14

Dobrze było znów zobaczyć Barcę na boisku. Tęskniłam.

0

Kopiuj wklej za każdym razem.

6

W końcu to praktycznie jego klub, nie oszukujmy się, skoczyły dla niego w ogień :D

0

Musiałam przeoczyć w takim razie :D

9

Przez moment myślałam, że to pierwsze zdanie jest na serio i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ktoś taki komentarz faktycznie napisał :D

2

El Presidente być może znowu uratował Barcy tyłek ;)

10

Dobrze znów widzieć ten tytuł :D

0

Ja kupowałam aktualny w Media Markt, poprzedni też. Zazwyczaj tam kupuję sprzęt elektroniczny.

0

Boisz się ciemności? :D

0

To pewnie ma w głowie ;) Poprawione, link się brzydko zepsuł.

2

Tak chyba wygląda autor tych rewelacji.
http://cathyreisenwitz.com/wp-content/uploads/2016/01/no.jpg

1

Gdzieś czytałam, że Gerard nie może być związany w żaden sposób z Barceloną przez dwa lata zanim będzie mógł kandydować, ale nie wiem czy to prawda :D

27

Pan Hrabia i musi pracować?

5

I po golu ucałował herb :D

23

Nasz ekspert od kalendarzy ma w Hiszpanii konkurencję :D

3

To jest niezręczne nawet teraz, a co dopiero wtedy :D

1

Ja ledwo rysuje patyczaki w paincie :D

0

Fajna grafika z Messim. Tak żeby nie gadać ciągle o Neyu :D
https://68.media.tumblr.com/562ffc3e4f941bddb7213e821dcb79da/tumblr_os8tui692D1u3v7j3o1_1280.jpg

0

Ej, ale sam podpis ojca guzik im da, Ney też musi złożyć swój, a jeśli chce zostać, to raczej tego nie zrobi.

0

Tak było.

3

Bo to takie romantyczne podejście do futbolu. Poza tym wielu fanów wychowało się na piłce, kiedy głośne transfery nie były jeszcze tak powszechne, a wielu piłkarzy jak Totti spędzało całą karierę w jednym klubie. Poza tym ludzie przywiązują się do piłkarzy w danych barwach, więc ich późniejsze transfery bardziej bolą. Widziało się takiego gracza przez kilka lat w jednym klubie, szczęśliwego, zdobywającego trofea, a ten nagle ogłasza, że odchodzi, gdy oni kojarzą go tylko z jednym trykotem, jednym herbem i najchętniej chcieliby, żeby skończył karierę w jednej drużynie.

3

Złoto :D

0

No widzisz, a ja nie lubię pesymistycznie podchodzić do życia, bo źle to wpływa na moją psychikę :D

0

1. Barca nie płaci mu mało, kasa co najwyżej mogą skusić mu ojca, ale Ney nie musi się na to zgadzać.
2. Gerard w wywiadach często wspominał, że są z Neyem blisko i lubią razem grać w pokera. Nawet Shakira coś o tym wspominała. MSN także się o sobie ciepło wypowiada i o ile Leo i Luis spędzają ze sobą więcej czasu niż każdy z nich z Neyem(pewnie ze względu na różnicę wieku), to zawsze podkreślają, że są bliskimi przyjaciółmi także poza boiskiem.
3. To mógłby być powód do odejścia.
4. Według mediów już po ptokach, dlatego nie rozumiem czemu Ney miałby być jeszcze z Barcą. Nawet jeśli wciąć potrzeba jeszcze jakichś negocjacji i uzgodnienia lepszego kontraktu, nadal nie rozumiem co Ney jeszcze robi z drużyną i czemu Valverde nie dał mu wolnego?

0

Zobaczymy. To wiarygodne źródła, ale wciąż tylko ludzie, nie mam powodu by wierzyć im na sto procent. Na tyle mogę uwierzyć tylko Neymarowi, a ten na razie nic nie powiedział, a jego ostatnia wypowiedź nie sugeruje, by miał odejść. I tego się trzymam.

10

Kilka powód, przez które myślę, że Ney zostanie:
- jest mu dobrze w Barcy, co sam powiedział niedawno
- jego najbliżsi przyjaciele z szatni, tj. Leo, Luis i Geri nie wyglądali na jakichś przygnębionych na zdjęciach. Jako gwiazdy piłki nożnej są przyzwyczajeni do grania pewnych ról, ale to jednak nie są profesjonalni aktorzy, żeby wiarygodnie udawać radość, gdy tak naprawdę boli ich odejście przyjaciela(vide Pedro nie cieszący się z pucharu)
- a skoro o przyjaciołach mowa, Ney ma ich tu sporo
- jeśli transfer jest już dogadany tak jak mówią media, czemu Ney jeszcze jest z Barcą? Czemu PSG miałoby się zgadzać na to, by został tam do końca przedsezonu i ryzykował kontuzję, z którą mógłby dotrzeć do Paryża i opóźnić swój start w sezonie?

Podsumowując, w ogóle nie wierzę w odejście Neymara. Może się tym za kilka dni sparzę, ale póki co jestem spokojna o naszą lewą stronę ataku.

0

Wiem ;)

0

Wybaczam i uniewinniam.

0

To nie była ironia.

Nie, no, była. Mogłam dać emotkę, byłoby bardziej jednoznaczne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?