Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja będę z nimi duchem, ale na pewno nie przed telewizorem. Jak wygrają, kupuję ich koszulkę :D
0
A ja tam go rozumiem. Nawet jeśli będę miała wolne, to pewnie nie obejrzę tego finału. Zwykłe mecze innych drużyn mogę oglądać, ale finały, w których nie ma Barcy strasznie mnie wkurzają :P
1
Segata Sanshiro! :D
9
Z tego co przeczytałam, to dwie. Za to Griezmann ma ich aż cztery :D
Tutaj można podejrzeć zwycięzców. Jest nawet Rakitić z czasów w Sevilli i Rafinha z Celty.
https://en.wikipedia.org/wiki/La_Liga_Player_of_the_Month#Multiple_winners
0
Fotograf zawsze wychodzi po rozgrzewce i standardowej grze w rondo, na boisku zostaje wtedy tylko drużyna i trenerzy, i jeszcze maks trzy osoby. Niewielkie grono osób najbliższych zespołowi, wątpię że ktoś taki rzyzykowałby sprzedanie gazetom informacji z treningu.
1
Kłamią :D
0
Pierwszy z brzegu przykład :D
Czasami mam wrażenie, że więcej facetów ogląda ten serial niż kobiet :D
2
Nope, kreskówka jest świetna i wypełniona humorem, a to że grupa docelowa to kilkuletnie dziewczynki nie ma znaczenia, fajnie się to ogląda. Wielu dorosłych facetów to fani, na youtubie pełno jest filmików z ich reakcjami na nowe odcinki :D
2
Heroes 3 i 5, Gothic 1 i 2 z dodatkiem, cała seria GTA, cała seria Wiedźmina, CS:GO, Uncharted 4, Outlast obie części.
6
Może ten sezon, to będzie sezon remontad? :D
1
https://pbs.twimg.com/media/Csaze8HVIAAVWn0.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CpGcHu5UIAA7p12.jpg
http://orig08.deviantart.net/8427/f/2015/156/0/d/ter_stegen_by_mahmoud_imbaby-d8w3ezu.png
http://i.imgur.com/zym0XQY.png
23
Normalka, ile to już było podobnych sytuacji.
Barcelona kupuje tanio - czemu nie robią drogich transferów?!
Barcelona kupuje drogo - czemu nie kupują tanio?!
Barcelona kupuje młodych - czemu nie doświadczonych?!
Barcelona kupuje doświadczonych - drugi Millan, same dziadki!
Barcelona korzysta z wychowanków - słabi, kupić porządnych zawodników
Barcelona nie korzysta z wychowanków - zatraciliśmy swoją tożsamość!!!
Barcelona interesuje się tym i tym - świetna wiadomość!
Barcelona kupuje wyżej wymienionych piłkarzy - i na co oni komu?!
12
Pique przed Ramosem?! To musi być fake :D
0
A po nakręceniu całości...
2
Już zdążyłam zapomnieć, że coś takiego istnieje, ale tumblr mi przypomniał.
Poziom zażenowania uciekł poza skalę :D
1
O nie, jeszcze więcej ekspertów pojawi się na stronie :D
0
A Marca wie to, bo jako jedyni mają dostęp do zamkniętego treningu czy też któryś z pracowników Barcy sra do własnego gniazda? Już prędzej to drugie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w takie bzdury.
0
Znam broń, ale nie znałam sztuczki. Całkiem sprytne, muszę kiedyś wypróbować :D
No to już wiem co będę robić w dni wolne. Katować Returning. Chyba znowu pobawię się łukiem. Też jest taki op jak w zwykłej grze? :D
0
Byłby mniejszy, ale zebrałam się w sobie i oczyściłam kaplicę za farmą Onara. Nienawidzę tego miejsca :D
Już nie pamiętam kiedy zaczęłam podbijać 1H, ale pamiętam że po wszystkim znalazłam jeszcze ze dwie tabliczki od tego, o których zapomniałam. Książki Lutera oczywiście też użyłam, a miecz był bez bonusów. Tylko przez jakiś czas używałam pierścienia Morgana, ale to przed przeczytaniem tablic, potem oddałam questa w czwartym lub piątym rozdziale.
Z biżuterii miałam bodajże amulet Franka(do tego pas mocy), jakiś pierścień na siłę i jeden na życie. HP niskie, bo używałam trochę Szponu ;) Rzadko kiedy używam biżuterii zwiększającej obronę. Jakoś mi to nie potrzebne, gdy korzystam z szybkich śledzi, które świetnie się sprawdzają nawet w walce z grupą orków.
Słyszałam o Returningu, nawet mnie kusi żeby kiedyś w niego zagrać. Może nawet spróbuję podczas najnowszej rozgrywki, bo już nie mam pomysłów na jej urozmaicenie :D Próbowałam grać w L'hiver, ale najnowsza wersja dodaje obciążenie postaci, które mnie niezmiernie irytuje, więc odinstalowałam. Teraz czekam na Dzieje Khorinis. Zapowiadają się genialnie :)
0
Łowca smoków. Ogółem pobiłam mój rekord jeśli chodzi o poziom, choć jestem trochę rozczarowana siłą. Mogłam ją wyżej podciągnąć, ale nie zdobyłabym już tylu poziomów bez expienia w komnacie z upadłymi rycerzami, żeby dobić do 120, a wcześniej cenne punkty wydałam m.in na kucie mieczy, bo byłam czeladnikiem Harada. Przy następnej rozgrywce chyba wrócę do Constantina i posprzedaję mu grzybki :D
https://zapodaj.net/images/af57bf2f63f4b.png
0
Ja tam doznałam większej klaustrofobii i napięcia w dwójce niż jedynce. Niby bardziej otwarte tereny niż zamknięty psychiatryk, ale gdzie nie spojrzysz jest jakiś przeciwnik z latarką, który gdy tylko cię zobaczy, to zacznie gonić, a ty nie wiesz gdzie dokładnie uciekać. Strasznie podoba mi się w drugiej części mechanika skradania, widać, że położono na nią większy nacisk niż w jedynce, gdzie wystarczyło biegać w dwie strony, a to procentuje niezłym napięciem. Fabularnie bardziej podoba mi się jedynka, bo łatwiej się przywiązać do niemego Milesa czy Waylona niż gadającego Blake'a(swoją drogą, głos całej trójce podkłada ten sam facet, który jest aktorem głosowym Wrencha z Watch Dogs 2), ale gameplayowo bardziej wolę dwójkę.
3
To chyba na zawsze będzie moja ulubiona gra. W piątek skończyłam dwójkę z dodatkiem, w ten czwartek zamierzam zacząć znowu tę samą część, a w międzyczasie oglądam gameplay u jakiegoś angielskiego youtubera. Mam obsesję na punkcie tej gry, żadna inna jej nigdy nie przebije. Głównie pewnie przez nostalgię, ale i bez tego to wspaniała gra.
0
Tragera krzyczącego "buddy!" zapamiętam na zawsze :D A Gluskin był tak poryty, że nie da się go zapomnieć. Nie lubię gościa, ale postać skonstruowana świetnie :D
0
Też wolę jedynkę(Walrider!) ale dwójka też jest świetna ;)
0
Wszędzie zdrajcy i krętacze.
A tak serio, to nie wiem czy on nie był zajęty kręceniem teledysku Shakiry do jej nowej piosenki o ich zakochaniu się w sobie. Był widziany na planie, więc może dlatego nie miał czasu na tenis.
5
Na bank chodzi o transfer, a tenis to tylko ściema.
37
WP zawsze daleko w tyle z informacjami. Jutro podadzą że Barcelona wygrała 2-3 z Realem :D
3
Jak to w niecały rok sytuacja się zmieniła. Podczas letniego okienka można tu było przeczytać o tym, jak to odmładzamy kadrę, ściągamy młodych i zdolnych zawodników jak Umtiti i Denis. Wróżyliśmy kolejny tryplet i kontynuowanie naszego panowania na hiszpańskich boiskach.
Dzisiaj czytam to samo tylko o Realu.
Wniosek? Nie skazujmy już tak od razu Realu na sukces, bo nasze transfery też miały być genialne i zapewnić nam pińcset trofeów w sezonie, a wiemy jak się skończyło i jeszcze może skończyć ;) Chill, okienko się nawet jeszcze nie zaczęło.
0
Trudno, widać nie chciał u nas grać. Zresztą nie dziwi się skoro mamy już dwóch lewych obrońców, a ściąganie go tylko po to, by robił też za środkowego, nie ma za dużo sensu.
23
Robert będzie się czuł jak na zgrupowaniu :D