Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tu się okazuje, że PSG pracuje nad nowym kontraktem dla niego, dlatego tak się cieszy i wszystko idzie w dobrym kierunku :D
1
Jeśli Bóg istnieje, to sam powinien sobie takich ludzi zabierać. Piąte przykazanie się kłania. Oczywiście czasami zabójstwo jest nieuniknione i np. policjant musi zabić, by ochronić innych ludzi, ale zabijanie już zupełnie bezbronnego człowieka, który siedzi i raczej już nigdy nikomu krzywdy nie zrobi, to zwykłe, niepotrzebne okrucieństwo, zniżające nas do jego poziomu. Zwłaszcza gdyby taka egzekucja miała być publiczna ku uciesze gawiedzi.
42
Temu panu już dawno peron odjechał.
13
Hymn Barcy może nie jest jakiś pompatyczny i wzniosły, ale lubię ten jarmarczny ton. Przypomina mi, jak radosną piłkę gra Barca i że cały ten sport powinien być przede wszystkim zabawą, dlatego cieszy mnie miejsce w pierwszej dziesiątce, choć sama umieściłabym go w pierwszej piątce.
22
Sport i Mundo już zaczynają swoją wojenkę. Teraz co jedna gazeta napisze, to druga będzie dementować. Będą się tez przerzucać w cenach za piłkarzy, aż u jednych spadnie do zera, a u drugich wywinduje do jednego miliarda :D
0
Jaki ten Mietek z Ojca Mateusza wulgarny :D
3
Ja też nie, przed chwilą spojrzałam na flashscore :D
12
Dzisiaj 2:2 było też w meczu Hafnarfjorduru z Vikingur Reykjavik, doprecyzuj :D
0
FC Stwory z Mołdawskich Lasów - oglądałabym taką drużynę :D
0
Ja mam takie. Miny całej czwórki to czyste złoto, są takie memiczne :D
https://f.ptcdn.info/908/047/000/oi5qugl07pB8Wv4dxSS-o.jpg
11
Prosta zasada jak nie wyłapać bana - nie bądź dupkiem.
I nawet nie trzeba czytać żadnego regulaminu, coś takiego działa zawsze w stu procentach, zarówno w Internecie, jak i w życiu prywatnym, polecam.
0
Nigdy nie oglądałam oryginalnych DuckTales, ale przez tę czołówkę mam ochotę obejrzeć reboot.
Obsada też zapowiada się świetnie, zwłaszcza Tennant w roli Scrooge'a.
0
Ostatnio wszystko jest trochę offtopem, bo tematy na czasie to albo Verratti albo Ronaldo losujący kartę "idź do więzienia" ;)
0
A niech uderza, lepiej dla nas :D
0
Jakie cudne :D
0
Niech sprzedadzą go Valencii, oni chętnie z nami handlują, to go od nich odkupimy.
4
Verratti wcale nie musi asystować, MSN świetnie robi to samodzielnie. Najważniejsze, żeby żaden z nich - przeważnie Messi - nie musiał się cofać po piłkę. Marco może w tym pomóc. Będzie posyłać piły do trójki z przodu, a oni już się o resztę zatroszczą między sobą.
2
Przecież on to teraz specjalnie mówi, wie jaki to wywoła efekt wśród kibiców.
0
Ja zazwyczaj dostaję obsesji na punkcie jednego utworu i rzadko kiedy słucham reszty, a jeśli już, to raczej i tak mi się nie podoba. Czasami się zdarza, że u danego artysty spodoba mi się kilka utworów, ale zdecydowanie częściej ograniczam się do jednej piosenki, którą zazwyczaj znajduję przypadkowo.
8
Nie samym Verrattim człowiek żyje!
22
Chyba jednak bardziej wierzę COPE niż MD, które codziennie pisze co innego ;)
0
Chyba był po kilku głębszych jak to kręcili. Na koniec nawet szybko uciekał, bo piwo pewnie robiło się ciepłe :D
0
Krótka, ale bardzo fajna gierka oparta głównie o dialogi i rozmowy. Mało się tam dzieje, ale dla samych rozmów warto obejrzeć/zagrać.
0
Zdecydowanie polecam Uncharted 4 i Firewatch.
0
To akurat mam dobre, przynajmniej brat tak twierdzi. Tylko na kartę mnie przy składaniu kompa wykiwali :D
0
Może nie w nowe, ale na poprzedniej karcie nie chciało mi pójść GTA IV, a teraz podobno ma pójść. Wiedźmin trójka i najnowsze GTA podobno też pójdą, ale to się jeszcze okaże :D
0
Nie wiem, nie znam się, mój brat wybierał, ja jestem tumanem komputerowym :D
1
Nieprzyjemnie mi się robi jak tylko to czytam, zwłaszcza że ostatnio uratowałam jeża przed rozjechaniem przez samochody. Nie rozumiem żadnej formy okrucieństwa, a już zwłaszcza wobec zwierząt, które nigdy by krzywdy nikomu nie zrobiły.
3
Do wszystkich, którzy odpowiedzieli na moje wołanie o pomoc z kartą graficzną - dziękuję, problem już rozwiązany. Nie wiem co było nie tak, ale kupiłam nową kartę i wszystko działa, więc w sumie już mnie to nie obchodzi :D Jeszcze raz dzięki, bo szybkość z jaką odpowiedzieliście była porażająca, a przy okazji wywiązała się rozmowa o stereotypach płci. Na La Ramblę zawsze można liczyć :)
0
Na pewno, sprawdziliśmy razem z bratem. Wybieramy się jeszcze do sąsiada sprawdzić, czy jego komoputer wykryje kartę, bo tylko to mi już pozostało.