13

W przypadku tatuaży, które zostają na skórze na zawsze, chyba lepiej nie kierować się trendami, nie sądzisz? ;)

3

Polemizowałabym, czy by was nie wywalili :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To już nie są problemy z wzrokiem, choć też dotyczą głowy.

0

Gdzieś tam niżej jest jego post o tym ;)

40

"Technologia może pomóc sędziom, jest oczywiste, że potrzebują tej pomocy."
Oni nie potrzebują do pomocy technologii tylko psa przewodnika i okulisty.

5

Bezndziejna gra beznadziejną grą, ale nawet wtedy można wygrać i jeśli się strzela gole, to wygrana się należy, tylko przydałoby się mieć pewność, że sędzia nie będzie przeszkadzał.

4

Powtórki zabiją futbol... Tak to chyba brzmiało.

0

Czuję się wywołana do tablicy :D Bardzo lubię Mathieu, ale to dla mnie taki nowy Pinto - nigdy nie wiesz w jakiej będzie dyspozycji, więc stany przedzawałowe bardzo prawdopodobne :D Niemniej życzę mu udanego meczu :)

1

Ja też, ale o Mathieu i jego zgranie z pozostałymi obrońcami się martwię. No ale wierzę, że da radę ;)

1

Wiem, sama płaczę. Tak jakby :D

0

Gerard i Mathieu na obronie - zawał murowany.

27

Jest Vidal, płacz na La Rambli odwołany :D

2

To tylko pozostałości po pewnej szalonej nocy. Co się wtedy działo to nawet nie jestem w stanie opisać, bo nie ogarnęłam, a nie czytałam tego na świeżo tylko z rana, gdy było już po wszystkim :D

0

Piłka nożna to też tylko gra, bądźmy szczerzy :D W jednych wzbudza emocje, w innych nie. Ja zawsze lubiłam obserwować jak inni ludzie grają w gry komputerowe/konsolowe, podziwiam ich za to jak nauczyli się wielu ruchów i strategii na pamięć albo jak rozwinęli sobie szybkość reagowania na pojawienie się przeciwnika na ekranie. Jak czasami widzę niektóre heady w wykonaniu graczy CS'a, to łapię się za własną głowę i zastanawiam jak oni mogli to trafić :D

0

Ja w CS'a nawet nie gram(choć kusi mnie, żeby kupić i spróbować), oglądam dla przyjemności ;)

0

Całe szczęście już wtedy spałam i na spokojnie obejrzałam powtórkę rano :D

0

Moje serce woli spokój, a nie stany przedzawałowe w każdym meczu. Aż dziwne że wczoraj pierwszą mapę z North tak gładko wygrali :D

8

Co ci Virtusi odwalają, czy oni nie mogą zagrać normalnie i bez żadnych komplikacji? :D

0

Jeśli po dobrym towarze ma się tylko rozkminy egzystencjalne, to czas zmienić dilera, bo sprzedaje Ci jakiś szajs :D

0

Śmiechy, hihy, ale moja mama na przykład nie znałaby odpowiedzi, bo nie ogarnia narodowości różnych piłkarzy. Wie że Messi gra w Barcelonie, ale w jakiej reprezentacji to już by miała problem :D

6

Od kiedy dobrze rozwinięte mięśnie są odchyleniem od normy? Chyba tylko kulturowej ;)

25

Chyba wkradła mu się literówka albo ktoś mu zmienił autokorektę na telefonie. Zamiast "Barcy" powinno być "Realu".

1

Dzięki za przypomnienie, zupełnie zapomniałam!

1

To nie był jakiś personalny atak, czy coś, po prostu jestem wyczulona na takie gadki, bo dla mnie to w ogóle nie jest kwestia płci fizjologicznej, a kulturalnej i tego jak nas wychowują ;)

1

Najgorsze jest to, że Garfield był momentami strasznie przerażający w swojej grze zakochania :D Sceny w rodzinnym mieście były nudnawe, ale potem w obozie treningowym było już ciekawiej i lepiej. A sekwencje z ratowaniem rannych to majstersztyk, za samo to dałabym filmowi Oscara :D

1

Nie wyskakuj mi tu z argumentem o płci, bo Terminatora 2 mogę katować tygodniami, a na granej cały czas w kinach Przełęczy ocalonych nie mogłam usiedzieć w miejscu z zachwytu nad scenami batalistycznymi i tymi majestatycznie latającymi flakami :D Bardziej doszukiwałabym się tu tego nieszczęsnego stylu z lat 80/90. Kicz poganiał kicz i może to mnie tak gryzie w filmach Stallone'a. To samo mam ze Schwarzeneggerem, który poza właśnie Terminatorem nie miał jak dla mnie innego dobrego filmu akcji. Może poza Komando, ale tutaj to bardziej cisnę z tego filmu bekę niż zachwycam się typowym kinem akcji :D

Stallone miał dobrego Rambo(moja mam uwielbia wszystkie filmy z tej serii :D) i Rocky'ego, ale Człowiek Demolka czy Sędzia Dred są dla mnie kompletnymi niewypałami. Nie są to złe filmy, ale najlepsze też nie :D

0

Niby tak, ale nie byłoby już takiego dreszczyku emocji co do przeżywalności bohaterów, bo będziemy wiedzieć, że Sully, Elena czy Sam na pewno nie umrą, nie doznają stałego uszczerbku na zdrowiu ani nic takiego. Można by z tego zrobić kolejne dodatki, ale na pełnoprawne kontynuacje raczej się to nie nadaje.

0

Na pewno wyjdzie dodatek, gdzie Nathan nie będzie głównym bohaterem. Osobiście mam nadzieję, że nie zrobią piątej części, bo czwórka jest idealnym zakończeniem serii. Wszelkie próby zrobienia czegoś po tym będą się wydawały sztuczne i naciągane.

0

Ano jakoś mało znany jest ten film, a szkoda, bo Stallone bardziej pasuje do filmów komediowych niż akcji, a w Oskarze spisuje się świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?