3

Karne tuż za rogiem, a trener ściąga Rakiticia, który wali bomby zrywające siatki niczym w grach z serii Kunio-kun.

4

W Internecie czasem trudno wyczuć ironię. Ale że społeczność znająca na pamięć słowa Ronaldo jej nie załapała, to się dziwię :P

2

Milik standardowo zmarnował okazję, ale chyba już do tego przywykliśmy ;)

2

Nie będę jak reszta i zapytam, to aluzja do Ronaldo? :P

13

Moi sąsiedzi wydarli się strasznie jak zakończyły się karne. Chyba nie ma lepszego dźwięku dla kibica niż ten wspólny okrzyk po wygranej ukochanej drużyny. Brawo, Polacy!

41

Broda dodała mu + 100 do asertywności.
Jeśli krytykuje cię jeden ze spokojniejszych piłkarzy, to wiedz że coś się dzieje.

0

Chcesz mu dać broń do ręki? Jakby taką piłkę "podał", to łeb by urwał :D

0

Wiem, jadłam je, ale to robienie z tego kibicowskiej przekąski jest śmieszne, bo sprzedałyby się też jako zwykłe krokiety :D

3

Przynajmniej dzieciaki mają pociechę. Jajka z niespodzianką z twarzami naszych kopaczy nieźle w biedrze idą. A jakie zachwyty, mamo kup mi Lewandowskiego! A w środku naklejka albo marnej jakości zawieszka do telefonu :D

1

Ah ten marketing. Dodaj piłkę na opakowanie i już można opchnąć przy okazji Euro :P W biedrze jest to samo, bułka futbol, ciasteczka z wizerunkami naszej repry, krokiety kibica, cukierki kibica, możliwości są nieskończone :D

18

Z reguły nie składam życzeń internetowo osobom, które tego nie przeczytają. Wyjątkiem są jedynie Misha Collins i właśnie Leo Messi. Cała moja tablica na tumblru jest pełna postów z życzeniami, więc naturalnie mi się udziela. Wszystkiego najlepszego, bogu futbolu. Nie przeczytasz tego, zwłaszcza w tym języku, ale i tak najszczersze życzenia, legendo. Obyś nas czarował jeszcze kilka lat i nigdy nie przestawaj być sobą - nieśmiałym dzieciakiem z Rosario, który w piłce nożnej przekroczył wszelkie możliwe granice, a i tak nie zamierza zwalniać.

0

Nie dziwię się, ale to trochę dziwne, że gazetom wierzy sporo osób, ale już jak Iniesta i Busi się na ten temat wypowiadają, to wielu milczy i to ignoruje. Piłkarze co prawda mogą nie wiedzieć wszystkiego, ale naprawdę bardziej wierzymy Mundo Deportivo niż zawodnikom, którzy znają Neymara lepiej?

0

Prawie godzina od dodania artykułu, a tutaj dopiero jeden komentarz. Ale do plotek na temat Neymara napisanych przez gazety wszyscy chętni do komentowania :D

9

Mają. tylko że oni zamiast wyszukiwać nowych piłkarzy wyszukują skautów Barcelony,

1

Nie sądziłam, że oprócz mnie ktoś jeszcze nie zachwyca się LiS. Fakt, fabuła jest spoko, ale już postacie są irytujące do bólu, zwłaszcza Chloe i Max. Nie mówiąc już o Nathanie, który jest chodzącym stereotypem. Brak jakiegokolwiek gameplay'u też przeszkadza. Wybieranie opcji dialogowych, które nie wpływają praktycznie w żaden sposób na fabułę i zbieranie jakichś przedmiotów to nie gameplay. Oglądając czyjś let's play dostanę dokładnie to samo, co gdybym przechodziła grę samodzielnie - interaktywny film ze smutnymi scenkami i nic poza tym, a nie tego szukam w grach.

1

Żeby to jeszcze chociaż ładnie pachniało. Jak znalazłam to na palecie i zobaczyłam jak pachnie, to myślałam że się uduszę :P

0

Ibra ze swoim ego jest przynajmniej zabawny, Ronaldo tylko śmieszny.

3

Ale może bądź tak miły i nie mów ludziom z jakim poziomem entuzjazmu mają podchodzić do meczów Polaków? Chcesz zmniejszyć swoje oczekiwania, żeby się później mniej rozczarować albo bardziej cieszyć, proszę bardzo. Ja sobie w tym czasie będę rozmyślała o finale z udziałem Polski ile tylo będę chciała.

2

Wyczuł karnego, to przyszedł strzelić ;)

0

No i co z tego? Każda drużyna jest do ogrania, nie ma niepokonanego zespołu, a my nie jesteśmy San Marino, mamy klasowych zawodników, którzy jak zepną rzyć, to mogą wiele osiągnąć. Rozumiem, że nie ma co być przesadnie optymistycznym, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, bo Chorwacji nie trzeba się bać.

3

Gol Messiego... Co to było do cholery? Jak?! O.O

0

Nie że próbuję bronić Pique, ale możliwe jest przypadkowe pokazanie fucka. Ja zawsze go pokazuję, gdy poprawiam okulary na nosie, po prostu tak mi wygodnie ;)
Choć w tym przypadku w niewinność Gerarda nie wierzę. Taki wybryk mi do niego pasuje.

1

Mam P8 od grudnia i jestem zadowolona. Ani razu się nie zaciął, bateria dobrze trzyma, choć to może dlatego, że z internetu i innych aplikacji korzystam maks pół godziny dziennie. Przy takim zużyciu wytrzymuje trzy czy cztery dni.

10

Ah gdyby PZPN wiedział ilu geniuszy trenerskich marnuje się w internetach. Gdyby zamiast zatrudniać zawodowców po szkoleniach zatrudnili tych mesjaszy trenowania, to Polska już dawno byłaby dwukrotnym mistrzem świata i Europy, a polskie kluby rządziłyby niepodzielnie w Lidze Mistrzów.

2

Możecie się śmiać, ale będzie mi go trochę brakować mimo że nic wielkiego nie zrobił. Wydawał się być pozytywnym gościem. Oczywiście szkoda by było, gdyby dalej pobierał pensję za nic i zajmował miejsce innym potencjalnym zawodnikom, no ale będę trochę tęsknić za jego obecnością na zdjęciach chociażby z Neyem ;) Facet na pewno nie zapomni tych dwóch lat na Camp Nou, na pewno był mile widziany przez drużynę pomimo małego wkładu w jej sukcesy. Jakoś nie wyobrażam sobie, że mogli się tam z niego śmiać czy traktować jak wyrzutka.

1

Może PSG oferowały go ściany, a podłoga uważa, że jest mu w Barcelonie dobrze?

0

"Mężczyźni nie płaczą ponieważ cały smutek kumulują w sobie."
I to jest autentycznie smutne :( Już od dziecka mówi się małym chłopcom, by nie płakali, bo przecież nie są babami. A potem wyrasta taki frustrat. Jak podłym trzeba być, by zabronić kilkulatkowi ryczeć? Ilekroć widzę jak jakiś tatuś lub mamusia mówią coś takiego swoim synkom, mam ochotę mu powiedzieć, żeby darł się choćby i cały dzień jak mu od tego ulży. A płacz dziecka irytuje mnie jak mało co.

0

Comeback is real, damy radę ;)

0

Teraz jeszcze czekać aż 442oons zrobi swoją parodię. Tej z Ronaldo i Islandią raczej nie pobije, ale może wyjdzie coś fajnego :D

5

Święto narodowe by ogłosili, zamknęliby wszystkie sklepy, nawet te na stacjach benzynowych, bo i tak każdy byłby zbyt nawalony żeby prowadzić :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?