1

Zwykła amatorka ze mnie, wielkie wydawnictwa jeszcze na mnie czekają, choć zajmuje się tym już od dziewięciu lat :D

1

Ja jestem, piszę sobie powieść, ale ciągle tu zaglądam w oczekiwaniu na nowe posty :D

0

Wiem od czego to, ale nie byłam pewna odmiany. Dobrze wiedzieć na przyszłość :D

1

Chcesz zwabić Lineka tym tematem? :D

30

Przecież Marc to ręcznik, nie zakłamuj rzeczywistości :D
Dla tych, którzy nie załapali. To był sarkazm.

1

No ale po co miałam dokładać swoją cegiełkę nienawiści, skoro wyraźnie zaznaczyłam, że zrobią to za mnie inni. Obaj koledzy dostali zresztą za to bany. Naprawdę tylu ludzi wyzywa wszystkich Muzułmanów od śmieci i podludzi, że poczułam się wręcz w obowiązku zwrócić uwagę na tych, którzy nie zrobili nic złego. Kilku reprezentantów Arabii Saudyjskiej oddało hołd ofiarom, ale nikt na nich nie zwrócił uwagi, bo wyzywanie tych złych jest fajniejsze niż chwalenie tych dobrych. W mediach nigdzie Ci nie napiszą o jakimś pozytywnym przypadku związanym z Muzułmanami, za to na bank usłyszysz wszystko co negatywne. Nie mówię, że trzeba ignorować zamachy i głaskać terrorystów po główkach, ale jeśli widzi się jak Muzułmanie potępiają zachowania innych Muzułmanów, to warto nie tylko ich za to chwalić, ale i więcej o tym mówić. Samą nienawiścią nigdzie się nie dojdzie.

3

To że stali w miejscu podczas gdy ich koledzy się rozgrzewali.

11

Było niżej. W dodatku niektórzy zawodnicy uczcili ofiary. Bądź bardziej dokładny przekazując swoje informacje.

1

Pochwal za coś Muzułmanów, podczas gdy 3/4 społeczeństwa potępia resztę, nawet nie patrząc na to, czy to terroryści czy nie.
Zostań oskarżoną o ignorowanie problemu, chociaż wyżej wspomniane 3/4 społeczeństwa świetnie zwraca na problem uwagę, więc twoje uwagi w stylu "muzułmanie do piachu!" nie są już potrzebne ani nie wniosą niczego nowego.
Usiądź w kącie i załkaj nad losem umiejętności czytania ze zrozumieniem.

11

Pewnie większość pociśnie drużynę Arabii, ale z tego co doczytałam jeszcze pod tweetem, niektórzy zawodnicy okazali szacunek i chętnie ich za to pochwalę. Dobrze jest wyróżniać takie zachowania w tym ostatnim morzu nienawiści, które się przelewa przez Internet i media. Wszyscy mówią o tych złych Muzułmanach, a warto też wspomnieć o tych dobrych.

9

To Ty nie wiesz, że na Etihad przychodzą statyści opłaceni przez szejków, żeby wszystko wyglądało na to, że mają dużo fanów?

2

Daliby mu wreszcie spokój. Gwiżdżą to gwiżdżą, Gerardowi pewnie to zwisa i powiewa, a najwięcej zamieszania robią dziennikarzyny od siedmiu boleści. Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie odejdzie z kadry po mundialu i będzie musiał odpowiadać TYLKO na pytania o gwizdy w meczach ligowych.

0

Piratów już widziałeś poprzednie części, przypuszczam że nowa nie różni się wiele pod względem klimatu, więc ja wybrałabym Wonder Woman. Zawsze coś nowego zobaczysz, a i dziewczynie powinien się spodobać. Kto by nie chciał zobaczyć przedstawicielki swojej płci kopiącej tyłki niczym badass :D

2

Do oryginału nie ma startu, ale i tak mi się podoba. Lubię takie eksperymentowanie, chętnie posłucham całości.

0

Zgadzam się. Ten nieporadny Gruber jest uroczy. Ile ja się popłakałam ze śmiechu przy tym serialu, to chyba nigdy nie zliczę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Przynajmniej :)

10

Jeszcze na początku sezonu Real był w cieniu Barcelony. Od kilku dni nagle stali się najlepszą drużyną wszechczasów.
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/353/279/e31.jpg

1

Objazdówka?

0

0

Ale była przed Legią zanim doszło do podzielenia punktów.

0

Też się szarpnęłam i zamówiłam koszulkę przedstawiającą celebrację Messiego po zdobyciu bramki nr 500 :D

11

Jasne, bo Leo tylko siedzi i pierdzi w stołek, po czym idzie grać i wygrywa z zawiązanymi oczami. Obaj ciężko trenują, samym talentem nic się nigdy nie wygra, jeśli się go odpowiednio nie rozwija.

4

Mój tata. Ogląda każdy mecz Legii o ile nie leci w tym samym czasie co mecz Barcelony. Wtedy telewizor jest mój.

2

Nie wiem kto Ci nadepnął na stopę i jak mocno, ale chyba musiał ci ją przy tym połamać, jeśli według Ciebie nadepnięcie na stopę = upadek. Chyba tylko jak wyrwiesz tę stopę zanim noga zostanie podniesiona i stracisz równowagę, bo w przeciwnym razie po prostu podskakujesz i klniesz, trzymając ranne miejsce w górze, a nie tarzasz się po ziemi jakby nastąpił u Ciebie samozapłon, a potem nagle wstajesz magicznie uzdrowiony. Te czerwone i żółte kartki to jednak wspaniałe lekarstwa. Przerwać badania, lekarstwo na raka znalezione!

1

Byłoby warto :D

6

Toż napisałam, że robią to media. Przy każdej sprzeczce z Pique, Ramos jest wychwalany pod niebiosa za to, jak to nie daje się sprowokować(a dziwnym trafem zawsze odpowiada), trzyma kadrę razem i w ogóle och ach, nie jest tak dziecinny jak Gerard. Nawet tutaj często takie zdania padają, a przecież Ramos to symulant i boiskowy bandyta jak ich mało. Bez powodu ksywki Czerwony Ramos nie dostał, a mimo to, w sporze między nim a Pique to zawsze Ramos jest tym dobrym, bo nie pajacuje na twitterze. Gdyby taki dobry był także na boisku, to może nawet bym go darzyła jako takim szacunkiem.
A media piszą o jego symulce, bo sorry, ale na takim etapie tak prestiżowego meczu popisywać się takimi umiejętnościami aktorskimi, to trzeba mieć tupet. Żeby Real jeszcze wtedy przegrywał, to nawet bym to zrozumiała.

5

Może dlatego, że Ramosa nie lubi się tu bardziej i nikogo nie obchodzi symulka zawodnika drużyny przegranej tylko tego Ramosa kreowanego przed media i jego samego na szlachetnego i wspaniałego kapitana bez wad, który nie pajacuje w mediach, i w ogóle jest wzorem dla młodych Hiszpanów? W mediach może i nie pajacuje, ale na boisku jak najbardziej i robi to na tyle często, że nazwanie go symulantem to najłagodniejsze określenie na niego.

8

"Każdy robi z Ramosa płaczka i symulanta"
Bo jest symulantem. Już wiele razy ktoś mi nadepnął na stopę, także mocno i ani razu nie padłam przez to na ziemię jakbym co najmniej na klocek lego nadepnęła.

0

Już odpukałam w niemalowane, więc bez obaw. A jak jednak się tak stanie, to możecie mnie śmiało obwiniać jeśli się Barcy nie uda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?