0


Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że kadra Argentyny działa na ludzi jak to miejsce i wszyscy na zgrupowaniu(łącznie z trenerem) tracą rozum, dlatego tak słabo grają.

2

Ciężko żeby pod artykułami było wiele komentarzy, skoro zanim pojawi się dany artykuł, to godzinę wcześniej był on już na La Rambli i większość zdążyła go skomentować. Potem pod artykułem wypowiadają się głównie ci, którzy przegapili post na La Rambli albo tacy, których dalej ten temat interesuje.

1

Obejrzałam wiele jego filmów(mam nawet masę dvd, moja mam uwielbia tego aktora), ale Liberator i Nico zapadły mi w pamięć najbardziej. Ten pierwszy przez akcję na statku i Tommy'ego Lee Jonesa. A Nico chyba za bombę w kościele. W wieku dziesięciu lat ta scena zrobiła na mnie wielkie wrażenie i dostarczyła niezłej traumy, aż się do kościoła bałam chodzić :D

1

Seagal już 65 lat? :O Pamiętam jak w wieku dziesięciu lat widziałam Nico i Liberatora. Zapomniałam, że te filmy już wtedy miały swoje lata, zwłaszcza Nico i jakoś wyleciało mi z głowy, że sam Seagal też już młody nie jest.

3

Spokojnie, nie wszystkich Starków jeszcze wybili, możesz im dalej kibicować, aż ostatni nie padnie. Co może się stanie, albo nie, nie będę zdradzać, stresuj się :D

5

Dochodzi 23, gdzie ma wyjść z kumplami w tygodniu szkolnym? :D
Jego sprawa co uznaje za zabawę i co chce robić, mogą być nawet łańcuszki albo pisanie złotych myśli. Albo znajdzie się ktoś inny chętny do zabawy, albo nie i jego post przepadnie na La Rambli. Naprawdę warto się go czepiać i nazywać uwstecznionym umysłowo? ;)

0

Przyjść z szowinistycznym hasełkiem na koszulce, który obraża kobiety(zapewne masz w szkole jakieś nauczycielki) i czepiać się, że wylądowałeś u dyrektora. Nie no, nie wytrzymam xD
Jakbyś przyszedł z koszulką "belfer to gnida", to też by się czepiał, że dyrektor Cię wezwał do siebie za obrażanie jakiejś grupy ludzi? xD
Plus: Uczeń(liceum maks) czepiający się w większości dorosłych kobiet, że życia nie znają, bo on taki przez życie doświadczony w ciągu tych siedemnastu/osiemnastu lat. Mocne, mocne :D

0

Mocno w nich wierzysz :P Ja stawiam 0-1. Messi nie da rady pociągnąć tego wózka.

0

Nie przeczytałam całej sagi, a serialu w ogóle nie oglądałam, ale zawsze lubiłam Roba(dopóki nie zdechł jak głupek), Lorasa, Roba i Dankę. Za to nie lubiłam Tyriona :D

1

E tam, jak zamorduje ktoś inny, to też jest gadanie o swobodnym dostępie do broni. Bo podczas strzelaniny ludzie wcale nie wpadną w panikę i nie zaczną strzelać na ślepo, wcale. Wszyscy od razu niczym Robocop namierzą sprawcę i zastrzelą go ze snajperską precyzją :D

0

Głoszę lewicowe ideologie jak na tęczową feministkę przystało.

1

Śmierć Roba boli w szczególności, gdy przypomnisz sobie, że wcześniej był w książce przedstawiony jako dobry strateg. Ale tego, że przyjście na ucztę do domu, którego córkę obiecało się poślubić będzie splunięciem w twarz jej ojcu i krewnym, to już nie pomyślał. Udzieliło mu się po tatusiu, który był wybitnym idiotą :D

2

Mało tego, gdy mordu dokona Muzułmanin, nagle wszyscy wyznawcy Islamu są źli. Gdy mordu dokona biały Chrześcijanin, apeluje się o nie generalizowanie. Double standards much?
Wiadomo, że gdy terrorysta z ISIS zamorduje ludzi, to łatwiej jest zwalić winę na wszystkich Muzułmanów, ale biali ludzie też czynią wiele złego, a mimo to nikt nie traktuje mnie jak potencjalnej terrorystki, gdy idę ulicą. Nikt przez pryzmat terrorysty z Las Vegas nie widzi we mnie takiego samego szaleńca, a mój naród nie ponosi winy za radykałów o popranych poglądach. Smutne to strasznie i mam nadzieję, że niedługo coś takiego się skończy.

1

Jak To, to tylko recenzja w wykonaniu Nostalgia Critica. Złoto :D

6

W Ameryce wszyscy Muzułmanie to terroryści, czarni to złodzieje/członkowie gangów, a Meksykanie to dzikusy gwałcący ICH kobiety(bo jak wiadomo, kobieta to czyjaś własność). Ale biały świrus dokonujący masakry w szkole czy w innym miejscu publicznym, to biedny, pokrzywdzony męczennik zmuszony do tego przez problemy psychiczne i/lub rasizm wobec białych(hahaha!).

3

Szóstego będzie My Little Pony w kinach :D

0

Na pewno nie Botoks, tyle mogę doradzić :D

0

Może Real w końcu wykopie Benzemę albo zrobi z niego rezerwowego na rzecz Lewego.

7

Nowy mem, aktualnie przeżywa rozkwit, maksymalnie za tydzień będzie już wszystkich wkurzał jak "dobre, pomarańczowe", a potem umrze śmiercią naturalna jak wszystkie inne memy.

0

To za odejście :D
A tak serio, szkoda Neya, oby to nie było nic poważnego.

0

Jak coinsy? :D

23

Przeczytałam ten komentarz i sobie myślę: Jakim cudem? Przecież Neymar gra w PSG.
Refleks szachisty dopiero po chwili wyjaśnił mi, że chodzi o kadrę.

10

Co jest złego w tym, że za pośrednictwem reprezentacji Hiszpanii reprezentuje też Katalonię(która na ten moment jest częścią Hiszpanii), bo w oficjalnej reprezentacji Katalonii nie mógłby występować na Euro czy mundialu i dostarczać swoim rodakom radości?

3

Czy Pique tego chce czy nie, Katalonia jest obecnie częścią Hiszpanii. Katalońska repra nie może brać udziału w turniejach międzynarodowych, więc Geri i inni Katalończycy reprezentują swój kraj grając w kadrze Hiszpanii. Występując w niej grają nie tylko dla Hiszpanii jako całości, ale dla swoich rodaków z Katalonii, by mogli się cieszyć z sukcesów swoich zawodników. Katalonia nie może odnieść tych sukcesów sama i pewnie jeszcze długo nie będzie mogła, więc jej mieszkańcy mogą chociaż oglądać Katalończyków grających w reprezentacji Hiszpanii i odczuwać dumę z faktu, że mają takich utalentowanych zawodników. To jedyne co mają i Pique o tym wie. Sam też pewnie woli zdobywać trofea tam gdzie może i dedykować je m.in. Katalonii, niż nie zdobywać ich wcale.
Nie widzę w tym żadnej hipokryzji.

9

Pique pewnie chce pomóc kolegom na mundialu, ale ja na jego miejscu odeszłabym z reprezentacji już teraz. Po tym co wczoraj powiedział będzie już tylko gorzej. Nie ważne ilu kolegów będzie mówić w wywiadach, by kibice nie gwizdali, oni już nigdy nie wybaczą mu tego, że czuje się bardziej Katalończykiem niż Hiszpanem. Nawet jeśli strzeli ważną bramkę na wagę triumfu w finale, kibice i tak pewnie będą się czepiać, że zabrał tego gola komuś innemu, bardziej hiszpańskiemu. Przegrana sprawa, szkoda nerwów, niech sobie daruje i wraca do domu do dzieci i przyjaciół.

0

Czyli w razie czego nikogo nie nie urażę, gdy jednak zdecyduję się kiedyś tego użyć, dobrze wiedzieć :)

0

Ale chyba tylko dla Muzułmanów, prawda? Gdybym ja takie coś dopisała w rozmowie z wyznawcą Islamu, to chyba nie byłoby to mile widziane w wykonaniu ateistki, a więc osoby nie mającej powodu wychwalać Allaha? Nie że zamierzam coś takiego robić, pytam z ciekawości :D

2

Ludzie byli pałowani na ulicy, a ci ludzie rozdają sobie flagi w ramach poparcia tych czynów. Bo jak inaczej to zinterpretować? Hiszpanie manifestują, że są Hiszpanami bo... zawsze nimi byli? Nigdy nie byli włączeni do innego państwa i przez jakiś czas traktowani jak ludzie gorszego sortu?

1

Może pierdółka, ale po tym kolejnym już poście od Ciebie mam pytanie. Zawsze trzeba dopisywać SWT gdy pisze się o Allahu? I czy w mowie też stosuje się to określenie?

0

No Ty faktycznie nie masz co narzekać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?