Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie. Z tego co zauważyłam, to bardzo inteligentna kobieta, a w dodatku piękna. Czego chcieć więcej? :D
0
Ja zazdroszczę obojgu :D
0
SZD(statystyka z dupy) + gadanie jak potłuczony = 23% do wszystkiego.
17
Wcale mnie to nie dziwi :D
https://zapodaj.net/images/1ed709e3f3984.png
5
Genialny jak zawsze!
0
Nie mam pojęcia, bo zobaczyłam link na fejsie i po prostu zaczęłam oglądać, zasad nie znam.
0
https://www.twitch.tv/izakooo
Mam nadzieję, że polski komentarz Ci nie przeszkadza, bo innego streamu nie mam :D
1
Oglądam mistrzostwa botów w CS'a. Co tam się odwala :D
1
Ten kolega ma :D
http://www.fcbarca.com/user/chester43
13
To chyba bardziej na Halloween :D
19
- napisz fejkowy news w dniu, w który wszyscy podchodzą z ostrożnością do każdej informacji
- dziw się, że twój primaaprilisowy żart się nie udał i nikt się nie śmieje
#NajlepszyKomikŚwiata
49
Żart jest śmieszny tylko wtedy, gdy się go nie spodziewasz. Nie wiem co jest śmiesznego w napisaniu "Neymar w Untied", kiedy wiem, że to fejk.
7
Prima Aprilis w Internecie jest takie nieśmieszne. Wszędzie albo fejkowe newsy, linki do Rickrolla albo screamery wyskakujące na ryj. Nic ciekawego albo pomysłowego, bo napisanie info w stylu "PiS zrzeka się władzy!" jest prostsze niż wymyślenie czegoś kreatywnego.
0
No bo obchodzą innego dnia, ale widać Barcelona, jako klub znany na całym świecie dołączył do zabawy :D
0
Na pewno ludzie będą się podszywać pod takie Mundo czy Marcę, ale samym gazetom chyba ufać można. Oczywiście na tyle, na ile można ufać hiszpańskim szmatławcom :D
0
Tym bardziej, że zamówienie złożone w niedzielę i tak nie jest księgowane przez człowieka tylko przez system. Realizacją ludzie zajmują się dopiero po weekendzie. Ale widać sama idea jakichkolwiek zakupów w niedzielę, to zło wcielone.
2
Na pewno nie w Hiszpanii, oni mają prima aprilis innego dnia :D
55
Znowu ploty o tym jaki to z Leo tyran pociągający w szatni za sznurki?
0
Jak to co? Pique by im odpowiadał.
Jego już nie zmienisz, facet to lubi i widać reszcie drużyny to nie przeszkadza, skoro bili mu brawo.
1
" W takim razie jak jej pokazać, że jest najbardziej niezwykłą kobietą"
Może po prostu powiedz jej to? Kobieta nie ma obowiązku się domyślać czego od niej oczekujesz, a gesty można różnie odczytywać. To że jesteś dla niej miły, a ona dla Ciebie nie musi dla niej oznaczać, że kochasz ją w inny sposób niż platoniczny.
Kobiety serio nie są jakimś skomplikowanym tworem z obcej planety i warto z nimi rozmawiać, a nie kombinować jak koń pod górę i liczyć na to, że się domyśli. Jak ktoś nie jest w Tobie zakochany, to raczej nie ogarnie, że Twoje starania to wyznania miłosne, a nie zwykła przyjacielskość.
124
Spoko, dla niego gwizdy na Bernabeu to symfonia :D
9
Zapomniałeś o Polsce :D
No chyba że wymieniłeś tylko najważniejszych faworytów, którzy zawsze nimi są :D
8
Ramos to nie ten kaliber co Gerard. Nie wiem czy to dlatego, że jest po prostu mniej wyszczekany i nie ma jakichś bardziej elokwentnych odpowiedzi czy dlatego, że celowo się wstrzymuje, żeby nie dać się wciągnąć w te gierki(ale dziwnym trafem i tak zawsze to robi, bo odpowiada). Tak czy inaczej, Ramos to żaden godny przeciwniki dla Gerarda, który potyczki słowne ma opanowane do perfekcji.
3
Czasami Guti coś tam rzuci w eter, to się liczy czy musi być ktoś, kogo kariera boiskowa jeszcze trwa?
5
Zmień ten avatar! xD
W sumie ciekawi mnie skąd Marca wie, że Barca śmieje się z Gerarda? A może cała drużyna ustaliła już dawno, że co złego to Gerard, bo on ma w nosie PR i po ostatniej akcji wszyscy go poklepali po plecach za to, a zwykli mieszkańcy mu przyklasnęli? Czy Marca ma podsłuchy w całym mieście? :D
4
Gerard na okładkach hiszpańskich gazet - coś pięknego :D
0
Obejrzałam sobie filmik informujący o turnieju FCBEscola i strasznie mnie rozczula bardzo entuzjastyczny chłopaczek z Japonii :D
2
Oj nie pomylił się. Co jak co, ale Gerard bardzo ostrożnie dobiera słowa ;)
0
Wątpię, że on daje się ponosić emocjom i łapie przynęty dziennikarzy. Gerard raczej celowo porusza kontrowersyjne tematy, bo wie że nikt inny z Barcelony tego nie zrobi, a on lubi powiedzieć co myśli i bez pytań dziennikarzy(co widać na jego Twitterze). Taki już jego charakter i jak sam mówi, nie zmieni go, bo komuś się on nie podoba.
1
No, steruje nim. Jego własny mózg.