0

Lepszego wyjścia nie ma, jeśli nie chcą organizować turnieju w środku sezonu. Gra w takim upale też niezbyt dobrze wpłynie na widowisko, nie mówiąc już o deszczach. Musieliby grać za każdym razem w RPA, bo tam jest stosunkowo chłodno w lato.

0

Bo w lato może być troszkę gorąco grać w Afryce.

0

Ja. Za nic bym tego nie przegapiła.

5

Ja tam go nie oceniam. Ma wakacje, dostał je od klubu, od trenera, więc co ja się będę na niego wściekać? Niech odpoczywa, może wyjdzie na tym lepiej niż jazdą do USA, a jak nie, to trudno.

0

Nie byłam, ale też widziałam masę pozytywnych recenzji. Wynik na Rotten Tomatoes też dobry, myślę że nie będzie zawodu.

18

Ma wolne to korzysta, nie ma obowiązku dołączać jak nie chce, widać nie czuje potrzeby, więc może warto by go nie posądzać o lenistwo, które zresztą zbrodnią nie jest.

1

Razem z ter Stegen mają jeszcze wolne, bo grali w Pucharze Konfederacji.

4

Ja myślę, że Ney zostanie u nas na jeszcze długo, nawet po zakończeniu kariery przez Leo. W Barcelonie będzie wtedy takim samym liderem jak w innym klubie, już przecież momentami przejmuje pałeczkę, gdy Leo nie gra z powodu kontuzji czy po prostu ma słabszy mecz. Pieniądze? Barca płaci mu dużo, nie zapominajmy ile wydajemy na pensje, Ney chyba jest drugim najlepiej zarabiającym piłkarzem naszej drużyny, wątpię że w innym klubie dadzą mu więcej, nie są tacy głupi. PSG pewnie by się pokusiło, bo mają kasy jak lodu, ale i tak nie wydaje mi się, by Neymar miał tam odejść, ani teraz, ani kiedykolwiek.

24

Uśmiecha się, bo poza kadrem jest snajper, który tylko czeka aż przestanie. Jak mogłeś tak się nabrać? Ewidentnie go zmuszają do takiego zachowania.

4

Zamordowaliście - mocne słowa, ma na to jakieś dowody?

1

No ale co jest złego w byciu pewnym czegoś? Ma takie same szanse na to, że ma rację, jak każdy inny. Jak się okaże, że nie będzie miał racji, to nie będzie miał racji i tyle w temacie. Nie rozumiem czemu tak tu się dziwnie podchodzi do optymistów ;)

5

Jak sprzedadzą Verrattiego, to będą mieli :D

0

Stawiam, że ziarnkiem prawdy jest to, że PSG może wpłacić klauzulę. Reszta to brednia.

0

Przy okazji każdego okienka piszą, że a to Neymar odchodzi, to Messi, a potem obaj graja sobie dalej w Barcelonie i cisną bekę na treningach. Luz, to tylko plotki.

2

Ja tam wychodzę z założenia, że Valverde chce przede wszystkim lepiej poznać pierwszy zespół zanim zacznie wprowadzać młodzież. To w końcu jego pierwszy sezon w Barcy i wypadałoby najpierw opracować taktykę dla głównych sił.

6

Litości, to dopiero pierwsze powołanie, a Ty płaczesz jakby był już koniec sezonu i Valverde nie powołał ani razu nikogo z Barcy B. Trochę wiary i cierpliwości, bo to narzekanie jest absurdalne.

1

Piłeś? Nie pisz artykułów!

1

Mam sentynent do pierwszej trylogii, ale już dwa filmy z Garfieldem bardziej mi się podobały. Tobey był dobry, ale nie oddawał ducha Spiderman, który świetnie uchwycił Holland w nowym filmie. Idealny Peter i idealny Spiderman, który śmieszkuje i ekscytuje się swoimi mocami. To jednak nie ten etap co w komiksach, gdzie Peter przeżył niejedną tragedię, dlatego nic dziwnego, że klimat nowego filmu jest cukierkowy. Trudno oczekiwać poważnych tematów po filmie o pietnastolatku, którego największym zmartwieniem jest czy dziewczyna się nim zainteresuje ;)

13

Gdy wydawało mi się, że bardziej już nie mogę uwielbiać Toma Hollanda za jego rolę Spidermana, znajduję to:
https://68.media.tumblr.com/ce2aa8dada634851c1928adcf5f85b49/tumblr_ot35otbkg41vuzrxeo1_1280.jpg
Ma chłopak gust :D

2

Rainbow Dash na avatarze - szanuję.

0

Dla mnie na pewno ciekawszy niż F1 czy tenis. Oglądałam kiedyś kilka meczów, nic nie rozumiałam z zasad, ale fajnie się to oglądało ;)

1

Vitinho wygląda na tym zdjęciu jakby bliżej mu było wiekowo do Puyola niż Neymara :D

0

1

Idź na Baby Driver, nie pożałujesz, genialny film.

1

Również dopiero wróciłam. Najlepszy film o pajęczaku i od dzisiaj mój ulubiony film Marvela zaraz obok Deadpoola. Myślałam, że krótki występ w Civil War to było coś dobrego, ale cały film to poezja. Ale ja jestem nieobiektywna, uwielbiam Spidermana od dzieciństwa i razem z Deadpoolem są moimi ulubionymi postaciami(patrz avatar), także nawet nie próbujcie mi wmawiać, że film nie zasługuje na 10/10 :D Holland, Zendaya i Keaton kapitalni, aż pójdę jeszcze raz, ale do imaxa.

0

Tylko teoretycznie nie jest ;)

0

Najpopularniejszych czyli najwięcej wyświetlanych? Proszę.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_viewed_YouTube_videos

2

Duży talent? Przecież wszystkie zgrania teraz Real! Coś kręcisz :D

2

Przyznaję, w kinie ciężko usiąść tak jak jest wygodnie, ale np. na Wilku mogłam sobie położyć nogi na siedzeniach przed sobą, bo ktoś siedział dopiero sześć rzędów dalej :D
Ale niewygoda to naprawdę dla mnie mała wada. Bardziej irytują mnie małe dzieci, które nie zawsze mogą usiedzieć te dwie godziny w ciszy. Ale raczej nie chodzę na animacje, a z komiksowych filmów zawsze wybieram napisy, gdzie dzieci jest mniej. Ostatnio na Lego Batman miałam styczność z krzyczącą dzieciarnią, co trochę mnie zdziwiło, bo byłam na wersji z napisami ;)

0

O wielu zapomniałam, np: upadek, niszczenie, kpina itp. Cały słownik można by z tego ułożyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?