Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde, przykro. Świetny był jako Rene. Tyle śmiechu co on, to mało który aktor mi dostarczył.
7
Nawrzucali tego tyle, że inne subskrypcje mi zaginęły w tym gąszczu filmów :D
14
W 13, bo Ronaldo nawet jak jest na boisku, to jakby go nie było.
0
Ale ma słabego cela albo piłka nie spada mu na głowę. On zawsze jest w polu karnym przy rzucie rożnym czy wolnym, a i tak albo trafia obok bramki albo wcale w piłkę nie trafia.
0
Żart. Mówi Ci to coś?
6
Kurdę, nie wiedziałam że z Gerarda taki fryzjer :D
https://www.instagram.com/p/BPidickDUna/
17
Ta muzyka jest jeszcze lepsza niż ta z Titanica :D
0
Ramos, twój czas, nie faworyzuj tylko Sevilli, strzel też dla Malagi :D
13
- Dobra, Władziu, czas wybrać najlepszego piłkarza świata. Wejdź no mi tu na wikipedie i pokaż kto wygrał Euro.
- Tu jest napisane, że Portugalia.
- A Ligę Mistrzów?
- Real.
- Czy tam nie gra ten super piłkarz, jak mu tam... Ronaldo?
- A i owszem.
- Wspaniale, mamy zwycięzcę!
- Ale szefie, on nawet nie był najlepszy w swoich drużynach. Poza tym jest taki gość z Argentyny, Messi jakiś. Ma niesamowite statystyki.
- Ile wygrał?!
- Ligę, puchar krajowy i zajął drugie miejsce na Copa America.
- Copa co?
- No takie Euro tyle że w Ameryce.
- No fajnie, wyślij mu kwiaty z gratulacjami i zadzwoń do Zenka, niech ogłosi że Ronaldo wygrał.
- Ale...
- Euro i Liga Mistrzów, czaisz, Władziu?!
6
Iniesta zdecydowanie zasłużył na taki kontrakt. Jeszcze nie skończył kariery, a już jest legendą, nie tylko tego klubu, ale i hiszpańskiej piłki.
8
Tak miesza, że aż sam się zakręcił :D
0
Z tego co dotychczas było widać, to Paco coś tam próbuje u nas z główki grać, ale chyba ma jeszcze gorszego cela od Gerarda :D
Koledzy wyżej wspomnieli też o Andre i faktycznie jest on wysoki, zaraz po Gerardzie i Busim chyba najwyższy, ale tak jak z Umtitim nie wiem, czy dobrze gra w powietrzu, bo rzadko próbujemy klasycznego dośrodkowania.
1
Tylko jak ma się wysokich i skocznych zawodników. Gerard jest u nas wysoki i skoczny, ale cela ma kiepskiego. Busi jeszcze mógłby popróbować, ale on znowuż jest straszną chudziną i z łatwością można go przytrzymać żeby nie wyskoczył za wysoko. Zostaje Suarez i Rakieta, którzy do najwyższych nie należą mimo wszystko. Ewentualnie jest jeszcze Umtiti, ale nie wiem jak on sobie radzi w powietrzu.
1
Obrońca z niego kiepski, ale w ataku groźny jak niejeden napastnik. Jak tak dalej pójdzie, to Ramos będzie miał więcej goli od Ronaldo :D
0
Niby tak, ale wolę wierzyć, że od początku miał to tak zaplanowane.
25
Vidal powołany, czyli Lucho zrobił zamianę w meczu z Sociedad. Teraz tylko pytanie, czy zagra z Eibarem czy spędzi meczy na ławie. Ale ława to też jakiś sukces jak dla niego :D
3
Lubię Tottiego, ale na pewno nie za to zdanie. Jednak sporo przesadził.
0
Nie wiem jak inni, ale ja odczuwam komfort dzięki posiadaniu idoli. Jak patetycznie by to nie brzmiało, Gerard pomógł mi być bardziej odważną i asertywną, co przydało mi się już nie raz w życiu. Za samo to będę mu wdzięczna już do końca mych dni.
3
Nie wiedziałam, że trzeba kogoś znać osobiście, by go lubić i oceniać znane publicznie cechy. Dzięki za otworzenie oczu, już nie lubię Gerada.
PS Faceci też mają idoli. Tak tylko mówię, żebyś nie myślał że to moja płeć ma na cokolwiek wpływ w tej kwestii.
3
Może Tebas korzysta z gry Gerarda, a ten dał mu bana i teraz musi się podlizać żeby Geri mu go zdjął ;)
13
Niczego nowego się o nim nie dowiedziałam z tego artykułu, ale i tak się go przyjemnie czytało. Geri to mój ulubiony piłkarz nie tylko Barcy, ale i w ogóle. Jest niesamowitym obrońcą i człowiekiem, kocha ten klub całym sercem i w pewnym sensie jest jego nieodłączną częścią. Na pewno zostanie zapamiętany przez historię jako jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy obrońców oraz przykład lojalności. Jasne jest pyskaty i czasami jego dlugi jęzor go ponosi, ale za to kocham go jeszcze bardziej. A jego przyjaźń z Leo to coś wspaniałego, podobnie jak z całym MSN. Chyba nie ma w nim cechy, której bym nie lubiła. Nazwijcie mnie fanatyczką, ale parafrazując popularne ostatnio w kręgach Barcelony słowa, skoczyłabym dla niego z mostu ;)
0
Barcelona to akurat zawsze była mocno związana z polityką.
1
Paranoja z tym karaniem za krytykowanie sędziów. A niech se Illara mówi co chce na sędziów, pogada i przestanie, a może więcej piłkarzy będzie krytykować arbitrów. Niech Komitet ma co robić.
1
Myślę że część też się po prostu boi, że na starość mu odwali i zacznie się zachowywać jak Ronaldo, a przecież skromność i spokój Leo zawsze były uznawane za jedną z wielu jego przewag jakie ma nad CR7.
10
Miło, cieplutko, fajne towarzystwo. Co prawda trochę irytują te wszystkie nietoperze zwisające z sufitu, a i wifi czasami jest słabe, bo wiadomo, pod ziemią siedzimy, ale da się żyć.
0
Rekordy? A po co mi to? Ney, masz karnego.
0
Ano ma, ale jak tak patrzyłam na jego dyskusje, to miałam wrażenie że odnosi się z pogardą do sędziego i przy innym arbitrze mogłoby się to źle skończyć.
0
Bardziej za dyskusje mógłby polecieć, bo ewidentnie szukał zwady.
0
Leo dziś mocno podminowany, wielu sędziów wywaliłoby go z boiska, więc miał trochę szczęścia.
0
Od jakiegoś czasy znaczy od kiedy? Bo tylko dzisiaj coś mu odwaliło.