0

Wyglądają jak jakieś białe wąsy :D

0

I słusznie. Obrońcą jest wspaniałym, ale to nie był jego dzień. Oby to tylko było spowodowane niedawnymi urodzinami, a nie spadkiem formy ;)

0

Przy całym moim fanatyzmie, Gerard dziś bardzo słabo, ale zasługuje na wyrozumiałość, bo miał urodziny i pewnie dalej żyje kolacją niespodzianką dla Shakiry :D

0

Co za zwyrodnialstwo :D

1

Może nie urodziny, ale 24 sierpnia Wezuwiusz zniszczył Pompeje i Herkulanum :D Poza tym dzielę urodziny z Paulo Coelho czy Andersem Bardalem, a z piłkarzy z Robertem Enke i Janem Erikssonem.

0

No co Ty, przecież Perez nie puściłby go do samolotu. Pewnie robi podkop do Barcelony :D

0

Trochę sympatyzuję Legii, ale kibicowaniem bym tego nie nazwała ;)

0

CS albo Bruna. Ewentualnie jeszcze jakieś inne problemy prywatne, o których nie wiemy. To mi wygląda na powody słabszej formy Neymara.

23

Posłuchamy też jaki ter Stegen jest słaby.

1

Oh nie, jak śmiałam obrazić świętego Ronaldinho.
Serio, facet który poszedł na plażową imprezę zamiast pojawić się na meczu, na który został zaproszony i zapewne zaproszenie przyjął, będzie pełnił funkcję ambasadora klubu.
Może wykaże się potrzebną do pełnienia tej funkcji odpowiedzialnością, ale póki co w to nie wierzę.

3

Nie wiem czy to dobry pomysł. Ronaldinho wydaje się być najmniej odpowiedzialną osobą do pełnienia jakiejkolwiek poważniejszej funkcji.

5

Lol! Jaki wygodnicki. Po co ma rozpatrywać propozycje kilku firm gotowych założyć mu technologię goal line, skoro może sobie spokojnie siedzieć w fotelu, zatykać uszy i zamykać oczy, gdy sędziowie po raz kolejny okradną jakąś drużynę z gola. Jaki ten człowiek jest śmieszny :D

7

To kto następny w kolejce po trzydziestkę na karku? Chyba Leo :D

1

Aż dziwne że tak wcześnie strzeliliśmy :D

2

Można się uśmiechnąć :D

0

Wierzę, że Jefecito odpowiednio pokieruje Andre i Ivanem. Cała nadzieja w nim.

2

Już myślałam, że coś się schrzaniło przy ładowaniu strony :D

8

Już czuję tę złość, jakiej doświadczę, gdy ktoś kupując pączka za 98 groszy rzuci mi taki banknot. Zaraz po otwarciu sklepu. Dziesiątego dnia miesiąca. To będzie ciekawe :D

0

Jestem gotowa na to poświęcenie jeśli w zamian dostanę prezydenta, który nie da zrobić krzywdy temu klubowi :D

16

Niech on zostaje naszym prezydentem jak najszybciej.

1

Mnie się ten film podobał, ale ja nigdy nie będę obiektywna, bo wszystkie filmy Marvela mi się podobają :P Nie przeszkadza mi prosta fabuła, ale byłam rozczarowana tym, że nie wykorzystano potencjału Madsa Mikellsena. Jak na główny czarny charakter, to był mało ciekawy. Nadrabiał to sam Stephen i Wong, którzy byli świetnym źródłem humoru. Płaszcz był genialny :D No i efekty robiły wrażenie.
Nie jest to może mój ulubiony film Marvela(Strażnicy i Civil War jak dla mnie póki co niedoścignione), ale przyjemnie mi się go oglądało. Tylko tak jak mówię, jestem ogromną fangirl Marvela, więc ocena z automatu zawyżona ;)

9

Czy to Ronaldo w przebraniu? :D

17

Gerard może mieć nawet IQ ponad 200, a i tak mógłby gadać głupoty i robić głupie rzeczy. W sprawie sędziów ma akurat rację, ale nie ma co stawiać go na piedestale i uznawać za nieomylnego tylko dlatego, bo ma IQ wyższe niż Ty czy ja.

5

Thiago jeszcze za mały żeby grać w pierwszej drużynie :(

25

Mirosławski, bo on w przeciwieństwie do Ronaldo się odzywa i co najgorsze w takim języku, że go rozumiem.

0

Ktoś tu kiedyś wspominał, że EA daje tyle zabezpieczeń przed piraceniem, że ludziom nie opłaca się robić cracka.

2

Podmienili sędziów na takich, którzy widzą, nie ma innego wyjaśnienia.

3

Powiem Ci czemu - bo gra na biało.

0

A myślałam, że poprawią mi humor po meczu Barcy.

0

No to wszystko wyjaśni train. Oby się udało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?