1

Póki co moim zdaniem najlepsze były filmiki Masche z Gomesem, Neymara z Rafą, Pique oraz Aleixa, który sam sobie dał top, bo jest jedyny w swoim rodzaju :D

29

Przyrost memów po meczu będzie większy o 23%.

0

Dodane 29 maja, a ja widzę to dopiero teraz? Dziwne że nie zauważyłam wczesniej. Pique i emoji :D

1

No tak nie bardzo.
"Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
Pierwszy akapit pod jebutnym logiem La Ramblii.

0

Nie, zdobędzie mistrzostwo w NRD.

1

To La Rambla, miejsce gdzie można pisać o wszystkim, również o komediach.

3

Nie ma to jak porównać pytanie i prośbę polecenia czegoś z pytaniem o coś, co można znaleźć samemu szybciej niż czekając tutaj na odpowiedź.

0

Jak ukraść 10 milionów.

0

On doskonale wie co mówi, o to nie masz się co martwić. Jak widać nie przeszkadzają mu konsekwencje ;)

5

Tak się tylko wydaje, pewnie gdybyś wszedł na jakieś fanowskie strony albo poobserwował ludzi interesujących się danym klubem, to też zobaczyłbyś multum postów, że przyjdzie ten albo tamten. Z Barceloną jest też taki problem, że to bardzo poczytny temat, więc jak gazety napiszą, że Rasiak chce do Barcelony, to będą kliknięcia, a z kliknięć są piniążki. W przypadku takiej dużej marki zawsze jest dużo łączenie pierdyliarda różnych nazwisk nawet z ligi tybetańskiej.

4

No widzisz, a mnie nie. Lubię zapożyczać słowa z angielskiego. Polski odpowiednik słowa creepy mnie nie satysfakcjonuje i nie wyraża tych emocji, które chcę przekazać. Więc używam creepy. To nie jest zresztą jakaś poważna, formalna rozmowa, żeby ograniczać się do jedynej, słusznej polszczyzny. Tak długo jak ktoś nie wali byka na byku i można zrozumieć co druga osoba ma na myśli, tak mnie nie przeszkadza kto jakiej gwary, slangów, skrótów czy zapożyczeń używa.

2

Jesteś w Internecie, on działa trochę inaczej. Deal with it.

0

Chyba niezbyt dobry z niego krętacz, skoro wychodzą te wszystkie brudy.

0

Jakie to jest creepy. Nic tak mnie nie przeraża jak wymuszony, sztuczny śmiech.

1

W całej pierwszej strefie możesz jeździć za darmo jeśli masz imienny dowód wstępu na mecz.

12

To nie czytaj? Zignoruj posty kolegi i po kłopocie. Jak jak nie mam na coś ochoty, co robią inni, to po prostu tego unikam, a nie zakazuję tego innym. To publiczne forum, a nie Twoja prywatna tablica, każdy może gadać o czym chce.

0

Oj chyba pomimo wakacji wystarczająco dużo socios podpisze wotum nieufności.

1

Niech Enrique ich przejmie :D

0

Szykuje się poważny rywal dla naszych na mundialu.

1

Marzenia ściętej głowy, będą gwizdać nawet jak przejdzie na emeryturę klubową i reprezentacyjną :D

16

Niech sobie eksperymentuje i dodaje ile chce, byle by gra naszych była szybka, dynamiczna i nie pozwalająca oderwać od siebie wzroku choćby na moment, bo a nuż przegapi się jakieś piękne zagranie.
Uprzedzając pytania - tak, wyniki i trofea też chcę, ale chciałabym dochodzić do nich pięknym stylem. Trzymam kciuki za Valverde, oby mu się powiodło.

8

Nie doświadczyłam jeszcze prawdziwej posuchy kibicując temu klubowi, ale jestem pewna, że gdy takowa kiedyś nastąpi, to tak długo jak zachowamy nasz styl i tożsamość, to wybaczę Barcelonie nawet brak trofeów przez następne dziesięć lat. Nie po to oglądam piłkę nożną, by na koniec sezonu przez kilka minut popatrzeć na kilka pucharów.

1

Przekupiłoby się go bigosem i schabowymi. Temu nikt nie odmówi :D

2

Gerard nie jest za bardzo obiektywny, bo cytując jego samego "Messi skradł mu serce", ale z tym się zawsze będę zgadzać, bo też nie jestem obiektywna :D

1

W zasadzie czemu nie? Legia ma szansę na LM czyli więcej niż Manchester w ostatnim sezonie. W LE też mogą w ostateczności grać, a przy okazji zobaczy sobie też nowy kraj. Ja bym się nie zastanawiała i oferowała swoje usługi Legii :D

1

Barca, PSG, Juve, Inter, Norwich, BVB.

0

No słyszałam, że zakończenie było tragiczne, dlatego nigdy nie wróciłam do mangi, choć kilka razy się zabierałam, gdy zbliżała się do końca. Może kiedyś jak wyjątkowo będzie mi się nudzić, to wszystko nadrobię tylko nie wiem czy nie chcę sobie niszczyć miłych wspomnień związanych z tą serią.

0

Kiedyś uwielbiałam to anime i mangę, ale Kubo tak zaczął mieszać z tym jaką mieszanką istot jest Ichigo, że dałam sobie spokój. Szkoda że tak to pokręcił, bo jak dla mnie na samym wątku wewnętrznego hollowa można to było fajnie pociągnąć, to musiał zacząć kombinować, że to zanpanktou, że śmo, bla bla bla. Wkurzyłam się, bo Hollow był moją ulubioną postacią, a tak go schrzanił :/

0

3

Po co Messiemu angielski, jak może zatrudnić tłumacza albo poprosić kogoś o pomoc? Na co dzień hiszpański i kataloński w zupełności mu wystarczają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?