Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Do końca sezonu pewnie dociągnie. Wątpię że będą chcieli robić bajzel w drużynie w środku sezonu.
0
U mnie się już na fejsie kolega odezwał w tej sprawie, ale był na tyle miły, że postanowił jednak poczekać ze śmianiem się na kilka dni ;)
1
Mówi tak z szacunku mimo wszystko i żeby mu czasem głupio nie było, gdy jednak odpadną, na co są matematyczne szanse, ale bądźmy szczerzy, będzie dobrze jak chociaż pożegnamy się z rozgrywkami zwycięstwem, jakimkolwiek.
0
Bayernowi, bo ich lubię. No i Napoli, bo trzymam kciuki za naszych.
4
Nawet nie jestem zła, jest mi po prostu przykro, że tak wyszło. Tak samo czułam się po pierwszym przegranym meczu z Bayernem. Był to tak naprawdę mój pierwszy sezon jako kibica Barcelony i, nie będę kłamać, popłakałam się po tej porażce, takiej pierwszej, naprawdę bolesnej. Dzisiaj na łzy się nie zbiera, ale jednak czuję się jakby coś mi wyrwało serce prosto z piersi. Żałosne? Może. Patetyczne? Jak najbardziej, ale kocham ten klub całą sobą i takie porażki, w tak ważnym meczu jednak bardzo bolą.
9
To znowu dwumecz z Bayernem niestety. Obawiam się, że w Barcelonie trener nie może piastować swojej funkcji dłużej niż trzy sezony, bo się po prostu wypala i nie potrafi zmotywować zawodników. Nawet Guardiola odpuścił w podobnym momencie. Lubię Enrique, będę mu dozgonnie wdzięczna za wszystkie wspaniałe chwile, jakie nam dał, ale Barcelona potrzebuje świeżej krwi. Kogoś kto tak jak on w swoim pierwszym sezonie obudził w zawodnikach głód zwycięstw. Skoro wtedy się udało i sięgnęliśmy po tryplelt, to i znowu może się udać, bo nie kupuję gadki o tym, że takim zawodnikom jak Leo i Gerard się już nie chce. To są ambitni ludzie, na pewno zależy im na kolejnej LM. To tak jak z nowym kierownikiem w pracy - wszyscy się starają, żeby mu zaimponować, ale po pewnym czasie spuszczasz z tonu, bo wiesz na ile możesz sobie pozwolić. Niech Lucho dociągnie ten sezon do końca, stara się wygrać co może i czas na zmiany.
1
Dzisiaj był artykuł o tym jak niebezpieczne jest PSG przy stałych fragmentach gry. Nie wydaje mi się, by niski Denis był na ten moment lepszym wyborem niż trzeci najwyższy zawodnik w drużynie.
6
Legia zagra pierwszy mecz na biało, może z przyzwyczajenia sędzia będzie im pomagał.
1
Skoro nie pamiętasz, to skąd wiesz, że nie łamały regulaminu? :P
Mnie też już kilka razy usunięto komentarze i bardzo często były one mocno zaczepne, tj. mogły doprowadzić do większej kłótni z użyciem wielu brzydkich słów. Moderacja takie rzeczy usuwa, żeby nie dawać banów, gdy już kłótnia wybuchnie. Usunięcie komentarza to takie ostrzeżenie, by nie drążyć dalej tematu, bo to się może źle skończyć.
2
Świetna była reakcja komentatorów Eleven. Z początku nie wiedzieli jak to skomentować i po prostu się zaśmiali :D
0
Prawdopodobnie moderacja Ci usunęła, bo łamał regulamin/był bombą zapalającą/był obraźliwy/był nie na temat.
9
Nawet świąt narodowych nie masz obowiązku obchodzić, więc nie wiem czemu przeszkadzają Ci dwa dni komerchy w roku. Pro tip, nie obchodź Bożego Narodzenia. To takie nie słowiańskie, a 3/4 komerchy również przyszło do nas z zachodu.
4
"I tak ogladasz tylko dlatego, bo piłkarze są przystojni."
"Jak tak się znasz, to wymień skład drużyny X."
"O, kupuje pani kalendarz Barcelony. Na prezent dla chłopaka?"
Nosz kur... :)
0
Amen :D
9
Ło Jezu, jak mnie takie gadanie wkurza. Kiedyś przysłuchiwałam się rozmowie jakichś mlodych chłopaków w autobusie, właśnie o piłce. Słyszę że pierdzielą jakieś głupoty o wyglądzie angielskiej tabeli, tj. wszyscy trzej mylili się co do pierwszej trójki. Jak ich poprawiłam, to spojrzeli na mnie wielkimi oczami i jeden z nich zapytał "a skąd pani to wie?"
No kurna, nie wiem, tak jakoś zgadywałam.
1
Na początek zadowolę się taką, której spodoba się moja twarz, na Barcę mogę ją nawrócić później :D
0
Głównie mojego, ale nie ukrywam, że pewnie i innych :D
3
Zapowiadają się niezłe walentynki. Najpierw spanie do południa(bo wolne), po obudzeniu Lego Batman w oryginale, a na zakończenie dnia mecz Barcelony przy butelce wina. Dobrze być singlem :D
3
Trochę teki więzienny, ale nawet fajny :D
0
Mam nadzieję, że Pique i Umtiti nie pozwolą mu na wiele ;)
7
Zawsze to pierwsze, bo po prostu jestem bardziej emocjonalnie związana z Barcą. Co nie znaczy że You'll Never Walk Alone nie robi wrażenia w ogóle ;)
3
Za butelkę wódki każdy skoczy w ogień :D
12
O proszę jaka niespodzianka z kolejną okładką. Szacun dla redakcji :)
5
https://media.giphy.com/media/YwOFosmTM0Vag/giphy.gif
3
Katalońska :)
14
Strasznie się cieszę z nowej gazety, bo to zawsze dodatkowe spojrzenie na kluby :D Dziękuję redakcji za zrealizowanie pomysłu rzucanego tutaj przez wielu użytkowników :)
0
Również lubię Bale'a. Z historii się nie wypowiem, bo za młoda jestem i za mało wiem, ale w sumie taki Casillas by pasował, bo nawet go lubię, ale on nie jest jakąś odległą historią :P
0
I to chyba byłoby jedyną przeszkodą, choć może przymknęliby na to oko uznając to za błędy młodości ;)
0
Ja dostałam kod rabatowy na następne zakupy.
7
No patrz, a Isco w Realu się znalazł.
Tak naprawdę to komu kto kibicuje może nie mieć znaczenia przy transferze. Idziesz do lepszego klubu, żeby się rozwijać i zdobywać trofea. Jeśli po Zielińskiego nie zgłosi się Real, a Barca już tak, to nadal byłyby duże szanse, że przyjmie propozycję. Bo niby czemu nie? Na pewno nie po to, by sabotować nas od środka, a nawet jeśli, to koledzy szybko by go wyjaśnili. Taki Masche czy Gerard szybko by zwietrzyli zgniłe jajo w szatni, nie mówiąc już o trenerze.