1

Pewnie wzięli pieniądze przeznaczone na transfery w następnym okienku, ktoś z zarządu wspominał, że mogę tak zrobić, jeśli zajdzie potrzeba.
O transfer napastnika bym się nie martwiła. Gomesa też się nikt nie spodziewał, nikt o nim nie pisał, a teraz jest u nas. W tym roku Barca robi wszystko po cichu, więc pewnie i napastnika sobie tak zaklepują.

2

" Ja jestem kibicem"
Wow jak skromnie, naprawdę. Jak tam pogoda na górze? ;)

3

Pleciesz jak potłuczony. Napisałbyś jakieś argumenty popierające twoje zdanie, a nie tylko wtrącasz co chwilę, że Barca zostanie frajerem roku, bo transfery złe/za drogie/planety są w niewłaściwej pozycji.

3

Bo w gruncie rzeczy Barcy łatwo strzelić gola swojego życia. Obrona podchodzi wysoko, bramkarz też, Pique zapuszcza się w pole karne rywala, cała drużyna atakuje. Wystarczy jedna skuteczna kontra i gol :D

0

Samper pewnie zostanie wypożyczony, Roberto już raczej zostanie na prawej pomocy do końca kariery, przynajmniej tej w Barcy. Arda może grać w ataku. Jak dla mnie spoko to wygląda ;)

0

Pamiętam, że kiedyś czytałam zachwyty nad tym, że Bayern ma wartościowego zmiennika lub dwóch na każdą pozycję i że w porównaniu z nimi Barca ma słabą ławkę. Teraz my kupujemy zawodników, by obsadzić swoją ławkę, w gruncie rzeczy brakuje nam tylko kogoś do ataku i musimy paru graczy sprzedać, ale widać to za mało(za dużo?) dla niektórych :D

0

Wiesz, to zawsze 5 milionów taniej i pstryczek w nos dla rywala, jest się z czego cieszyć xD

1

Transfery Barcy w tym sezonie są bardziej niespodziewane niż hiszpańska inkwizycja :D

25

Czo ta Barca, same ciche transfery. Gomes wyskoczył jak królik z kapelusza :D

0

" Nie napisałem, że na 6 mm się kończy, ale facet powinien wyglądać jak facet."
Kilkadziesiąt lat temu faceci chodzili po mieście w garniaczkach(a i to nie wszyscy, bo to zależało od pozycji społecznej) i w cylindrach. Jeszcze wcześniej nosili peruki, a w starożytnym Egipcie malowali sobie oczy i golili się na łyso z wyjątkiem jednego kucyka. Który wzór męskości jest tym właściwym? :D

2

Widać skoro dają podwyżkę, to mogą sobie na to pozwolić. Spokojnie, w tym klubie siedzą ludzie znający się na finansach lepiej niż Ty czy ja.

3

Są różne odłamy Islamu i jest wielu muzułmanów, którzy nie trzymają się sztywno zasad swojej religii. Widać jego żona nie chce nosić hidżabu, a Arda nie jest tyranem, żeby ją do tego zmuszać.

1

To zależy. Są seriale z gościnnym reżyserami i scenarzystami, a są i takie, które mają w ekipie po kilku z obu zawodów i w każdym sezonie dostają ileś tam odcinków do napisania/wyreżyserowania i zależnie od typu serialu jeden może pisać ważne fabularnie odcinki, a inny zapychacze. Na pewno jednak w obu przypadkach nad wszystkim czuwa showrunner, który może, ale nie musi brać też udział w tworzeniu scenariuszy, często finału lub premier sezonu. Showrunner odpowiada głównie za organizację pracy, budowanie fabuły wraz z scenarzystami i pilnuje, by wszystko trzymało sie kupy. To tak w skrócie :P

3

Gdyby to był news o Antonelli, to na pewno, ale niestety to nie jej tyłek - bo przecież nic innego was w niej nie interesuje, nie oszukujmy się - jest tematem artykułu.

0

Mnie się podobały dwie pierwsze części sagi. Potem zrobiła się z tego telenowela nie do wytrzymania. Nie znoszę kiedy autor przeciąga fabułę w sztuczny sposób tylko po to, by mieć o czym pisać :P Ostatniej na tę chwilę wydanej części nie zdzierżyłam, jest cholernie nudna, zwłaszcza rozdziały Daenerys. Choć trzeba Martinowi przyznać, że historię i mitologie świata potrafi stworzyć. Tylka ta fabuła, która się ciągnie jak guma od starych gaci :P

4

Proszę.

0

Bo to tylko nogi. Co ma w nich być specjalnego? Że są proste? O ile nie masz jakiejś wady, to każde nogi takie są :D Zresztą nie ma co dyskutować, oboje mamy inne ideały piękna. Mnie się Antonella w ogóle nie podoba, wygląda jak każda inna latynoska, które też mnie specjalnie nie kręcą. Wolę ciemniejsza skórę jaką ma np. Lupita Nyong'o

0

Kobieta nic nie musi, zacznijmy od tego ;) Shakira ma zgrabne nogi, a ich długość może nadrobić wysokimi szpilkami ;) Zresztą i bez tego jest dla mnie ideałem kobiety.

4

Żadna, tylko Shakira. Lewandowska i Antonella są mocno przeciętne, a za te ruchy bioder Shakiry i to w takim wieku, mogłabym zabić :D

1

Wierz mi, że jeśli masowe zamachy zaczną mieć miejsce, to skończy się delikatnie traktowanie. Jak nie rządzący wezmą sprawy w swoje ręce, to zrobi to tłum, prędzej czy później. Naprawdę wierzysz, że wszystkie kraje będą spokojnie siedziały na tyłku i czekały, aż ich wyrżną fanatycy? Każda cierpliwość ma swoje granice, w końcu nastąpi o jeden zamach za dużo i do gry wkroczy wojsko. Mam tylko nadzieję, że nie ucierpią wtedy ci niewinni Muzułmanie, gdy nastąpi nagonka na terrorystów.

7

Wiesz, siedzę tu od dwóch godzin, czytam te wszystkie komentarze i już kilka razy próbowałam na niektóre odpowiedzieć, ale po napisaniu własnych komentarzy zawsze w ostatniej chwili zamykałam okienko odpowiedzi i nie odpowiadał w ogóle. Nie warto. Albo zwyzywają mnie od lewaków, miłośników multi-kulti, wielbicieli Merkel albo będą mi życzyć gwałtu ze strony Muzułmanów, jak to się zdarzyło przy okazji pierwszego zamachu we Francji. Nie przegadasz ludzi, bo ludzie myślą zbyt ogólnikowo. Wystarczy zjechać nieco niżej i zobaczyć komentarz autora, według którego każdy Muzułmanin jest zły. Każdy. Nie patrzą na sprawę z drugiej strony, bo niby po co? Że niby Muzułmanie też są prześladowani we własnych krajach? Że niby też giną w zamachach? A co ich to? Nie ich cyrk, nie ich małpy. Że niby Sudan? Pff! Panie to jest inny kontynent. Co prawda Francji też nie lubimy, bo nas zlała w czasie drugiej wojny światowej, ale łatwiej współczuć Europejczykowi niż jakiemuś czarnemu z Sudanu, skośnookiemu z Korei albo - o zgrozo! - jakiemuś brudasowi z Syrii.

2

Podczas Euro cała Francja była czujna. Teraz mecze się skończyły, zamachów na stadionie nie było, to i Francja odetchnęła. Uśpili ich czujność po prostu.

2

Trochę mniej widoczne żebra i byłoby idealnie, a tak tylko 9/10 :D

0

Poza tym jeśli Barca zapłaciła klauzulę, to ostateczną decyzję ma już tylko zawodnik ;)

0

Jeśli to był sarkazm, to go nie wyczułam ;) Minus konwersacji w Internecie. Wzięłam Cię po prostu za jednego z tych ludzi, którzy jeszcze się nie nauczyli, że jak coś jest na topie, to wywołuje poruszenie, które trwa kilka dni.

3

Nikim, ale trzeba się jakoś dowartościować nie? Głupie ludziki, łapią jakieś durne pokemony na swoje komóreczki. Nie to co ja - poważny i dojrzały dorosły nie dający się manipulować wielkim firmom.

8

Coś jest obecnie popularne i ludzie o tym gadają? Niemożliwe. To się przecież nigdy nie zdarza. Szok, po prostu szok.

1

Tylko że to zdjęcie lata tu już od wczoraj, ile można :P Wierz mi, też lubię popatrzeć na fajne kobitki i facetów, ale co pojawi się jakieś nowe zdjęcie Antonelli, to nagle jest jej pełno na La Ramblii i to z komentarzami mniej kulturalnymi niż Twój ;)

3

Nie, są to po prostu ludzie, którzy mają ciekawsze rzeczy do roboty albo mają prawdziwy tyłek do podziwiania w domu :P

2

Bo facet zawsze i wszędzie musi się ślinić na widok kobiecego tyłka i/lub cycków. Zawsze. Wyjawię Ci sekret. Niektórych facetów może po prostu nie kręcić ślinienie się do obcej babki ze zdjęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?