0

To jak wybierać między własnymi dziećmi. Nie da się :D

1

Jak ja bym chciała tam być. Może jeszcze w tym roku :)

10

Magię. On ma magię :D

1

Lewy wczoraj nie strzelił, bo Suarez pożyczył od niego formę na dzisiaj. I tak w koło Macieju :D

0

Czasami mam wrażenie, że większość faulów Gerarda, to wina jego za długich nóg, a nie agresji.

0

Z Leo po prostu zrobił się gepard. Szybki na krótkie dystanse, ale żeby dłużej pobiegać to nie, bo mu pikawa siądzie :D

2

W kraju, gdzie każdy może posiadać broń, a policjant może zastrzelić sprawdzanego przez siebie kierowcę tylko za to, że źle ruszył ręką, ludzie nie będą się bać wychodzić na ulice, bo źli i niedobrzy terroryści się nie wysadzą :D
Niech lepiej najpierw ogarną samych siebie i swoje prawo do posiadania broni, bo póki co bardziej powinni się bać zwykłych, białych swojaków niż radykalnych islamistów :D

0

Do geografii nawet nie podeszłam, bo pewnie trafiłabym tylko jedno. Ortografia 15/18 :D

4

Ale po co popadać ze skrajności w skrajność? Bycie podejrzliwym wobec wszystkich jest równie chore co ufanie każdemu.

0

Może, nie wiem, nie oglądam, ani pań, ani piętnastolatków, rozwodzę się tylko nad tym jaki może być powód różnic klas.

0

Nie ma co się obrażać, bo dam sobie rękę uciąć, że metody szkolenia kobiet są nieco inne niż w przypadku panów, bo i z samych zawodów pań są mniejsze pieniądze. Takie podrostki do lat piętnastu pewnie mają bardziej intensywne treningi niż mistrzynie świata, to i efekty są lepsze.

3

Sweter w kropki taki sobie. Ale jak facet ładny, to nie przeszkadza to aż tak bardzo :D

18

Przed meczem z nami zrobili plakat, na którym było napisane, niech Bóg zadecyduje(czy coś takiego) i sylwetka Leo zrobiona z chmur. Też rozłożyli przed nami nogi?

0

Przy końcówce, gdy wchodzi nowa muzyka po wolnym Neymara, mam ciary za każdym razem, gdy ten filmik oglądam :D

0

Ale sam zakład stary :P

8

Tego się pewnie nigdy nie dowiemy, a gdybać nie ma po co. Jeśli Lewy jest zdolny, a widać że jest, to pewnie nie miałby problemu z dopasowaniem się do innego stylu, zwłaszcza gdy miałby do asystowania takie gwiazdy jak Leo czy Ney. No ale to gdybanie :P

18

Czy był tu kiedyś szybszy przegląd? Spać nie możecie, czy co? :D

27

Jak dla mnie oni obaj ciągle walczą między sobą o pierwsze miejsce i wymieniają formą. Zależnie od tego u kogo w danym momencie jest większa, prowadzi jeden albo drugi. Ciężko trochę ich porównywać, bo mają innych przeciwników, więc statystyki nie są tak miarodajne, zresztą i bez tego nie są. Obaj świetnie się ustawiają i piłka ich szuka w polu karnym. Obaj potrafią asystować, walić ładne karne, walczyć o piłkę i strzelić z niczego. Ciężko by mi było wybrać lepszego dlatego nawet nie próbuję.

0

Ej, a ja chętnie. Miałam oglądać w telewizji, ale Multikino też spoko :D

10

Właśnie zdałam sobie sprawę, że miałam otwartą La Ramblę w czterech różnych kartach. Czy to już obsesja? :D

0

Jaram się. Jedynka była świetna, jeśli nie zboczyli ze ścieżki humoru, to dwójka będzie równie dobra :D

0

Espanyol naprawdę jest mniejszością, Gerard jak zwykle w punkt :P

0

Ja bym najchętniej w ogóle go nie sprzedawała, bo faceta lubię, ale mój zapas wiary w niego się już wyczerpał i nie sądzę by nowy trener czy kolejny sezon coś u niego zmieniły. Daj Bóg.

11

Szkoda ma Andre. Choćby nie wiadomo jak bardzo chciał tu trafić, to Barca go przerosła. Jeśli Paco nie zmyślał w jednym filmiku i Gomes faktycznie jest nieśmiały, to nie dziwię się, że nie wytrzymuje presji grania w takim klubie, gdzie dużo większa widownia niż na Mestalla obserwuje każdy twój ruch. Andre może i nie jest złym piłkarzem, ale psychikę widać ma za słabą. Nawet Sergi w najgorszym momencie nie miał takich problemów, ale on znał zawodników i cały klub - Andre jest obcym i to na pewno mu nie pomaga. Niestety trzeba będzie się z nim pożegnać w lato, bo wątpię, że coś jeszcze z niego będzie

0

Jak ich nie będzie, to na kim Bayern będzie się wyżywać?

0

Yyy, nie. 11 i 19. 5 gramy z Sevillą.

0

Chyba czas po raz pierwszy skorzystać z możliwości wyświetlania kilku tapet jedna po drugiej :D

1

Sprawdzam wynik, tylko to mi pozostało. Ktoś ogląda? Będzie dziesiąta bramka czy spuścili z tonu? :D

0

Jaj się patrzy na ich związek to wcale nie ma się wrażenia, że miałby się za parę lat skończyć przez brzuszek Gerarda czy zmarszczki Shakiry ;) Jak nie interesują mnie związki celebrytów tak tej dwójce mocno kibicuję. Pasują do siebie ;)

2

Barca tak strzela, a ja oglądać nie mogę, bo w drodze do roboty jestem. Kolejna goleada mnie omija, co za niesprawiedliwe życie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?