0

Nijak, z Osasuną też z nim celebrował. Wiadomo że otwarcie go nie odepchnie nawet jeśli ma z nim na pieńku, ale człowiek, który nie lubi w jakiś sposób drugiego, nie idzie z nim celebrować bramki tylko omija go i tyle. Bo nie wierzę, że Leo poszedł tam tylko po to, by przykleić się do Pique, ma do tego wiele innych okazji, gdy nie musi też mieć kontaktu z nielubianym podobno Andre ;)
https://68.media.tumblr.com/c00ccb8d5bd516bf5f55b15cbca808c4/tumblr_op1zgzMZkk1sqz8a7o3_r1_400.gif

2

Uciekający Roberto najlepszy :D

2

Ach to przeświadczenie, że męskie = danie w mordę.

0

Czyli oni nawet się nie kryją z tym, że to będzie ustawione? Niezły kabaret :D

3

Ja się w ogóle tego nie obawiam. Jeszcze nie słyszałam, by miał jakieś problemy ze swoją firmą przez awanturniczą naturę, więc chyba jednak umie być dyplomatyczny i zachowywać się odpowiednio do stanowiska. Przez prezydentów innych klubów może sobie być postrzegany jako awanturnik, ważne żeby miał poparcie socio i umiał robić interesy, a bez wątpienia to potrafi. Wtedy nawet łatka twitterowego głąba mu nie przeszkodzi w godnym pełnieniu funkcji prezydenta.

0

To nie rock, a progresywny metal, ale wart posłuchania.

53

Apropo cieszynki Messiego, o którą jak widać niektórzy się burzą, ktoś fajnie napisał: Może nie będziecie mnie oklaskiwać jak Iniesty i Ronaldinho, ale nigdy nie zapomnicie mojego nazwiska. Przeczytajcie je i płaczcie.

0

Papa Pique znowu w akcji, zupełnie jak w La Masi :D

13

Ciekawa teoria, po czym wnioskujesz? Bo ludzie gonią za pieniędzmi? Bo zajmują się błahostkami? Bo jest więcej wojen i morderstw? To wszystko było, jest i będzie. Ludzie i cywilizacja wcale się nie zmieniły. Jedyne co uległo zmianie, to tempo rozprzestrzenianie się informacji. Wojen wcale nie jest więcej, po prostu szybciej o nich wiemy. Pieniądze też z dnia na dzień nie zaczęły rządzić światem, robiły to odkąd pierwszym środkiem płatniczym zostały muszelki wyłowione z morza. Głupich ludzi też nie jest nagle więcej tylko znaleźli sobie medium(Internet), dzięki któremu ich głupotę może zobaczyć cały świat. To nie jest schodzenie świata na psy, to jest utrzymywanie się ciągle w tej samej normie, choć wiadomo że trawa zawsze jest bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma.

0

Typowe biadolenie o tym, jakie to dzisiejsze pokolenie jest zepsute i gorsze od jego. Nie rozumiem takich ludzi.

0

1. Pique i Messi(nie umiem wybrać)
2. Sergi Roberto
3. Busi
4. Xavi
5. Neymar

0

Myślę że tak. Idiotów na świecie nie brakuje, choć niektórzy pewnie robią filmiki tylko dla zysku.

8

Sama nie wiem, jakoś wyczuwam u Zlatana dystans do tych jego tekstów? Odnoszę wrażenie, że sam nie traktuje ich poważnie i się z nich śmieje. Z kolei gdy Ronaldo pieje z zachwytu nad swoją genialnością, to on naprawdę zdaje się wierzyć w ich prawdziwość i nie dopuszcza możliwości, że wcale nie jest najlepszy na świecie.

17

Dożywotnio, już tatuś o to zadba, gdy zostanie prezydentem :D

0

Gdyby nie to, że chcę mieć dwa dni wolnego pod rząd, to pewnie bym się zgodziła, a tak ku jego zaskoczeniu odmówiłam :D

11

Moja sympatia do Barcy jest już w pracy tak dobrze wszystkim znana, że w zamian za przyjście do pracy w piątek kierownik chciał mnie przekupić dniem wolnym w sobotę :D

0

Leo oraz Gerard w wersji angielskiej. Tego akcentu nie da się ukryć :D

1

Zaraz, czyli klaskanie Neymara w stronę sędziego jest brakiem szacunku, przynajmniej tak to wygląda, bo sędzia tak uznał. Ale Ramos robiący to samo, ale już w stronę Gerarda, brakiem szacunku nie jest? Gdzie tu logika, gdzie tu sens? :D

5

W sumie Ney głupio zrobił. Mógł ściemniać, że klaskał w stronę przyrodniego wuja swojej stryjecznej ciotki. Kto by mu udowodnił, że tak nie było? :P

0

To chyba jeszcze po meczu z Juve i upadku na twarz.

0

Kręci, po klasyku nakręcili nowy.

23

Tylko ślepy nie zauważy jak bardzo Leo kocha ten klub. Nie wiem jak można było mieć wątpliwości co do tego, czy podpisze nową umowę.

1

Dokładnie. Mam wrażenie, że oni ciągle strzelają w końcówkach, ale jak widać niekoniecznie :D

0

Trochę pokory, Carvajal! :D

0

Odpowiedź A. Barcelona jeszcze się nachapie pucharów, a dla Leo to pewnie ostatnia szansa na zdobycie tytułu mistrza świata.

1

To wyjaśnia tego cieszącego się kibica Realu po bramce Leo. Kret z odkupioną wejściówką i koszulką dla niepoznaki :D

7

Ramos nigdy nie dostał czerwonej kartki.

0

Gothicowe przeróbki robione Iwoną, w tym chyba najsławniejsza - Gothic prawdziwa historia i jej nieoficjalna kontynuacja :D

0

Kolega, fan Realu, zapytał mnie z pretensją: "Dlaczego on musiał zagrać fenomenalny mecz akurat z Realem? Ładnie ich cisnął."
Lubimy sobie nawzajem dogryzać gdy chodzi o Real i Barcę, ale tym razem nie miał się nawet do czego przyczepić i po prostu uznał wyższość Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?