Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak wybierać między własnymi dziećmi. Nie da się :D
1
Jak ja bym chciała tam być. Może jeszcze w tym roku :)
10
Magię. On ma magię :D
1
Lewy wczoraj nie strzelił, bo Suarez pożyczył od niego formę na dzisiaj. I tak w koło Macieju :D
0
Czasami mam wrażenie, że większość faulów Gerarda, to wina jego za długich nóg, a nie agresji.
0
Z Leo po prostu zrobił się gepard. Szybki na krótkie dystanse, ale żeby dłużej pobiegać to nie, bo mu pikawa siądzie :D
2
W kraju, gdzie każdy może posiadać broń, a policjant może zastrzelić sprawdzanego przez siebie kierowcę tylko za to, że źle ruszył ręką, ludzie nie będą się bać wychodzić na ulice, bo źli i niedobrzy terroryści się nie wysadzą :D
Niech lepiej najpierw ogarną samych siebie i swoje prawo do posiadania broni, bo póki co bardziej powinni się bać zwykłych, białych swojaków niż radykalnych islamistów :D
0
Do geografii nawet nie podeszłam, bo pewnie trafiłabym tylko jedno. Ortografia 15/18 :D
4
Ale po co popadać ze skrajności w skrajność? Bycie podejrzliwym wobec wszystkich jest równie chore co ufanie każdemu.
0
Może, nie wiem, nie oglądam, ani pań, ani piętnastolatków, rozwodzę się tylko nad tym jaki może być powód różnic klas.
0
Nie ma co się obrażać, bo dam sobie rękę uciąć, że metody szkolenia kobiet są nieco inne niż w przypadku panów, bo i z samych zawodów pań są mniejsze pieniądze. Takie podrostki do lat piętnastu pewnie mają bardziej intensywne treningi niż mistrzynie świata, to i efekty są lepsze.
3
Sweter w kropki taki sobie. Ale jak facet ładny, to nie przeszkadza to aż tak bardzo :D
18
Przed meczem z nami zrobili plakat, na którym było napisane, niech Bóg zadecyduje(czy coś takiego) i sylwetka Leo zrobiona z chmur. Też rozłożyli przed nami nogi?
0
Przy końcówce, gdy wchodzi nowa muzyka po wolnym Neymara, mam ciary za każdym razem, gdy ten filmik oglądam :D
0
Ale sam zakład stary :P
8
Tego się pewnie nigdy nie dowiemy, a gdybać nie ma po co. Jeśli Lewy jest zdolny, a widać że jest, to pewnie nie miałby problemu z dopasowaniem się do innego stylu, zwłaszcza gdy miałby do asystowania takie gwiazdy jak Leo czy Ney. No ale to gdybanie :P
18
Czy był tu kiedyś szybszy przegląd? Spać nie możecie, czy co? :D
27
Jak dla mnie oni obaj ciągle walczą między sobą o pierwsze miejsce i wymieniają formą. Zależnie od tego u kogo w danym momencie jest większa, prowadzi jeden albo drugi. Ciężko trochę ich porównywać, bo mają innych przeciwników, więc statystyki nie są tak miarodajne, zresztą i bez tego nie są. Obaj świetnie się ustawiają i piłka ich szuka w polu karnym. Obaj potrafią asystować, walić ładne karne, walczyć o piłkę i strzelić z niczego. Ciężko by mi było wybrać lepszego dlatego nawet nie próbuję.
0
Ej, a ja chętnie. Miałam oglądać w telewizji, ale Multikino też spoko :D
10
Właśnie zdałam sobie sprawę, że miałam otwartą La Ramblę w czterech różnych kartach. Czy to już obsesja? :D
0
Jaram się. Jedynka była świetna, jeśli nie zboczyli ze ścieżki humoru, to dwójka będzie równie dobra :D
0
Espanyol naprawdę jest mniejszością, Gerard jak zwykle w punkt :P
0
Ja bym najchętniej w ogóle go nie sprzedawała, bo faceta lubię, ale mój zapas wiary w niego się już wyczerpał i nie sądzę by nowy trener czy kolejny sezon coś u niego zmieniły. Daj Bóg.
11
Szkoda ma Andre. Choćby nie wiadomo jak bardzo chciał tu trafić, to Barca go przerosła. Jeśli Paco nie zmyślał w jednym filmiku i Gomes faktycznie jest nieśmiały, to nie dziwię się, że nie wytrzymuje presji grania w takim klubie, gdzie dużo większa widownia niż na Mestalla obserwuje każdy twój ruch. Andre może i nie jest złym piłkarzem, ale psychikę widać ma za słabą. Nawet Sergi w najgorszym momencie nie miał takich problemów, ale on znał zawodników i cały klub - Andre jest obcym i to na pewno mu nie pomaga. Niestety trzeba będzie się z nim pożegnać w lato, bo wątpię, że coś jeszcze z niego będzie
0
Jak ich nie będzie, to na kim Bayern będzie się wyżywać?
0
Yyy, nie. 11 i 19. 5 gramy z Sevillą.
0
Chyba czas po raz pierwszy skorzystać z możliwości wyświetlania kilku tapet jedna po drugiej :D
1
Sprawdzam wynik, tylko to mi pozostało. Ktoś ogląda? Będzie dziesiąta bramka czy spuścili z tonu? :D
0
Jaj się patrzy na ich związek to wcale nie ma się wrażenia, że miałby się za parę lat skończyć przez brzuszek Gerarda czy zmarszczki Shakiry ;) Jak nie interesują mnie związki celebrytów tak tej dwójce mocno kibicuję. Pasują do siebie ;)
2
Barca tak strzela, a ja oglądać nie mogę, bo w drodze do roboty jestem. Kolejna goleada mnie omija, co za niesprawiedliwe życie :D