1

Pewnie. Z tego co zauważyłam, to bardzo inteligentna kobieta, a w dodatku piękna. Czego chcieć więcej? :D

0

Ja zazdroszczę obojgu :D

0

SZD(statystyka z dupy) + gadanie jak potłuczony = 23% do wszystkiego.

17

5

Genialny jak zawsze!

0

Nie mam pojęcia, bo zobaczyłam link na fejsie i po prostu zaczęłam oglądać, zasad nie znam.

0

https://www.twitch.tv/izakooo
Mam nadzieję, że polski komentarz Ci nie przeszkadza, bo innego streamu nie mam :D

1

Oglądam mistrzostwa botów w CS'a. Co tam się odwala :D

1

13

To chyba bardziej na Halloween :D

19

- napisz fejkowy news w dniu, w który wszyscy podchodzą z ostrożnością do każdej informacji
- dziw się, że twój primaaprilisowy żart się nie udał i nikt się nie śmieje
#NajlepszyKomikŚwiata

49

Żart jest śmieszny tylko wtedy, gdy się go nie spodziewasz. Nie wiem co jest śmiesznego w napisaniu "Neymar w Untied", kiedy wiem, że to fejk.

7

Prima Aprilis w Internecie jest takie nieśmieszne. Wszędzie albo fejkowe newsy, linki do Rickrolla albo screamery wyskakujące na ryj. Nic ciekawego albo pomysłowego, bo napisanie info w stylu "PiS zrzeka się władzy!" jest prostsze niż wymyślenie czegoś kreatywnego.

0

No bo obchodzą innego dnia, ale widać Barcelona, jako klub znany na całym świecie dołączył do zabawy :D

0

Na pewno ludzie będą się podszywać pod takie Mundo czy Marcę, ale samym gazetom chyba ufać można. Oczywiście na tyle, na ile można ufać hiszpańskim szmatławcom :D

0

Tym bardziej, że zamówienie złożone w niedzielę i tak nie jest księgowane przez człowieka tylko przez system. Realizacją ludzie zajmują się dopiero po weekendzie. Ale widać sama idea jakichkolwiek zakupów w niedzielę, to zło wcielone.

2

Na pewno nie w Hiszpanii, oni mają prima aprilis innego dnia :D

55

Znowu ploty o tym jaki to z Leo tyran pociągający w szatni za sznurki?

0

Jak to co? Pique by im odpowiadał.
Jego już nie zmienisz, facet to lubi i widać reszcie drużyny to nie przeszkadza, skoro bili mu brawo.

1

" W takim razie jak jej pokazać, że jest najbardziej niezwykłą kobietą"
Może po prostu powiedz jej to? Kobieta nie ma obowiązku się domyślać czego od niej oczekujesz, a gesty można różnie odczytywać. To że jesteś dla niej miły, a ona dla Ciebie nie musi dla niej oznaczać, że kochasz ją w inny sposób niż platoniczny.
Kobiety serio nie są jakimś skomplikowanym tworem z obcej planety i warto z nimi rozmawiać, a nie kombinować jak koń pod górę i liczyć na to, że się domyśli. Jak ktoś nie jest w Tobie zakochany, to raczej nie ogarnie, że Twoje starania to wyznania miłosne, a nie zwykła przyjacielskość.

124

Spoko, dla niego gwizdy na Bernabeu to symfonia :D

9

Zapomniałeś o Polsce :D
No chyba że wymieniłeś tylko najważniejszych faworytów, którzy zawsze nimi są :D

8

Ramos to nie ten kaliber co Gerard. Nie wiem czy to dlatego, że jest po prostu mniej wyszczekany i nie ma jakichś bardziej elokwentnych odpowiedzi czy dlatego, że celowo się wstrzymuje, żeby nie dać się wciągnąć w te gierki(ale dziwnym trafem i tak zawsze to robi, bo odpowiada). Tak czy inaczej, Ramos to żaden godny przeciwniki dla Gerarda, który potyczki słowne ma opanowane do perfekcji.

3

Czasami Guti coś tam rzuci w eter, to się liczy czy musi być ktoś, kogo kariera boiskowa jeszcze trwa?

5

Zmień ten avatar! xD

W sumie ciekawi mnie skąd Marca wie, że Barca śmieje się z Gerarda? A może cała drużyna ustaliła już dawno, że co złego to Gerard, bo on ma w nosie PR i po ostatniej akcji wszyscy go poklepali po plecach za to, a zwykli mieszkańcy mu przyklasnęli? Czy Marca ma podsłuchy w całym mieście? :D

4

Gerard na okładkach hiszpańskich gazet - coś pięknego :D

0

Obejrzałam sobie filmik informujący o turnieju FCBEscola i strasznie mnie rozczula bardzo entuzjastyczny chłopaczek z Japonii :D

2

Oj nie pomylił się. Co jak co, ale Gerard bardzo ostrożnie dobiera słowa ;)

0

Wątpię, że on daje się ponosić emocjom i łapie przynęty dziennikarzy. Gerard raczej celowo porusza kontrowersyjne tematy, bo wie że nikt inny z Barcelony tego nie zrobi, a on lubi powiedzieć co myśli i bez pytań dziennikarzy(co widać na jego Twitterze). Taki już jego charakter i jak sam mówi, nie zmieni go, bo komuś się on nie podoba.

1

No, steruje nim. Jego własny mózg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?