Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyglądają jak jakieś białe wąsy :D
0
I słusznie. Obrońcą jest wspaniałym, ale to nie był jego dzień. Oby to tylko było spowodowane niedawnymi urodzinami, a nie spadkiem formy ;)
0
Przy całym moim fanatyzmie, Gerard dziś bardzo słabo, ale zasługuje na wyrozumiałość, bo miał urodziny i pewnie dalej żyje kolacją niespodzianką dla Shakiry :D
0
Co za zwyrodnialstwo :D
1
Może nie urodziny, ale 24 sierpnia Wezuwiusz zniszczył Pompeje i Herkulanum :D Poza tym dzielę urodziny z Paulo Coelho czy Andersem Bardalem, a z piłkarzy z Robertem Enke i Janem Erikssonem.
0
No co Ty, przecież Perez nie puściłby go do samolotu. Pewnie robi podkop do Barcelony :D
0
Trochę sympatyzuję Legii, ale kibicowaniem bym tego nie nazwała ;)
0
CS albo Bruna. Ewentualnie jeszcze jakieś inne problemy prywatne, o których nie wiemy. To mi wygląda na powody słabszej formy Neymara.
23
Posłuchamy też jaki ter Stegen jest słaby.
1
Oh nie, jak śmiałam obrazić świętego Ronaldinho.
Serio, facet który poszedł na plażową imprezę zamiast pojawić się na meczu, na który został zaproszony i zapewne zaproszenie przyjął, będzie pełnił funkcję ambasadora klubu.
Może wykaże się potrzebną do pełnienia tej funkcji odpowiedzialnością, ale póki co w to nie wierzę.
3
Nie wiem czy to dobry pomysł. Ronaldinho wydaje się być najmniej odpowiedzialną osobą do pełnienia jakiejkolwiek poważniejszej funkcji.
5
Lol! Jaki wygodnicki. Po co ma rozpatrywać propozycje kilku firm gotowych założyć mu technologię goal line, skoro może sobie spokojnie siedzieć w fotelu, zatykać uszy i zamykać oczy, gdy sędziowie po raz kolejny okradną jakąś drużynę z gola. Jaki ten człowiek jest śmieszny :D
7
To kto następny w kolejce po trzydziestkę na karku? Chyba Leo :D
1
Aż dziwne że tak wcześnie strzeliliśmy :D
2
Można się uśmiechnąć :D
0
Wierzę, że Jefecito odpowiednio pokieruje Andre i Ivanem. Cała nadzieja w nim.
2
Już myślałam, że coś się schrzaniło przy ładowaniu strony :D
8
Już czuję tę złość, jakiej doświadczę, gdy ktoś kupując pączka za 98 groszy rzuci mi taki banknot. Zaraz po otwarciu sklepu. Dziesiątego dnia miesiąca. To będzie ciekawe :D
0
Jestem gotowa na to poświęcenie jeśli w zamian dostanę prezydenta, który nie da zrobić krzywdy temu klubowi :D
16
Niech on zostaje naszym prezydentem jak najszybciej.
1
Mnie się ten film podobał, ale ja nigdy nie będę obiektywna, bo wszystkie filmy Marvela mi się podobają :P Nie przeszkadza mi prosta fabuła, ale byłam rozczarowana tym, że nie wykorzystano potencjału Madsa Mikellsena. Jak na główny czarny charakter, to był mało ciekawy. Nadrabiał to sam Stephen i Wong, którzy byli świetnym źródłem humoru. Płaszcz był genialny :D No i efekty robiły wrażenie.
Nie jest to może mój ulubiony film Marvela(Strażnicy i Civil War jak dla mnie póki co niedoścignione), ale przyjemnie mi się go oglądało. Tylko tak jak mówię, jestem ogromną fangirl Marvela, więc ocena z automatu zawyżona ;)
9
Czy to Ronaldo w przebraniu? :D
17
Gerard może mieć nawet IQ ponad 200, a i tak mógłby gadać głupoty i robić głupie rzeczy. W sprawie sędziów ma akurat rację, ale nie ma co stawiać go na piedestale i uznawać za nieomylnego tylko dlatego, bo ma IQ wyższe niż Ty czy ja.
5
Thiago jeszcze za mały żeby grać w pierwszej drużynie :(
25
Mirosławski, bo on w przeciwieństwie do Ronaldo się odzywa i co najgorsze w takim języku, że go rozumiem.
0
Ktoś tu kiedyś wspominał, że EA daje tyle zabezpieczeń przed piraceniem, że ludziom nie opłaca się robić cracka.
2
Podmienili sędziów na takich, którzy widzą, nie ma innego wyjaśnienia.
3
Powiem Ci czemu - bo gra na biało.
0
A myślałam, że poprawią mi humor po meczu Barcy.
0
No to wszystko wyjaśni train. Oby się udało.