8

Tak czułam, że zaraz będzie lista wykonawców od Ciebie :D
Wiesz, zmiany jak zmiany, to dalej po prostu pop jak ich wiele w radiu, ale głos mu się poprawił i to chyba najważniejsze, bo gdy dopiero zaczynał, miał zbyt piskliwy. Jak ktoś lubi, to fajne do posłuchania od czasu do czasu, na pewno uszy nie będą Ci krwawić. Ostatnio słuchanie rocka i metalu mi się przejadło, więc Bieber czy inny wykonawcy pop to dla mnie fajna odskocznia.

19

Pamiętam jak parę lat temu był niezły pocisk na Justina Biebera. Ostatnio siedzę trochę na Spotify i posłuchałam sobie jego twórczości i muszę przyznać, że ta obecna to całkiem niezłe kawałki, miło się tego słucha. Wyrobił się chłopak.

0

Musiałeś się o to pytać w nocy? Jak ja to teraz obejrzę? :D

1

Lepiej nie próbujmy sprowadzić znowu Alvesa, bo to też pewnie będzie interes Neymara Seniora :D

1

Chyba jest właśnie defensywnym pomocnikiem jak Sergio ;)

0

Dlatego warto uczyć się tego wszystkiego dokładnie tylko na kartkówki/egzaminy/maturę, a skupić się na mowie potocznej z seriali, filmów czy jeszcze innych źródeł. Ja tak zrobiłam i nie żałuję, bo chyba bym się zaszlachtowała, gdybym na każde pytanie miała odpowiadać "yes I want" albo "yes I have" zamiast zwykłego "yup" albo nawet "totally", a tego próbowano mnie nauczyć w szkole, nie pokazując żadnych alternatyw :D

1

Mam patrzeć na coś konkretnego? Bo widzę tylko klatę Leo :)

23

To kiedy Ekstraklasa i kontrakt w Legii? :D

3

Zaś ta Liga Europy, za dwa sezony pewnie spadniemy do Segunda, odejdą sponsorzy, zasilą nas odpady z drugiej ligi polskiej, a za dziesięć lat FC Barcelona będzie istnieć tylko w podręcznikach do historii futbolu.
Takie odnoszę wrażenie czytając komentarze, chyba za bardzo bierzecie sobie do serca zasadę, by lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym, bo Wy już nawet nie tyle widzicie czarne chmury nad tym klubem, co zgliszcza jak po jakiejś burzy z Jowisza :D Też nie mam jakichś mega pozytywnych myśli, ale nie popadacie za bardzo w panikę, nakręcając się nawzajem kolejnymi wpisami o nieudolności zarządu? ;)

0

Co kto lubi, mnie się Wonder Woman podoba. Superbohaterki mogą być różne. Diana jest naiwna i ma bardzo proste podejście do świata, różni się mocno od Xeny, ale tak samo różne podejście do bohaterstwa mają Superman i Batman. Wonder Woman nawet nie jest moją ulubioną, komiksową postacią, zwłaszcza kobiecą (Rogue for the win!), ale ten jeden film z nią w roli głównej już zrobił wiele dobrego. Przeczuwam masę małych Wonder Woman podczas tegorocznego Halloween. Ważne żeby dzieci miały wybór i mogły same sobie wybrać idolkę spośród wielu różnych opcji(tak jak ma się wybór czy kibicować bardziej agresywnemu Loganowi czy trzymającemu się zasad Spidermanowi), a nie kilku wariacji Xeny robionymi na jedno kopyto.

0

Dobrze że w Hollywood już tak nie myślą, bo mam dość oglądania reprezentantek mojej płci tylko w jednej roli - damy w opałach. Przez lata faceci mieli Bonda czy innego Indianę Jonesa, ja w końcu mam Wonder Woman, a za jakiś czas będę też miała Kapitan Marvel.

2

To tłumaczenie to chyba coś w stylu: No starałem, się nie wyszło, dajcie wy mi wreszcie święty spokój.

0


Nie mają już nic do stracenia, niech się starają dalej ;)

15

Leo i Antonella przekazali spleśniałe jedzenie, a pieniądze wzięli do kieszeni, żeby opłacić podróż poślubną.

0

Dopóki UEFA nie wprowadzi jakiegoś limitu cen transferowych, to niestety nic nie zatrzyma tej kuli śnieżnej. Gdyby limit wynosił powiedzmy 80 milionów maksymalnie za zawodnika, skończyłoby się żądanie albo proponowanie stu baniek za wschodzące gwiazdy piłki nożnej, które równie dobrze mogą zgasnąć w następnym sezonie.

2

Szanuję panią Agatę za ten ruch.

0

Też tak myślałam, ale najwyraźniej u Amerykanów nie ma to znaczenia, oni ciągle tworzą nowe imiona. Jeden aktor nazwał swojego syna Zeppelin, także tego :P

0

Czytane jako "majkel" będzie oznaczać mężczyznę, ale jako "miszel" kobietę. Tylko że na pierwszy rzut oka nie będziesz wiedział czy posiadacz takiego imienia to kobieta czy mężczyzna, dlatego jest uznawane jako uniseksowe imię.

1

W sumie to takie imię unisex, czyli może być nadane zarówno dziewczynie jak i chłopakowi. Tak samo jak Sam, Taylor, Alex, Andy czy Michael.

17

Daj spokój, memy z Dudą są śmieszne niezależnie od sympatii politycznych. Ja typa nie lubię, ale ma tak memiczną twarz, że żal tego nie wykorzystywać :D

2

Nic mu nie jest, wyszedł sobie co najwyżej z kilkoma draśnięciami i cały zadowolony :D

11

Dziwisz im się? Nie chcą znowu widzieć mózgu prezydenta jak ich poprzednicy za kadencji Kennedy'ego :D

0

Ktoś poleci jakieś fajne popowe piosenki? Najlepiej coś skocznego i współczesnego.

2

Ciężko powiedzieć czy lepsza, bo obie mają swoje wady i zalety. Ja bardo lubię obie i mogę polecić dwójkę. Jest trudniejsza od jedynki, ale jak lubisz się skradać i jesteś cierpliwy, to powinna Ci przypaść do gustu. Choćby dla pewnych elementów fabularnych warto zagrać, nie wiem czy to duży spoiler, więc uwaga, będzie niewielki:



W grze są przejścia pomiędzy rozgrywką w miasteczku na pustyni i szkolnymi korytarzami ze wspomnień bohatera i są one tak świetnie zrobione, że nic tylko podziwiać. W ogóle etapy w szkole są ciekawe i warte zagrania.


Koniec spoilera. Mam nadzieję, że pomogłam :D

12

Pique i samochód to od zawsze było niebezpieczne połączenie :D Messi coś o tym wie.
http://68.media.tumblr.com/17194f7fadd621539d1b389c3be17623/tumblr_inline_nta566EBQ11t0h6ke_400.gif
Ale szczęśliwy z tej kraksy bardzo. Chyba jest z siebie dumny. Dobrze że sobie krzywdy nie zrobił :D

0

Dlatego ja kupuję po prostu w Media Markt czy innym Saturnie za pełną kwotę. Nie zawsze tak można, bo wiadomo, różne wydatki są, ale przynajmniej nie muszę się bawić w jakiś chore umowy i spłatę rat.

0

Jak te szeptania jej pomagają, to niech szepczą. Placebo to dobra rzecz, nie ważne w jakiej formie.

0

Ja byłam rozczarowana. Nie było takiego wpływu na przebieg wydarzeń, jak myślałam że będzie, Chloe irytująca jak cholera, a końcowy wybór jest taki sam niezależnie od podjętych wcześniej wyborów. W dodatku trzeba być naprawdę niezłym dupkiem albo przechodzić grę drugi raz, żeby wybrać jedno z zakończeń. Gra na pewno dobra, ale nie rewelacyjna.

1

Na razie :D

5

Bellerin, Dembele i Verratti, chyba o to chodziło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?