Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
RIP Arsenal.
9
Czy to popiersie ma takiego typowego, januszowego wąsa? :D
12
Jak nie zaryzykujemy, to się nie dowiemy. Warto spróbować, bo jak nie, to potem będzie narzekanie, że zarząd go nie ściągnął, gdy Seri zacznie błyszczeć w Bayernie czy innym PSG.
0
Być może to moja wina, bo go zgłosiłam, może ktoś jeszcze. Żart był rasistowski i nie nadający się do opowiadania na forum publicznyn, gdzie mogą przebywać osoby czarnoskóre. Z takimi dowcipasami to tylko w gronie osób, co do których masz pewność, że nikogo one nie obrażą.
0
Już dawno. Przez jeden dzień słuchałam jej na zapętleniu :D
3
Na piłkarzach wyglądają świetnie. Za mało bordowego jak dla mnie, ale i tak nie są tak tragicznie jak zakładano na różnych stronach.
1
Valverde może być wywalany nawet wcześniej, bo jak nie daj boże nie poradzi sobie z Realem, to na Twitterze będzie w trendach #ValverdeOut :D
52
Okienko się jeszcze nie zaczęło, a ja już wiem, że Barcelona zrobiła słabe transfery i nic nie wygra w nowym sezonie. Ta strona jest jednak wyjątkowa :D
0
To że kibice czegoś chcą, nie znaczy że to dostaną.
Jak dla mnie da się to osądzić. To ambitny facet interesujący się w wolnych chwilach polityką i ekonomią, prowadzący własną firmę(choć wiadomo, że ze względu na obowiązki piłkarskie nie może tego robić w pełnym zakresie), a z jego wypowiedzi bije inteligencja i dojrzałość(gdy nie droczy się z Madrytem). Dobrze też o nim świadczy to, że od kilku lat jest w stałym związku.
Po ostatnich wywiadach widać też, że gdy trzeba, to trzyma dziób na kłódkę i nie czepia się Realu o byle co. Ba!, zlewa te pytania gdy dziennikarze próbują go ciągnąć za język, czyli umie być dyplomatyczny, gdy zachodzi taka potrzeba.
Oczywiście jak każdy tutaj, nie znam Gerarda osobiście, ale na podstawie jego zachowania da się wywnioskować czy nadawałby się na prezydenta i moim zdaniem tak jest. Ma wszystko czego potrzeba plus szacunek i miłość socios. Wystarczy że jeszcze nazbiera doświadczenia i spokojnie będzie się na te funkcję nadawał. Nie ma co oceniać jego potencjału tylko na podstawie twitterowych przepychanek, ignorując przy tym jego inne, widoczne nawet dla kibiców cechy.
0
Nie wiem jak się sytuacja rozwinie na dwa sezony, ale dam sobie rękę uciąć, że jeśli przegramy z Realem w Superpucharze, to będzie #ValverdeOut :D
0
Ale nikt tu nie wspomniał o wojnach z Madrytem? Czemu w ogóle wiele osób zakłada, że jak Gerard zostanie prezydentem, to będzie dzień w dzień cisnął Realowi? Naprawdę uważacie go za takiego debila, który nie potrafi się zachować odpowiednio do stanowiska? Teraz sobie gada, bo jest piłkarzem, jeśli zostanie prezydentem, to na pewno nie będzie pajacował, by nie zawieść zaufania socios, którzy go wybiorą i którym sam jest. Serio, człowiek, który za Barcelonę skoczyłby w ogień, miałby jej robić siarę na arenie międzynarodowej? Zastanówcie się trochę.
24
Ktoś tam niżej pisał, że to że Gerard ładnie gada nie znaczy, że będzie dobrym prezydentem. No to proszę, leci się uczyć. Jednak ma większe ambicje niż tylko prowadzenie twitterowych wojen. Co zresztą wiadomo już od dawna, bo ma własną, dobrze prosperującą firmę. Chyba jednak nie taki niekompetentny ten Pique, jak się niektórym wydaje.
0
Fajne, na pewno sobie kupię, chociaż nie będę szaleć jak przy obecnych i zatrzymam się na jednej zamiast trzech.
1
Gdyby nie Paco, nawet bym chciała Nolito u nas, ale chyba nie podobałaby mu się rola rezerwowego.
1
Skoro on takie coś osiąga od niechcenia, to boję się wiedzieć co by było gdyby się o te osiągnięcia starał :D
0
Może i ostatni sezon do najlepszych nie należał, ale będzie mi go brakowało.
1
A tuż po drugim meczu szpitale na całym świecie nagle zaczną przyjmować więcej pacjentów po zawale serca. Będę jedną z takich pacjentek :)
4
Już uczy młodych wandalizmu :D
2
Przez ułamek sekundy, gdy tylko rzuci się okiem, naprawdę wygląda jak Ronaldinho :D
7
A mi się unoszą w geście zwycięstwa. Bardzo fajne i odważne koszulki.
17
Wikipedię każdy może edytować, oficjalki jeszcze nie było i tego się trzymajmy :)
0
Jeśli mają tam taką z nazwiskiem Messiego, to spoko, ale jeśli nie, to wolę kupić u źródła. Zresztą nie przepadam za kupowaniem oficjalnych produktów gdzieś indziej niż bezpośrednio ze strony producenta ;)
0
Ile jeszcze będą w sprzedaży koszulki z tego sezonu na oficjalnej stronie Nike? Koniecznie chcę sobie kupić jeszcze jedną, ale na ten moment nie mam kasy i muszę wiedzieć ile mam jeszcze czasu?
1
A poprzednie takie fajne były. Ten z Bridmanem, tj. Vulturem też spoko, a teraz takie coś, gdzie Stark jest bardziej widoczny niż główny bohater. Oby w filmie było na odwrót, bo jako wielka fanka pajęczaka(vide avatar) się wścieknę.
6
Dobra, dobra, bujać to my, ale nie nas :D
3
Na 90% oszustwo. Kiedyś dostałam z t-mobile smsa proszącego o coś tam. Z tym że nazwa nadawcy była bez myślnika, tak jak w normalnych wiadomościach. Może oszuści wykorzystują fakt, że użytkownikom CP pojawiają się takie informacje na ekranie? Radzę zadzwonić i wszystko wyjaśnić.
3
W ostatecznym rozrachunku może nam to wyjść na dobre.
4
Natychmiastowa - weźcie te pieniądze i nawet nie rozśmieszajcie ludzi.
1
Taktyczny komentarz :D
0
Raz nazwał Arbeloę pachołkiem, ale zrobił to w taki sposób, że w sumie guzik można mu udowodnić, bo zastosował grę słów i zawsze się z tego wykręci, choć wszyscy wiedzą co miał na myśli.