Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie w ogóle filmy w telewizji to jakieś nieporozumienie - tylko kino, ewentualnie na komputerze bez żadnych napisów, gdy obejrzenie w kinie jest niemożliwe.
12
Drewno, nieudolny, taczki, tragedia, szrot, półśrodki - prawdziwe, najczęściej używane słowa od początku rozpoczęcia okienka transferowego.
5
Jeśli to prawda, to zacny troll :D
0
Wczoraj słyszałam w reklamie, że będą puszczać obie wersje, tą niepociętą chyba później.
7
Nie moja sprawa kto ile przeżywa żałobę, ale minęło już parę lat od tej katastrofy, a dalej obchodzone są miesięcznice, które jak dla mnie miały sens w pierwszym roku od całego zdarzenia. Bez żadnej złośliwości to mówię, ale to się nadaje na sprawę dla psychologa, bo zdrowe to raczej nie jest.
3
Bo ludziom się nudzi.
0
Jako osoba wiedząca o tenisie jedynie tyle, że gra się rakietami, czytam te relację i nic z tego nie rozumiem, ale w sumie to ekscytowanie się tym jest nawet urocze :D
1
Czy ja wiem, dla mnie to jednakowo irytujące, ale niech sobie ludzie relacjonują jak chcą ;)
0
L.A. Noire? :D
0
Dyplomatycznie, a jak ma się wypowiedzieć? Nawet Lucho nie cisnął po zarządzie i zawodnikach, jedynie po dziennikarzach i ich głupich pytaniach.
0
Moja pierwsza reakcja - Gerard, czemu? xD
Ale potem doszłam do wniosku, że to tak do niego pasuje, że nawet nie potrafię być zażenowana tym co zobaczyłam :D
0
Już udowodniono, ale płaskoziemcy i tak w to nie wierzą, bo spisek, bo illuminati, bo żołnierze na obu Biegunach! :D
0
Myślę, że nie dłużej niż miesiąc :D
1
Z odróżnianiem twarzy byłby problem, ale resztę kryteriów spełniam, przyjmuję Cię na praktykę :D
0
Ktoś niespełna rozumu Ci bzdur nagadał :D
0
Liczy się wnętrze :D
0
Niedługo sami brodacze w tej Barcy będą, Vidal też zarósł, Masche także. Czekam na ter Stegena :D
1
Po prostu pozostaje wierny trendom panującym na stronie :D
3
Tak go sobie teraz wyobrażam :D
0
Nie ma co podziwiać, jak mnie któryś bliżej pozna, to zacznie uciekać także jestem bezpieczna :D
68
Dlaczego? Aktualnie to dobra komedia. Jedni wpadli w panikę, drudzy próbują to ogarnąć, a trzecia frakcja patrzy jak wszystko płonie :D
0
Bez obaw, jestem przygotowana na każdą wiadomość :D
74
Kocham Barcelonę i jestem wolna, także jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam :D
1
Jeśli chodzi o lajkowanie różnych stron na fejsie, to prawdopodobnie chodzi o ich późniejszą sprzedaż. Nastukają lajków, sprzedadzą za prawdziwy hajs, nowy właściciel zmieni nazwę i już będzie miał zalajkowany fanpejdż.
37
Boże, serio? XD Polscy fani jako jedyni znają prawdę? Nie za duże mniemanie o nas masz?
0
Mnie tam to nie dziwi. Ludzie lubią wierzyć, że świat jest raczej dobry i nikt nie użyłby dziecka do wymuszenia pieniędzy. To oczywiście nieprawda, ale większość już tak ma, że traci rozum na widok historyjki o śmiertelnie chorych dzieciach, bo instynkt nakazujący bronić słabszych zaczyna działać, a oszuści to wykorzystują.
0
Bo jeszcze nie ma przedłużonego kontraktu, ta klauzula jest z aktualnego, który mu wygasa w 2019. Jak podpisze nowy kontrakt, to pewnie podniosą ją do jakichś stu baniek.
1
Rozgrywki CS'a mogłabym oglądać całymi dniami. Niektóre gry są wręcz stworzone, by oglądać, jak ktoś inny gra, nie dziwi mnie więc to, że taką popularność zdobył e-sport.
0
Nie, to nie jest normalne, choć zależy co masz na myśli przez zagrożenie życia. Operator może to interpretować inaczej.
1
A tego to Ci nie powiem, bo nie jestem obiektywna. Słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho niezależnie od gatunku. Jednego dnia mogę katować Dream Theater, a następnego puszczę sobie One Direction, więc nie odróżniam "ambitnego" w twoim mniemaniu popu od tego "radiowego", dla mnie wszystko to po prostu muzyka, ale Justin to chyba właśnie taki radiowy - prosty i krótki, żeby zmieścić się pomiędzy kolejnymi reklamami.