Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też odniosłam wrażenie, że nie chciał nas dobijać. Jeśli tak rzeczywiście było, to mam do niego jeszcze większy szacunek.
0
Ani pierwszy mecz z PSG ani dzisiejszy z Juve nie zabolał mnie tak jak dwumecz z Bayernem. Krótko kibicuję, ale to była dla mnie najboleśniejsza porażka Barcelony, jaką oglądałam. Pewnie jeszcze nie raz mnie Barca rozczaruje, ale tamtego bólu chyba nic nie przebije, bo byliśmy wtedy bezradni jak dzieci we mgle. z PSG się zrewanżowaliśmy, a z Juve przynajmniej były sytuacje, ale tamte dwa mecze, to były tragedia.
0
Szkoda że Geri nie może przejść już na emeryturę i przejąć klubu po wcześniejszych wyborach będących efektem dymisji Bartomeu.
2
Choćbyśmy mieli nie wygrać nic w tym sezonie, nawet tego Pucharu Króla, to remontada z PSG będzie jedną z najwspanialszych chwil mojego kibicowania i nawet lata posuchy nie odbiorą mi dumy i radości jakie poczułam, gdy zobaczyłam wynik.
8
Na pewno już nie dają nam zero szansy :P
1
Nie powiedziałabym, że era się kończy. Po prostu brakuje świeżości jak przed przyjściem Lucho, kiedy też wróżono nasz koniec. Starszych zawodników nadal stać na wykrzesanie w sobie chęci do wygranej, a młodzi na pewno chcą podnosić puchary. Tylko trzeba kogoś, kto to wszystko poukłada, bo samograjów w piłce nożnej nie ma i nie będzie, niezależnie od tego co wielu próbuje czasami wmówić.
2
Roberto dobrze zagrał, Gomes jak to on, a Rakitić poniżej poziomu, do jakiego nas przyzwyczaił.
24
Obudźcie mnie, gdy zacznie się nowy sezon.
0
Pokaż jej jego zdjęcie.
0
Kurde, depresyjnie musi być na ich stronie :D
0
Jak byłam na finale z Juventusem, to goście obok mnie wnieśli ze sobą flachę :D Przeszukują raczej tylko plecaki, mojej torebki w ogóle nie ruszali np., a kieszeni to już w ogóle :D
0
Spokojna strasznie ta nocka :P
3
Choćbym nie wiem jak lubiła Gomesa, to nie jest moment na takie zabawy. Masche jest bardziej doświadczony i co do niego można zawsze mieć pewność, że zostawi serducho na boisku. Trzeba wystawić najmocniejszy skład, żeby w rewanżu znów nie modlić się o cud na Camp Nou.
2
Weź się nie ośmieszaj. Jakby ktoś nie był bogaty, to by go nikt nie okradł.
0
Ja właśnie nie mam wpływu na moje emocje w takim przypadku. Jestem bardzo emocjonalna, czasami aż za bardzo, dlatego negatywne emocje źle na mnie wpływają, bo odbieram je silniej niż przeciętny człowiek. Nie zdziwiłabym się jakby to były jakieś mniej lub bardziej poważne zaburzenia psychiczne.
0
Głupota mnie nie rani, ale zbyt dużo negatywnej energii już tak. Teraz jest jej na pęczki i to na tyle, że czuję się nieswojo i nawet nieco na granicy paniki. Taka już moja słaba psychika, dlatego ograniczę się tylko do czytania artykułów.
26
Czas się ewakuować ze strony na jakieś dwa dni. Poziom toksyczności przekroczył mój poziom wytrzymałości.
0
Teraz tylko nie zmarnować prezentu od Realu.
0
Fajne, podobają mi się, ale mnie akurat łatwo zadowolić, wystarczy że kolory są ładne :P
0
Ja po ostatnich derbach Madrytu nawet nie próbuję zgadywać wyniku. Byłam tak pewna, że Real przerżnie na Calderon, a wyszło w drugą stronę :P Oczywiście liczę na przegraną albo chociaż remis, ale nie będę zdziwiona, jak Atletico znowu da ciała.
5
Byłam pewna, że mecz naszych jest w niedziele. Od tej pracy człowiekowi wszystko się miesza :D
0
Grałam w nią już dawno, ale jak na prawdziwego lamera przystało, albo sama kierowałam przeciwnikami(czyli grałam sama ze sobą) albo używałam kodów :D
1
Pracuję. Ale w poniedziałek będę katować Heroes 3. Czas się nauczyć w to grać :D
2
Nie potrafię wskazać konkretnego dnia czy momentu, bo trochę się to rozciągnęło w czasie, ale jestem pewna na jakieś 90%, że zaiskrzyło w wieku około 10 lat, kiedy to po prostu spodobały mi się kolory koszulek :D Byłam kupiona, choć musiało minąć jeszcze sporo lat nim po Euro 2012 zaczęłam oglądać mecze Barcy i zakochałam się w niej jakby z dnia na dzień :D
1
Zawodnicy Barcy przypisują sobie nawzajem emotikony, które najbardziej do nich pasują. Można obejrzeć starsze filmiki na kanale Barcy na yt.
5
Arda i Umtiti w nowym Barca emoji. Nareszcie mogłam znowu obejrzeć na stronie Barcelony, ostatnio były z tym problemy. Standardowo sam Arda dostał telefon, a Masche policjanta :P
0
Ty może tak, ale on jeszcze nie wie, czy rzeczywiście będzie mu to tak pasować. Nie da się stuprocentowo przewidzieć jak się człowiek zachowa w danej sytuacji, nawet w takiej jak upadek klubu.
0
Łatwo mówić, że dobrze grający wychowankowie są cenniejsi od pucharów, gdy nie przeżyło się lat posuchy w klubowych gablotach. Nie twierdzę, że kłamiesz, czy coś, ale ciężko Cię uznawać za wiarygodnego, skoro za Twojego życia Barca może się poszczycić i tym, i tym.
2
Podobno MAtS nie ma układu nerwowego, ale Sam, chyba też :D
1
Bo mają romantyczne podejście do futbolu i myślą, że w obecnych czasach da się stworzyć drużynę tylko z pasji i to od razu ze stuletnią tradycją.