4

Oj daj się cieszyć chwilą. Party pooper :D

3

Mały ale wyszczekany :D Nic dziwnego jak ma się za sobą łysego twardziela i prawie dwumetrowego bysiora do obrony :D

0

E tam nic do roboty nie miał, mecz oglądał :D

1

Łatwo, wystarczy tylko jak najwięcej gadać. Jeśli boisz się o odnoszenie się do innych książek, gdy zadadzą Ci np. pytanie z tematu drugiej wojny, to powinna Ci spokojnie wystarczyć wiedza z lekcji. Wspomnisz tytuł, o czym jest książka i jak odnosi się do zadanego pytania i powinno być spoko. Przed odpowiedzą spisujesz sobie wszystko o czym będziesz mówić, więc na pewno nic nie zapomnisz, wystarczy później to ładnie ubrać w słowa. Odniesienia do filmów/seriali czy muzyki mile widziane ;)

4

Podsumowanie przedmeczowych wypowiedzi Lopeza. Ten Rafinha :D
http://micabarca.tumblr.com/post/144055567987/kingmessiii-blaugr4na

4

Kogo trzyma tutaj Alves? Wiem że ten chłopak jeździ na wózku, ale kim on konkretnie jest? Fanem, krewnym?
https://66.media.tumblr.com/0ed9682aab0e85dad65838e8e09a49ab/tumblr_o6vhuvwg8i1uzsz2ro5_1280.jpg

5

Jaki klub takie "legendy". Arbeloa za pyskówki w wywiadach i na Twitterze dostał pożegnanie jakby był motorem napędowym sukcesów realu. Casillasa, który niejednokrotnie ratował im dupsko i był jednym z wielu kluczy do trofeów, pożegnali jak jednosezonowy transfer. Tutaj logika i sens nawet nie poszły się, za przeproszeniem, pierdo***, one w ogóle się w tej sytuacji nie narodziły. Nie lubię Ikera, ale żal mi go było podczas pożegnania, a teraz żal mi go jeszcze bardziej :(

35

Suarez to jakiś chory zwyrodnialec. Jak się rozstrzela, to nie ma litości :D

0

Nie mogę oglądać, ale wnioskuję po ilości kartek, że Asspanyol nie zmienił stylu gry?

0

Mieli pecha, bo praktycznie bez ogrania trafili na ważną część sezonu. Teraz też nie będzie sie ryzykować wystawiania ich w pierwszym składzie, gdy margines błędu jest żaden. Myślę, że od nowego sezonu będą częściej wytawiani od pierwszej minuty. To będzie dopiero początek ligi, można bez obaw pogubić parę punktów, a chlopaki się w końcu porządnie rozegrają.

0

Nie wiem jak inni, ale ja w weekend pracuję, tak więc w Twoim przypadku nie ma co się łamać :P

0

Sevilla nas chyba lubi, ale pewna nie jestem. Też mnie ciekawi ile jest w lidze klubów przyjaźnie nastawionych do nas.

2

Wystarczy bez przerwy o czymś gadać i spokojnie się zaliczy :P

0

Kolejność przypadkowa:
Enrique - z podejście do dziennikarzy i za to co zrobił z Barcą.
Klopp - za jego żywiołowe reakcje na ławce, trenerkę i ogólnie za sympatyczną twarz.
Paco Jemez - za to że jego Rayo nie muruje się nawet z tymi wielkimi.

0

Premiera w Stanach już była i na tumblrze pełno pozytywnych opinii. Oczywiście ta strona zachwala praktycznie wszystko co jest od Marvela, no ale ufam tamtejszym ludziom :D Na Rotten Tomatoes też ma wysoką ocenę. No nic, przekonam się pojutrze, bilecik już zarezerwowany.

1

Sympatyczny film z fajnym humorem, polecam, zwłaszcza przed Civil War, która ponoć jest mocno epicka.

0

Gdy drużyna o takim potencjale ofensywnym jak Atletico zniża się do poziomu słabiaków z dołu tabeli, które tylko dzięki murowaniu się mają szanse na punkty z najsilniejszymi, to tak, wolę bezbarwne i pozbawione stylu City, które nie rozbija namiotów we własnym polu karnym.

2

Sama nie wiem czyja wygrana w finale wkurzy mnie bardziej. Realu "po wazelinie do finału" Madryt czy Atletico Madryt aka Murarze. Chcialam Bayernu, ale nie spełniło się. Wygrana City nie byłaby zła, ale znając życie otworzą się, bo nie mają innego wyjścia i zgraną ze dwie brameczki. No chyba że to będzie dzień gałganiarstwa u białych.

1

1:0! Dobrze, jeszcze ze dwie dla Bayernu poproszę.

2

Nie wiem jak serial, ale książki po pewnym czasie zrobiły się takie nudne, że szkoda gadać :P Jeśli serial choć w niewielkim stopniu przypomina książki, a Ty nie lubisz niepotrzebnie przeciąganej fabuły, to lepiej tego nie tykaj :P

6

Chyba Ci się palce omsknęły przy pisaniu jednego zdania. Powinno być: "Po prostu jestem upierdliwy i kompletnie ignoruję fakt, że mało kto zachwyca się biedotą Lisów."

0

Ale to wciąż nie ta sama skala sukcesu co Atletico. Prawie spadkowicza, który siłą walki i determinacją uciekł spod topora, porównujesz do drużyny, która sezon przed mistrzostwem była na 3 miejscu bodajże. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?
Leicester nie jest biedne i nikt się nie lituje nad ich biedotą pomimo której wygrali mistrza. Ale to nie zmienia faktu, że taki fenomen zdarza się raz na kilka, kilkadziesiąt lat. Gdyby takie wyczyny jak ten Lisów były takie proste, to praktycznie co roku mistrzem Anglii zostawałaby przypadkowa drużyna, która akurat danego sezonu miała formę życia.

0

Wszystko pięknie i fajnie, ale Atletico sezon przed mistrzostwem na ostatnią niemal chwilę nie uniknęło spadku do Segunda tylko bezpiecznie siedziało sobie w pierwszej 10, co robi już od jakiegoś czasu. Porównanie mocno z rzyci.

2

No chyba nie dla wszystkich w Polsce jest to jasne, bo co czytam o Arabach, to widzę używanie słowa "ciapaci" wobec nich.

7

No bo to ciapate pieniądze są przecież! Ciapate pieniądze śmierdzą, nie to co rosyjskie, amerykańskie czy chińskie.

0

"Nie wyobrażam sobie by ten skład osobowy był w stanie wykrzesać z siebie więcej (to naturalne jak się tyle wygrało)."
To samo mówiono w sezonie z Martino, że ta drużyna wygrała już wszystko, że powinniśmy sprzedać połowę składu i ściągnąć nową krew, która będzie chciała wygrać LM, bo Messiemy i spółce już się nie chce. I co? I tryplet.
Bez przesady z tym brakiem chęci do wygrywania, po prostu są w niewielkim dołku i tyle.

0

Może być bez napisów? Bo jak tak, to można obejrzeć tutaj: http://www.tubeplus.me/player/2177506/Game_of_Thrones/season_6/episode_2/Home/

18

Jakby na mnie Enrique wrzeszczał przez 15 minut, to też bym się bardziej starała :D

0

Ja wtedy przerzucam się na drugą przeglądarkę. Po jednym lub dwóch dniach ten irytujący "wirus" przestaje wyskakiwać i znów używam podstawowej przeglądarki.

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?