26

Jeśli takowi istnieją(poza Messim), to błagam bogów futbolu, by w finale też dali Higuainowi taką celność i skuteczność. Niech mu piłka pod nogi spada, a próbujący go powstrzymać obrońcy doznawali niemocy. Bardzo, bardzo proszę.

0

Będzie, jeśli w jednym meczu padnie remis, a drugim tylko jedna bramka po jakimś farfoclu, bo obrona Juve zamieni się nagle w Arbe... tj, pachołki treningowe. Z piłką nożną już tak jest, że nawet najbardziej szczelna obrona może popełnić głupi błąd i słabsza drużyna to wykorzysta. Czy przez to będzie ogólnie lepsza od silniejszej na papierze drużyny? W danym meczu tak, ogólnie - nie.

0

Proste, jakaś drużyna może być lepsza od drugiej, ale w danym meczu, ze względu na różne okoliczności, role się mogą odwrócić. Jeden błąd w obronie Juve i mogą wylecieć z rozgrywek, co wcale nie będzie znaczyło, że Monaco jest od nich lepsze.

4

Profesor Niczego i polaka masz w małym palcu.

1

Ciężko by było, bo jeden by podbiegał do piłki wolniej, drugi szybciej, synchronizacja w takim przypadku byłaby niemożliwa.

1

A mnie się wydaje, że po prostu kręcą tym.
https://zapodaj.net/images/5ac2214974b96.png

4

Ciekawe czy gdyby jeden z drugim nie był w grupie oraz na stadionie, to czy powtórzyłby Gerardowi albo samej Shakirze te teksty prosto w twarz. Raczej nie.

W ogóle jak nisko trzeba upaść, by obrażać czyjąś rodzinę? Co, przyśpiewki obrażające Pique się skończyły, czy uznali że łatwiej będzie nazwać kobietę dzi*** czy czymś tam jeszcze? Ci "kibice" nie mają za grosz honoru czy odwagi skoro chwytają się tak obleśnych sposobów, by obniżyć morale przeciwnika. Ale, wielka mi niespodzianka, Gerard pewnie to olał.



Podobno taki narwany, nie nadaje się na prezydenta, bo by z każdym wojnę toczył, a tymczasem rok w rok obrażają mu na tym stadionie dziewczynę albo życzą śmierci dzieciom, a on to zlewa za każdym razem. Szacun.

1

Najbardziej to się boję, że finał może skończyć się karnymi, a to już kompletna loteria.

37

Muszę powiedzieć, że jeśli Real obroni LM, to będzie mi najzwyczajniej w świecie smutno. Najlepsza Barca Pepa nie była w stanie tego zrobić, a dokona tego Real, który nie jest wyjatkowy tylko po prostu skuteczny. Nie ma w tym nic złego, ale niesmak jakiś we mnie pozostanie. Oczywiście dalej wierzę w to, że Juve czy Monaco mogą ich zatrzymać. Na Juventus ich styl nie będzie działał aż tak dobrze jak na innych, a Monaco jest mocno nieprzewidywalne. Zobaczymy jak się to potoczy, ale mam nadzieję, że nie będę musiała się pogodzić z sukcesem takiego formatu w wykonaniu największego rywala mojej ukochanej drużyny.

25

Nie wiem skąd inspiracja, ale wykonanie świetne. Mats jako Star-Lord :D
https://68.media.tumblr.com/bbdb2d42151afb217a893c8fc043ac49/tumblr_opap1rAua61s90ec3o1_1280.jpg

0

7, nie tak źle biorąc pod uwagę to, że w takich testach zawsze wypadam słabo :D

2

Myślę, że jak na dorosłego człowieka i kochającego ojca przystało, ma to - delikatnie mówiąc - w dupie.

34

Ulubioną cieszynką zawsze będzie dla mnie moment, kiedy piłkarz całuje albo poklepuje herb. W tym przypadku nie jest inaczej. Pokazanie koszulki, odliczanie do trzech czy malowanie barw to też fantastyczne cieszynki, ale widok wychowanka całującego herb jest czymś pięknym po prostu :)

4

Nie, nie wszystko.

1

To on nie był zawsze łysy? :P

12

0

Da się, wchodzisz w ich profil i klikasz ostatni przycisk z prawej zaraz pod nazwą użytkownika i avatarem.

1

Niezłe Buractwo Balotellego.

4

Tylko nie biegaj dużo, bo się rozczarujesz. W dwójce nie ucieka się tak łatwo jak w jedynce, gdzie na dwóch końcach danej lokacji miałeś szafki i mogłeś biegać od jednej do drugiej. Teraz wrogowie mogą cię zajść z każdej strony, więc trzeba się skradać, żeby nie mieć ich ciągle na ogonie :)

1

Poza już wymienionymi, to jeszcze Pique, z którym zna się od dziecka.

0

Nie śpię, bo zasiedziałam się nad opowiadaniem, ale zaraz idę spać, bo już nie wiem jakie klawisze klikam i wychodzą mi jakieś bzdury :D

1

Jak bramka Leo, to tylko z muzyką z Titanica. Cudo!

1

Prawda, ale jeśli wygramy dwa trofea, to mecz z PSG i klasyk będą smakować jeszcze lepiej :D

0

Pique musisz! :D

0

Ktoś zna się na skróach klawiszowych worda i może mi powiedzieć czemu nagle wszystko co piszę ma kolor czerwony, a przy pisanym akapicie pojawia się pionowa kreska? Wydaje mi się, że w trakcie pisania wcisnęłam alt i jeszcze jakiś klawisz, ale nie wiem który, a pisanie na czerwono trochę mnie irytuje :P
Edit: Dobra, nevermind, sama dałam radę. Włączyłam pokazywanie zmian :D

0

Nie mam pojęcia, wystarczyło mi, że raz go usłyszałam, drugi raz już nie chciałam.

0

Ano ja, zaczynam żałować nieprzyjęcia propozycji :D

14

O czym on w ogóle pieprzy?
Pique, włączaj Twittera, ktoś musi zrobić z nim porządek :D

7

No fajnie, był El jarek, to miałam wolne, jest ktoś od nas, ktoś kogo dla odmiany warto posłuchać, to na złość będę wtedy w robocie :D

0

Ja tam o Leo i Papie Pique mogę czytać to samo choćby i setki razy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?