0

Drugi raz takiej autostrady do naszej bramki mieć nie będą. Wątpię że chłopaki znowu dadzą się tak objechać ;)

1

Chciałoby się kiedyś zobaczyć u niego piątkę na koszulce, oj chciałoby się. Może kiedyś, kiedy Busi będzie zmuszony przekazać numer.

0

Świetnie. Jeszcze ośmiu innych wypadnie z gry i mamy jakieś szanse :D

2

To bzdura. Wszystko, łącznie z sercem, pracuje podczas kichania i nic nie ustaje. Bo niby po co? To tylko kichnięcie, samo z siebie krzywdy nam nie zrobi ;)

1

Messi chyba musiałby wygrać tryplet, mundial, mistrzostwa Europy, Copa America i puchar wójta w jednym roku, żeby go EA wyróżniło. A że nie jest to możliwe, to nigdy tego nie zrobią. Wycwanili się :D

3

Nie śpij na plecach, to będzie mniejsza szansa, że Ci się coś takiego przytrafi :D Mnie się zawsze to zdarza właśnie w takiej pozycji, mam wtedy wrażenie, że coś siedzi mi na piersi(choć jest to po prostu kołdra), a w nogach łóżka coś stoi.
A jak już Ci się zdarzy, to nie panikuj tylko myśl o czymś absurdalnym np. różowych krokodylach tańczących kankana. Szybciej mija :D

3

Możemy wygrać ten mecz zanim się rozpocznie - psychiką. To na PSG będzie spoczywać presja, nie na nas. W nas nikt już nie wierzy. Jeśli Paryżanie wyjdą na murawę choć trochę zestresowani, to mogą zacząć popełniać glupie błędy, które Leo i spółka będą musieli wykorzystać, samemu nie popełniając żadnych. Nie nastawiam się jakoś, ale wierzę, że możemy awansować. Jeśli się uda, to będę chodzić pijana ze szczęścia przez tydzień. A jak się nie uda, to trudno, zła nie będę jeśli zagrają tak jak wczoraj z Celtą. Ważne żeby pokazali pazur, wszystko inne im wybaczę ;)

0

Póki co mecz bardzo przypomina mój dzisiejszy sen, nawet gol Untitiego się zgadza :D

9

Bez Mirosławskiego obok nie musi się tak gryźć w język. Nie słucha też glupich docinków w swoją stronę.

0

Ja niestety pracuję i to na środek, więc wszystko mnie ominie. Na szczęście na mecz Barcy się wyrobię :D

9

Pewnie tak, bo mózg wypłynąłby mi uszami od słuchania tych głupot, które prawi. Z drugiej strony, jemu też już dawno wypłynął, o ile w ogóle go kiedyś miał.

0

Leo jakiś taki mało zmartwiony na tym zdjęciu, chyba nie robi na nim wrażenia ten pojedynek :D

0

Rzygać mi się chce po tym filmiku.

1

Może w takim razie tutaj znajdziesz coś ciekawego ;)
https://www.tumblr.com/search/barcelona+lockscreen

0

Real, jak na wspaniałomyślnego władcę przystało, pozwala swoim poddanym poczuć się ważnymi i hojnie rozdaje punkty słabszym.

1

Ło boziu, co deszcz przyszedł do stolicy. Jak to dobrze, że siedzę w domu, bo nacina nieźle :D

1

Takie dwie mogą być? Pewnie znalazłabym więcej, ale ciężko to zrobić mając ponad tysiąc zdjęć w folderze :D
https://zapodaj.net/6e77be4e50ddd.jpg.html
https://zapodaj.net/17cb684a82d23.jpg.html

0

Przyniósł nam szczęście zamiast pecha. Na jego cześć adoptowałam równie czarnego kocura :D

0

O co w ogóle z gościem chodzi? Nie obserwuję tej strony.

0

Oby Las Palmas tego nie przegrało, bo nie chcę dawać kolejnej nominacji na frajera roku :D

1

Będę za nim tęsknić mimo wszystko, zwłaszcza za konferencjami prasowymi. Pozostaje podziękować mu za tryplet, dublet i ogólnie za wszystkie sukcesy za jego kadencji. Mam nadzieję, że w nowym klubie również mu się będzie układać.

0

Piosenka Jaskra była fajna :(

0

Ale idealnie walnął.

0

Brawo, Paco. Ale się micha cieszy :D

0

Chyba ter Stegen będzie musiał skakać do główek w polu karnym Sportingu, bo będzie jednym z najwyższych w drużynie.

5

Kamil(mogę po imieniu? :D), świetna robota jak zwykle. Ciężko się rozstawać z Gerardem, ale trzeba mieć aktualny kalendarz. Fajnie, że dałeś zdjęcia z Gomesem, tak na przekór większości :D

0

Oby Gerarda i Samuel skakali jak kangury do piłek :D

0

Na pewno ma własną firme Kerad Games w Barcelonie, która stworzyła gre na smartfony - Golden Manager. Ma ją już jakiś czas, może zdążył się już dorobić czegoś innego ;)

42

ter Stegen to wszystkim życzy zdrowia albo udziela wsparcia. Pozytywny facet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?