Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak najbardziej. Ale ja i tak najwięcej godzin spędziłam przy dwójce z dodatkiem. Aktualnie ogrywam sobie łucznika. Co za przyjemność z grania :D
1
Do końca życia będę liczyć na to, że kiedyś ktoś da tej grze nowe życie z lepszą grafiką, nowymi szczegółami, ale zostawi fabułę i klimat nietknięte.
4
Nigdy nie patrzyłam na to od tej strony, ale to ma sporo sensu.
20
Ja się wstrzymam z oceną do meczu ligowego. Jeśli pomimo braku powołania na Sociedad nie powoła Vidala znowu na Eibar, to wtedy będę miała pewność, że nic już się pomiędzy oboma panami nie zmieni. Jeśli powoła, to dzisiejszy brak powołania był pewnie podyktowany tym, że ostatnio to Sergi siedział na trybunach.
0
Pod tym tweetem jest drybling Leo z pachołkami Espanyolu. Jak obejrzeć jeden i drugi filmik zaraz po sobie, to widać kolosalną różnicę poziomów.
5
Coś się kończy, coś się zaczyna :)
14
Ej powiedzcie że żartujcie sobie z tym Vidalem, bo to oznacza że przegrałam zakład o piwo xD
0
Dzięki, kolejne parę stów właśnie zniknęło mi z konta :D
0
Wolałabym połączenie Xaviego i Iniesty. Muszę wybadać jak to zwą w Internetach :D
2
Jak jeszcze raz ktoś zada na La Rambli pytanie o dobrą komedię, odeślę ich do tego artykułu :D
0
Się wie :D Gerard i Leo to moi ulubieni piłkarze, więc chciałam ich jakoś "uczcić". Samo słowo Piquessi funkcjonuje w Internecie już jakiś czas w odniesieniu do ich przyjaźni, więc go użyłam i połączyłam ich numery na koszulkach :D
2
Takie cudo wczoraj do mnie przyszło.
https://zapodaj.net/images/83e2b7bc7feb9.jpg
Teraz do pełni szczęścia brakuje mi już tylko koszulki Messiego i Iniesty :D
0
Odkąd kibicuję Barcy(czyli w sumie niedługo) przed każdym meczem na Anoeta wierzę, że w końcu tam wygrają. Tym razem też wierzę, musi im się udać!
0
Kształt herbu zachowany, prosty, wiadomo o kogo chodzi. Nawet nie miałabym nic przeciwko, by kiedyś podobny pojawił się na koszulce, a obecny kocham bardzo :D
5
Dużo lepsze niż nowe logo Juventusu. Może powinni zatrudnić tego chłopaka przy nowym projekcie? :D
0
W sumie to nie takie złe to logo Juve(trudno to nazwać herbem), podoba mi się, ale jakoś nie pasuje mi jako symbol klubu.
Taki fajny gif na ten temat.
http://68.media.tumblr.com/d55aa2b17b013dd2faa613509b24532c/tumblr_ojw77sBuHJ1s8z5rho1_540.gif
1
Nie tylko Ty, na mobilnej nie da się sprawdzić. No chyba że o czymś nie wiem.
0
Obok herbu, o ile oczywiście jakieś polecenia są.
0
Klikasz na napis "polecają" :)
0
I jak? Zdenerwowałeś się golem Ramosa? :D
2
Daj mu najpierw przestać się zwijać ze śmiechu na podłodze :D
3
Plus jest taki, że ich stadion mamy już z głowy :D
4
Kapitanie, Ty żyjesz :O
0
Party pooper, daj się ludziom cieszyć chwilą, a nie psujesz humor :D
0
Ta porażka daje nadzieję i może zmienić sytuację w tabeli, jest się z czego cieszyć :D
1
Nie no ja się popłakałam ze szczęścia :D
3
Kiedy był finał Ligi Europy w Warszawie, spotkałam trzech kibiców Sevilli i po krótkiej rozmowie(bardzo sympatyczni faceci) życzyłam im wygranego meczu. Szkoda, że nie wzięłam od któregoś numeru, bo dzwoniłabym teraz do nich z gratulacjami :D
0
Mają to! Brawo Sevilla!
0
Żeby zaraz nie naprawił swojego błędu, bo mu się to zdarza :D
1
Z nami. Już raz stracili. My co prawda też, ale zawsze to jakiś pozytyw.