Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba bym dostała zawału, ale może teraz odrobienie strat z pierwszego meczu zakończonego 5-0? Jak szaleć, to szaleć :D
0
No biorąc pod uwagę zdjęcie, jakie wrzucili po tym remisie, to dla nich faktycznie mogło to być zwycięstwo.
0
Ja wiem że Real osiągnął duży sukces w tym sezonie, ale nie dopisujmy im nieistniejących :D
0
Na pewno przebywających na wypożyczeniu Douglasa i Vermalena. Munira bym wypożyczyła dalej, bo przy Paco nie ma szans na grę. Sprzedałabym też Tello. No i oczywiście Mathieu, Arda i Masip(czy jemu się nie kończy teraz kontrakt?). Wielu sprzedałoby też Rakiticia, Denisa czy Gomesa, ale ja bym pierwszego i ostatniego zostawiła. Najbardziej byłoby mi szkoda sprzedać Masche, ale myślę że jego czas nadszedł i pora stawiać na Marlona jako trzeciego stopera, ale to już ostateczność, priorytet to dla mnie właśnie prawie wszyscy wypożyczeni + Mathieu, Arda i Masip.
1
Chciałabym pół na pół. Z ciężkim sercem sprzedać niektórych zawodników(lubię wszystkich, dlatego z ciężkim) i zakupić nowych lub powoli wprowadzać wychowanków, żeby nam ktoś z Anglii ich nie podkupił. Mam nadzieję, że Valverde rozwiąże nasze obecne problemy jak najlepiej i że zarząd nie będzie mu w tym przeszkadzał.
57
Piłka nożna jest jednak dziwna. Bliżej pokonania Realu była Legia niż Juventus.
3
To ten przykładniejszy z pary obrońców Hiszpanii. Honorowy, kulturalny, genialny w ataku i obronie, zawsze gra fair i się nie wydurnia. Nie to co ten pajac Pique.
5
Dobra, niech Legia dzisiaj wygra i weekend będzie uratowany.
0
Jestem ciekawa, czy Valverde zorganizuje nowe wybory na kapitana szatni czy pozostawi tych, którzy są obecnie. Wolałabym to pierwsze, bo Iniesta jest dobry do dyplomacji, ale do pociągnięcia zespołu nie bardzo się nadaje. Messi potrafi krzyknąć, ale na ogół jest spokojny, to samo Busi. Jedynie Masche przypomina Puyola, więc może warto by po prostu zmienić kolejność kapitanów? Nie zdziwiłabym się, gdyby ze względu na szacunek do Iniesty Masche nie chciał się brać za motywowanie w meczu, choć bardzo by się to przydało.
Wiadomo, nie znam dokładnie charakterów piłkarzy, ale gdybym to ja miała wybierać postawiłabym na Pique, Masche, Messi i dopiero później Iniesta.
1
Tak, bo już któryś raz widzę to "oburzenie", bo media nie nazywają tego atakiem terrorystycznym tylko incydentem i używa się tego jako dowód na to, że to celowe działanie, by "nie urazić terrorystów", co powoli zaczyna mnie irytować.
1
Incident - an event that is either unpleasant or unusual.
Prosto ze słownika Cambridge. Nawet w języku polskim nie jest to źle użyte słowo, więc może warto się tego nie czepiać?
0
O dziwo ból dupy mniejszy niż się spodziewałam. Bardziej odczuwam żal, że coś co nie udało się Barcelonie Guardioli udało się Realowi, który niczym się w sumie nie wyróżnia poza tym, że jest skuteczny, no ale jak wiadomo skutecznością wygrywa się mecze. No nic, stało się, trzeba to przetrawić i żyć dalej ;)
0
Nie trzeba, bo nawet nie ma takiej opcji, można tylko od razu kupić bilet w kasie lub przez Internet. Lepiej sprawdź, czy są jeszcze miejsca.
0
Mówiłam sobie, że dzisiejszy finał nie będzie mnie obchodził, ale chyba jednak mnie nastrój chwyta. Dobrze że będę w pracy i nie będę miała czasu nawet sprawdzić wyniku, bo w domu bym chyba w miejscu nie usiedziała i zeżarła wszystkie paznokcie u rąk. Mam nadzieję, że jak przed północą wyjdziemy z kolegą - kibicem Realu - z roboty, to więcej powodów do zadowolenia będę miała ja, bo inaczej nie da mi żyć przez następny miesiąc :D
0
Sherlocka polecam tylko dwa pierwsze sezony. Trzeci jeszcze ujdzie, ale czwarty to jakiś nieśmieszny żart :D
5
Mogę mu dać pistolet na kulki, w tym wieku powinien mu wystarczyć.
1
Co do słów Bońka ma racje, zaś jeśli chodzi o resztę, to popłynęła.
7
Przecież Arsenal też ma pieniądze, tylko Wenger nie wie co z nimi zrobić.
0
Jak ktoś chce wydawać kupę forsy na pierścionek, to droga wolna. Ja chyba bym oświadczyła się bez użycia takowego i dopiero po wszystkim zabrała wybrankę lub wybranka do jubilera, żeby sobie sami wybrali coś, co na pewno im się spodoba. Mimo wszystko za bardzo bym się bała, że mój wybór może się nie spodobać, biżuterię ciężko się wybiera. Tylko wcześniej trzeba by było podać maksymalny budżet, żebym nie skończyła z absurdalnie dużym rachunkiem :P
2
Co tu porównywać hiszpańskich komentatorów z Ray'em, który dostaje orgazmu podczas akcji Messiego :D
0
Niech chłonie wiedzę, przyda mu się na stanowisku prezydenta :D
0
Z oficjalnego kanału La Liga, Top 10 goli strzelonych w tym sezonie w ostatnich minutach meczu. Miejsce pierwsze nie mogło być inne.
0
Nie spodziewałam się.
https://m.popkey.co/7aa87d/O5b8L_s-200x150.gif
Dobrze że chociaż sam Pique ma to gdzieś.
0
Na tumblrze funkcjonują skróty, które oznaczają jakieś przyjaźnie między piłkarzami. Piquessi to Pique i Messi. Jest też na przykład Neymessi, Suaressi, Xaviesta i inne. W Bayernie jest np. Mullendowski, czyli Lewy i Muller ;) Tak jest łatwiej dodawać tagi do postów niż pisać każdego piłkarza z osobna, gdy na zdjęciach jest ich dwóch.
0
Bo my mieliśmy być przykładem, czy coś.
11
Nie ma brzydkich ludzi tylko tacy, którzy nie wszystkim się podobają.
6
Nie ukrywam, ale szczerze? I don't care :D
22
Idealnie się wyrobiłam w czasie z zamówieniem i wreszcie moja mała kolekcja psychofanki jest gotowa :D
https://zapodaj.net/images/1f5cd2357cbb1.jpg
0
Teraz mam naszego agenta w szatni Celty, da nam fory :D
9
W przypadku Martino to był ledwie epizod.