18

Zapewne powie: Słuchajcie, nie macie mamy, bo żadna kobieta nie wydawała mi się idealna, nie znalazłem sobie nikogo, ale bardzo chciałem mieć dzieci.
Ewentualnie: Waszą mamą jest x. Może was nie urodziła, ale kocha was równie mocno, jakby to zrobiła.
Dzieci są mądrzejsze, niż nam się wydaje, zrozumieją. Może być im ciężko, ale Ronaldo wydaje się być dobrym ojcem, więc na pewno im to wynagrodzi własną miłością. Nie wiem po co czepiać się tych surogatek, niektórzy po prostu chcą mieć własne, biologiczne dzieci, a nie mają z kim ich spłodzić, więc wynajmują surogatkę.

10

Ze względu na niedawne narodziny jego dziecka. Pewnie chce spędzić z nim więcej czasu.

2

Pique zapytał się, czy ktoś mu da bilet na koncert Shakiry, a Iker kazał mu przestać żebrać tylko zapłacić jak każdy. Tak w skrócie :)

8

U kogoś też jest mocna burza? Bo w Warszawie błyska i błyska :D

2

Ja zawsze zwracam uwagę na takie żarty. Tak jak pisałam w tamtym wątku, trzeba wiedzieć kiedy można sobie pozwolić na żart. Nie wiesz czy nie ma tu na forum kogoś czarnoskórego, Żyda czy kogoś ze społeczności LGBT albo właśnie kogoś na wózku czy z jakimiś problemami psychicznymi.
Poza tym wychodzę z założenia, że żart który polega na obrażaniu jakiejś grupy lub konkretnego człowieka, to najsłabszy rodzaj humoru. Można opowiedzieć śmieszny żart i bez tego.

23

Dorosły facet stojący godzinami pod domem jednej osoby? Niepokojące :D Wiadomo, fan i te sprawy, ale na miejscu Leo czułabym się dziwnie widząc cię na monitoringu albo z okna :D

1

Musisz tylko ustylizować się na dziecko, bo inaczej będzie to mocno dziwne :D

0

Bo nie ma wymodelowanych mięśni jak Ronaldo. On ma tymi mięśniami stwarzać przewagę w walce, a nie jak kulturyści tylko je pokazywać.

5

A który odcinek nie niszczył dzieciństwa? :D

5

Tego typa, co gadał żeby mu oddać kamień, boję się do dzisiaj :D Schizowa kreskówka.

2

Przypomina mi się ten obrazek i przechodzi mi jakiekolwiek zdenerwowanie.
http://data.whicdn.com/images/140316018/original.jpg

0

Jeśli chce się rozwijać, to nawet powinien odejść. Za dobry grajek na ich boiska.

0

Jedna stacja ze wszystkimi ligami byłaby zbawieniem. Jeśli Eleven dalej będzie się tak dobrze rozwijać, to nie zdziwię się jak w przyszłości zgarną wszystkie najlepsze ligi + polską i rozgrywki europejskie.

13

Zachciało im się golfa, to mają :D

5

Czytając komentarze tutaj odnoszę wrażenie, że już od kilku dni jest 1 września i zdesperowana Barcelona kupuje na ostatnią chwilę średniaka za średniakiem :D

1

Pierwszy raz w życiu w moim domu nie będzie Ligi Mistrzów oglądanej na telewizorze. Dziwne uczucie :D

1

Wątpię, że rocznie, bo trochę tanio :D Stawiam, że miesięcznie + oczywiście prąd i inne takie.

13

Taki młody, a już stalker.

2

Ja mam p8, bardzo fajny telefon, nie zacina się, bateria też długo trzyma jak się o nią dba, więc p9 raczej gorszy nie będzie.

2

Koniec czerwca dopiero, gazety są w swoim żywiole, a tutaj poruszenie z powodu Paulinho jakby wszyscy dostali potwierdzenie od samego Bartka. Nawet w przyjście Verrattiego tutaj nikt nie wierzy tak mocno jak w to, że przyjdzie Paulinho(a też piszą o tym różne źródła). Ja wiem, że lepiej być miło zaskoczonym niż się rozczarować, ale to już powoli podchodzi pod paranoję :D

1

Waham się pomiędzy The Wall Floydów i Octavarium od Dream Theater.

3

- Who are you?
- I'm you, but stronger.

4

A to w ogóle jest ciekawe. Jak pojawiają się jakieś plotki na temat klasowego zawodnika w kontekście jego przyjścia do Barcelony, to mało kto w to wierzy. Ale jak tylko gazeta typu Wiadomości z Dupy wspomni, że wielokrotny reprezentant Bezludnej Wyspy z Północnego Pacyfiku przychodzi do nas w lecie za pięć kokosów i dwa bataty, to już na pewno prawda, 100% potwierdzone info, będziemy się bić w Lidze Europy, potem w segunda aż rozwiążą klub, bo coś tam. Im o słabszym zawodniku się pisze, tym większa wiara w prawdziwość takiej plotki. Ja wiem, że ten zarząd do najlepszych nie należy, ale nie popadajmy w paranoję :D

2

Ludzie są prości. Gdy czują jakąś emocjonalną wieź z osobą, której nawet nie znają osobiście, to i tak chcą z nią przeprowadzić dialog. W ogóle ludzie lubią rozmawiać, więc nawet gdy ich rozmówca ich nie słyszy, to zwracają się bezpośrednio do niego. Przykład? "Brawo, Suarez, tak spartaczyć setkę, to tylko ty potrafisz". To oczywiste, że Suarez nikogo wtedy nie słyszy i na pewno nie odpowie, ale jakoś łatwiej jest ludziom zwracać się do kogoś bezpośrednio, gdy coś im się nie podoba/podoba niż pisać zwykłe twierdzenie niekierowane do nikogo.

25

Brzmi jak fuzja PO i PiSu :D

0

Pytanie dla czytających książki. Jakiej długości rozdziały lubicie? Jakieś mocno długie czy raczej takie krótsze, a może coś pół na pół albo zależnie od gatunku książki czy dziejącej się akurat w fabule akcji? Pytanie z kategorii: poniosło mnie przy pisaniu i nie wiem czy to dobrze czy źle :P

0

Wszystkie te żarty o nieudolności sprzedaży zawodników przez zarząd są suche. Kopanie leżącego jest ogółem mało zabawne.

47

Ale żeby tak źle życzyć koledze? Wstyd, panie Marquinhos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?