4

Trochę lipa z tym Izakiem. Gość właśnie dobił miliona subów, czy oni się spodziewali, że na stream wpadnie 10k ludzi? :P

0

Nie tylko tobie. Trzeba będzie obejrzeć powtórkę, bo na żywo czarno to widzę :D

0

Dlaczego tak niekulturalnie? :P

0

Kibic nie przywiązuje się zbytnio emocjonalnie i zależy mu głównie na dobrym widowisku, a fan przeżywa każdy mecz jakby sam grał, a w szafie ma ołtarzyk całej drużyny, do której modli się trzy razy dziennie lub więcej?

2

Bartry to chyba mu się żal zrobiło, że go powołał. Biedny taki, siedzi wiecznie na ławie lub trybunach. Jeszcze się okaże, że zamienił klubowe trybuny na francuskie.

6

Albo Leo dobrze wykonuje instrukcje adwokatów albo naprawdę nic o wszystkim nie wie. Nie znam człowieka osobiście, co oczywiste, ale z opowieści osób jemu bliskich wyłania mi się obraz faceta, który nie bardzo ogarnia co się dookoła niego dzieje jeśli nie jest to związane z piłką. Dlatego nie jestem w stanie uwierzyć, że Messi sam to wszystko sobie zaplanował. Być może ojciec zrobił to celowo żeby samemu się nachapać albo synowi zwiększyć przychody; być może to jego wykiwali doradcy i teraz musi za to płacić. Prawdy raczej nigdy nie poznamy, ale dopóki sąd nie przedstawi swojej ostatecznej decyzji, to uznaję Leo za niewinnego.

0

To teraz do.wypłaty i kupujemy. Dentysta poczeka :D

0

No było biednie. To nie zmienia faktu, że feta Realu też jakaś wyjątkowa nie jest ;)

6

Czy ja wiem? Nic ciekawego w sumie ;) Choć dla mnie nawet nasza zeszłoroczna feta była taka sobie i najfajniejszym elementem był nawalony jak Messerschmitt Masherano próbujący śpiewać :P

3

Ale jak na gali ZP pokażą najlepszą jedenastkę, to i tak wybiorą Ramosa. Bo tak! :D

5

Ej, jakie fajne zdjęcie Douglasa :D

1

Też tak miałam w wielu parach słuchawek. Wywalałam za każdym razem i kupowałam nowe, bo po jakimś czasie nawet korygowanie kablem nic nie dawało albo trzeba go było trzymać cały czas w danej pozycji.

2

Już się bałam, że zobaczę gdzieś na obronie Ramosa. Tym razem w zastępstwie Silva.

0

A to zwycięzca LM nie jest losowany z pierwszego koszyka?

7

Musi zostać. No bo kto za niego będzie po każdej akcji podbiegał po wskazówki do Lucho? :(

0

A to nie jest aby niemożliwe? I Real i Lisy chyba będą w jednym koszyku.

1

Rywale jak w LE.

0

Patrzy jakby tu z ukrycia wyeliminować Zidana. A nuż znowu wezmą go na trenera :D

0

Mój tata, kibic Realu, kibicowałby Barcelonie, gdyby starła się z Atleti. Nie znosi drużyny Simeone :D Gdyby to była walka o punkty, pewnie chciałby remis, ale w finale nigdy nie byłby za Atletico.
Jak tak się zastanawiam na tę godzinę przed meczem, to chyba mniej będzie mnie bolała wygrana Realu, ale cieszyć się też z tego nie będę. Najlepiej mieć wywalone :P

0

Croc, GTA 2, 3 i VC :)

1

Hannibal. Nieco absurdalny jeśli chodzi o te różne dziwne zbrodnie, ale żarciki o kanibalizmie w wykonaniu Lectera wypowiedziane nad pieczenią z człowieka są warte tego absurdu :D
Shameless US - dużo patologii, momentami nawet potrafi zgorszyć, ale humor pierwsza klasa.

1

Jeśli lubisz oryginalne głosy, to jednak lepiej poczekać na napisy, ale tak jak mówię, nasz dubbing był na bardzo dobrym poziomie i co najwyżej tylko przegapisz typowo amerykańskie żarty ;)

2

Ja oglądałam. Poza beznadziejnym wykonaniem piosenki Shakiry, to był bardzo dobry :)

5

Pierwsza, bo to było coś świeżego. W dodatku Ghost Face był fajnym czarnym charakterem ;)

1

I bardzo dobrze. Aleix i Arda nie mieli tak naprawdę okazji się pokazać, bo trafili na taki moment sezonu, gdzie z nowymi taktykami trzeba ostrożnie. Lucho wolał stawiać na sprawdzonego Roberto czy Munira, którzy znają drużynę, niż na dwóch świeżaków, którzy z samych treningów nie mogli się nauczyć zgrania z resztą.
Nowy sezon to także więcej okazji do potknięć, które nie skończą się tragicznie. W początkowych meczach spokojnie można by wystawiać obu od pierwszej minuty.

0

Póki co Kapitan jest agentem Hydry. Widać to bardziej wiarygodne nIż bycie gejem lub bi ;)

1

Jak to Izak powiedział, Iwański będzie od ciekawostek, a on będzie darł mordę :D
Nie wiem czy to tylko dlatego, że Izaka lubię czy dlatego, że dobrze mu to idzie, ale fajnie się póki co ogląda jego grę z komentarzem, jakbym oglądała prawdziwy mecz w telewizji :D

2

Szkoda, że podczas komentowania prawdziwego meczu Paulinka nie wpadnie ze swoimi ripostami :D

0

Każdemu może się przytrafić, ale nie musi. Mnie się pierwszy raz przydarzył, kiedy miałam jakieś 12 lat, potem kilka lat nic i dopiero rok temu znowu wróciło i zdarza mi się raz na jakiś czas. Najważniejsze, to wtedy nie panikować i nie próbować otwierać oczu, bo można doświadczyć halucynacji wzrokowych, a nie tylko słuchowych czy czuciowych. Po jakiejś minucie powinno samo przejść, można też przyspieszyć ten proces myśląc o czymś naprawdę absurdalnym, mnie pomaga :)

9

Nie wszyscy, którzy czytają tę stronę siedzą na La Ramblii i z wyprzedzeniem znają wszystkie informacje. Są tacy którzy czytają tylko newsy, a komentarze pod nimi kompletnie ignorują i właśnie dla takich ludzi powstają te artykuły, nie ważne że są spóźnione, bo ktoś może ich jeszcze nie znać. Gdyby redakcja miała nie publikować newsów, które kilka godzin wcześniej ktoś podał na La Ramblii, to nic by się tu nie pojawiało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?