdzać w aplikacji, że chce się uprawiać seks, a wychodzi na to, że to tylko dodatkowa opcja, pewnie swego rodzaju zabezpieczenie, by później w trakcie dochodzenia można było sprawdzić.

I jeszcze ten tekst w linku. "Będzie potrzebna zgoda na seks". Bo wcześniej nie była potrzebna i można było przelecieć kogo się chciało i kiedy się chciało. Co dziennikarskie popłuczyny.

12

Ludziom z KOD'u już dawno peron odjechał :D

4

Też byś osiwiał oglądając wyjściowy skład Argentyny i nie widział swojego nazwiska :D

0

Wcisnę komuś za 150 :D

6

Ej. Ej. A może - tak mi się tylko wydaje, nie bierz tego jako prawdy objawionej - MOŻE, ludzie po prostu mają inne podejście od Ciebie? No wiesz, zdarza się.

3

Ktoś miałby ochotę pomóc mojej przyjaciółce wypełniając dla niej ankietę na studia? :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTCFFfbQsoLcDNyYSugLY0g99UZir2dbK07GFocsSAPZCQNA/viewform

0

Dałam się wrobić, bo koszulki od Nike pasują mi w rozmiarze L, ale widać kurtki już nie bardzo :D XL byłaby idealna i nawet ją zamówiłam, L-kę sprzedam komuś po nieco niższej cenie :D

0

Jak to było? Weź M? Nawet L jest dla mnie za mała jeśli chodzi o klatkę piersiową xD Nie jest źle, ale kompletnie swobodnie też nie jest :D

3

Nie ma nic piękniejszego niż wszechświat jak dla mnie. Nieskończenie wiele możliwości się w nim kryje i do końca naszego gatunku nie poznamy wszystkich jego sekretów.

1

Wikipedia nie działa, to nie miał jak sprawdzić, wybacz mu :D

4

Uwielbiam utwór Africa, to jedno z moich ulubionych dzieł muzycznych, ale ten cover i interpretacja oryginału dają radę. Cover jest ostrzejszy, ale też ma w sobie to coś, co oryginalna wersja.


Polecam w ogóle kanał tego pana, mega utalentowany facet.

0

Chciałabym, ale niestety nie pamiętam jaki to był odcinek :(

5

Skończy się jak w jednym skeczu Cracovii i Pique wygoni Bartomeu z jego biura :D

0

So plotki wyssane z palca.
I jest to.
Nawet nie wiem jak to nazwać xD

0

Ja nawet nie gram w online, a i tak się nieźle bawię przy piątce, ba!, nawet przy VC i SA. O czwórce, która jest moją ulubioną częścią nie wspominając. Także mam jak zająć sobie czas dopóki nie wyjdzie kolejna odsłona :D

0

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, ale nie będę miała nic przeciwko. GTA to moja ulubiona seria gier i chętnie dołączyłabym kolejną część do mojej kolekcji.

2

I Dembuś i koszulka wyglądają pięknie :D

1

Jakoś to przeżyję :D

1

Widać, że facet i nie wie jakie to niewygodne, gdy nie możesz swobodnie poruszać rękoma, bo ubranie ściska cię wszędzie w okolicach klatki piersiowej i naciąga rękawy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?