16

Zaczynam się obawiać tego, że balonik jeszcze nie pękł. Niech ci faceci nie robią mi nadziei, bo niedługo naprawdę uwierzę, że możemy wygrać ten turniej :D

0

No właśnie to jest ten ból :D

11

Najgorsze jest to, że ten mecz był do wygrania tylko Milikowi włączył się Suarez :D

2

Bałam się że Ukraina zremisuje i zniszczy mi typ, a to Irlandia wszystko popsuła. Choć nie powiem, bardzo przyjemne to zepsucie :D

0

Cezary Cezary potrafił zniszczyć mentalnie każdego petenta.
Dobra jest też scena Pyrkoszem i monologiem z Hamleta.

1

Jakoś już raz strzeliliśmy im dwie bramy i nie straciliśmy przy tym żadnej. Da się z Niemcami wygrać, nasza repra jest w stanie tego dokonać i bynajmniej nie tylko dzięki szczęściu czy słabej dyspozycji Niemców.

1

Mam nadzieję, że go nie sprzedadzą, wierzę że jeszcze pokaże co potrafi tylko musi złapać formę i trochę więcej grać. Na początku sezonu powinien dostawać szanse od Lucho, nie będzie wtedy jeszcze takiej presji o punkty.

4

Chyba zapomnieli nam to powiedzieć w 2012 :P

0

Przypomnij mi, czy ta katastrofa samolotu to było celowe zestrzelenie czy zwykły wypadek? Przyznam, że nie śledziłam tego zbyt uważnie, ale jeśli to był wypadek, to odpowiedź jest prosta, czemu nie było podobnej akcji za wyjątkiem kilku wyjątków. Wypadek, nawet taki jak rozbicie samolotu ma inny wydźwięk niż celowy mord na dziesiątkach osób. Stało się, maszyna zawiodła, człowiek się pomylił, ale nikt celowo samolotu nie rozbił. Zamachowiec z Orlando czy wcześniej ci z Paryża planowali to wszystko i po prostu z zimną krwią wymordowali wielu ludzi. To trochę niesprawiedliwe, ale raczej już zawsze ludzie będą reagować w inny sposób na wypadki niż na morderstwa. Po prostu morderstwo, zwłaszcza w miejscu, w którym mamy prawo czuć się bezpiecznie, dotyka nas bardziej.

2

Izak i Iwański ;)

0

Myślę, że będzie 2:1. Najpierw strzelimy my, potem będzie remis, nerwówka i tak pod koniec wciśniemy tę drugą bramkę.

1

Nagła zmiana nastroju może wskazywać na dwubiegunówkę czyli raz jest się bardzo optymistycznym i pełnym energii, a raz popada się w depresję i paranoję, oba stany mogą trwać tygodniami. To by wyjaśniało nagłą zmianę, może w koledze się odezwała choroba i właśnie epizod depresyjny przechodzi. Tylko że to trzeba leczyć u specjalisty i lekami niestety. No ale ekspertem nie jestem, najlepiej właśnie jakby się wybrał do lekarza, bo to może się nawet tragicznie skończyć.

2

Kurczę, nie znam gościa osobiście, a tak jestem dumna z Izaka że to szok. A wróżba? Oby spełniła się ta z otwierania skrzynek, a nie z fify :D

0

Nie przejmuj się, mnie też zmieniało typowane wyniki, a nawet zdobyte punkty, ale to wraca do normy.

1

Idę się napić ruskiej wódki. Dzięki temu remisowi mam komplet dobrze wytypowanych meczów Euro. Dzięki wam, Rosjanie :D

0

Ja tak samo wytypowałam, 9 punktów na 9 póki co. Chyba zagram w totka, szczęście życia :D

0

Dwa mecze wytypowane i sześc punktów zgarnięte. Jestem w szoku, bo w Copa idzie mi beznadziejnie :D

0

6/10, myślałam że będzie gorzej biorąc pod uwagę moją wiedzę :D

1

To ten agresywniejszy i bardziej charyzmatyczny typ lidera. Ale jest też lider, który nie musi wrzeszczeć, by zagrzewać drużynę do walki. Jeśli lider gra dobrze, to i reszta drużyny bierze się do roboty, jego dobra postawa motywuje ich do walki. Leo może nie jest jak Puyol, bo nie ma do tego charakteru i gdyby zaczął wrzeszczeć na dwa razy większego od siebie Pique to byłoby to po prostu śmieszne, ale swoją grą motywuje równie mocno. Śmiem wątpić, czy Argentyna by się w tym meczu wzięła do roboty gdyby Messi miał gorszy dzień i był bez formy.

0

Ja tam się uśmiechnęłam pod nosem :P

0

Fajne i bardzo przydatne. A tak się śmiali tutaj niektórzy z Ćwiąkały i Mirosławskiego, bo mówią ter Sztejgen. Ale widzę, że i to Matju, a nie Matje w przypadku naszego ulubionego kopciucha jest poprawne. Chyba ktoś z tvp tak wymawia to nazwisko.
No to teraz tylko czekać na Masherano. Gdzieś czytałam, że powinno się wymawiać Makerano, ale może ktoś miał złe info.

0

Za duży ze mnie tchórz i za mały znawca piłki, żeby obstawiać za pieniądze. Ale wierzę na słowo :D

0

Nie sądziłam, że wytypowanie prawidłowego wyniku może przynieść człowiekowi tyle radości :D

1

Tygodniowy zarost to nie zarost, zagadaj znowu za miesiąc :D

1

Cool? Moim zdaniem wygląda seksowanie jak nigdy :D Ale to może przez to, że mam fetysz brodaczy :D Choć muszę przyznać, trochę tęsknię za tym niewinnym, nieco dziecinnym wyglądem chłopaczka z Rosario :P

0

Wiedziałam, że Brazylia wygra, ale nie sądziłam, że tak wysoko. A miałam takie fajne miejsce w lidze typerów...

0

Ale się minęłam z wynikiem Meksyk - Urugwaj. Pierwszy raz bawię się w ligę typerów i choć wiem, że nic nie wygram, to jednak jest to fajna zabawa. Jeszcze nigdy nie kibicowałam tak mocno drużynom innym niż Barca :D

0

Skoro Roberto przesuną na obronę, to pewnie Denis go zastąpi w pomocy. Ewentualnie będzie tak, że raz na prawej zagra Roberto, a raz Aleix, a Sergi wtedy zagra w obronie. W trakcie meczu też mogą się wymieniać. Dajmy na to Aleix schodzi, Roberto przechodzi na prawą obronę, a wchodzący za Aleixa Rafinha zajmuje miejsce w pomocy.

7

Pss! Hej, Ty! Nie wiem czy wiesz, ale... każdy komentator kiedyś zaczynał i nie miał doświadczenia. Niesamowite, wiem, ale to prawda.

1

Bardzo fajnie się go słucha, bez wątpienia doświadczenie z komentowania CSa bardzo mu teraz pomaga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?