Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale Piqué musi mieć bekę jeśli zapoznał się z tym wywiadem :D
0
Jeśli masz możliwość, sprawdź czy karta działa na innym telefonie, bo może to być wina slotu, a nie samej karty. To tak na początek. Jak nie działa też na innym telefonie, to radzę po prostu udać się do operatora, to ewentualnie wymienią znowu kartę.
2
Ja wymieniałam, nawet na nano sim.
0
Niektórym nawet nie chce się ze stron z wynikami korzystać, także wiesz, każde rozwiązanie dobre :P
0
Można jeszcze prościej, wystarczy wpisać w google nazwę drużyny i pokazuje się nam wynik jej ostatniego meczu.
12
Szybko, zakazać Gerardowi streamowania. Patrzcie jak to szkodzi drużynie!
http://49.media.tumblr.com/67c6128b477ab4ed2da628d03906f86b/tumblr_o3n2vjAPcs1rilm0zo1_400.gif
Do wszystkiego się niedługo przyczepią, nawet do sposobu chodzenia.
1
Chrzan!
0
Średnia to akurat jedna z najprostszych rzeczy w matmie, ale rozumiem Cię. Przez całą szkołę miałam problemy z matematyką, nawet z głupią tabliczką mnożenia. Strasznie to uciążliwe, ale nawet korepetycje u wielu różnych osób nie pomogły. Mój mózg się po prostu przy liczeniu zawiesza :P
0
W Hiszpanii nie pitolą się jak w Polsce z metrem i najwyraźniej zatrudniają bardziej kompetentnych wykonawców projektu :D
2
Żeby prasa przejmowała się tym, co dorośli ludzie i często wieloletni przyjaciele robią w swoim towarzystwie, naprawdę. Poza Masherano nikt nie wyglądał na wkurzonego. Nawet sam Mashe pewnie nie był tak zdenerwowany jak się to próbuje wykreować. On nie sprawia wrażenia człowieka, który daje się drażnić, także albo nie był tak wkurzony jak mogło się wydawać albo celowo poczekał aż Pique skończy nagrywać i wtedy na niego ryknął. Serio, gdyby Mashe miał jakieś większe ale, to na bank kamerowanie by się skończyło, zwłaszcza że on i Pique to bliscy przyjaciele. To samo Messi. Razem z Gerim znają się od dziecka i szczerze wątpię, że ten drugi nie wie kiedy Leo ma dość i nie należy go zaczepiać.
Prasa powinna się odczepić i dać tym ludziom się wyszaleć. Są liderami La Liga, wciąż grają na wszystkich frontach, to się z tego cieszą i chcą się tą radością dzielić, a prasa jak zawsze dramatyzuje.
0
A dziękuję, na pewno będzie miły. Nic mi tak nie poprawia humoru jak oburzanie się o pierdoły ;)
2
Jeez, Ty to masz problem, naprawdę. Zrozumiałabym gdyby po każdym odświeżeniu strony wyskakiwała Ci reklama z życzeniami albo redakcja umieściła wielki, oczojebny baner zamiast nagłówka, ale Ty się burzysz o komentarze, które z łatwością możesz pominąć i których wcale nie ma aż tak dużo. W myszce masz takie fajne pokrętło, nazywa się scroll wheel. Polecam, świetny wynalazek pozwalający unikać niechcianych komentarzy :)
40
Boże, co im przeszkadza ten Periscope Pique? Nie pokazuje nim taktyki, nikt nie mówi nic głupiego, za to przedstawia drużynę jak normalnych facetów, którymi mimo całej sławy są. Serio kogoś może niepokoić to, że Pique pokazał Mashe rozmawiającego przez telefon z żoną albo w sprytny sposób przekazał Ter Stegenowi, że fani go kochają? Oby to był tylko głupi wymysł Sportu.
1
Dziękuję :)
Napisałabym wzajemnie, ale może po prostu poczekam na dzień chłopaka/mężczyzny :P
0
Pewnie że by było. Dlatego ja zawsze informuję każdego faceta, że nie lubię dostawać kwiatów. Nie jestem okrutna, nie pominęłabym tej informacji żeby później się z chłopaka ponabijać ;)
Zresztą trochę wcześniej hiperbolizowałam. Pewnie gdyby niczego nieświadomy chłopak dał mi w prezencie kwiatek, to bym podziękowała za podarek i przy okazji dodała, że nie przepadam za tego typu prezentami żeby wiedział na przyszłość. Mimo wszystko wyniosłam z domu dobre wychowanie i kulturę :P
1
Kwiaty może i są ładne, ale jeśli nie rosną w doniczce to więdną i po kilku dniach już ich nie ma. Bardziej by mnie ucieszyła gra, książka, ciuch czy nawet głupia szkatułka na biżuterię. Przynajmniej się na coś przydadzą. Romantyczne? Polemizowałabym. Dla mnie bardziej romantyczne jest zwykłe siedzenie w swojej obecności i czuła rozmowa. No ale ja to ja. Kwiaty to dla mnie zwykłe pójście na łatwiznę, bo jak nie wie co się kupić, to zawsze można kupić przereklamowaną jak cholera różę, żeby odbębnić partnerski obowiązek.
PS Jeśli czytają to kobiety lubiące dostawać kwiaty, to nie bierzcie moich słów do siebie. Dostaniecie kwiatka, good for you, cieszę się waszym szczęściem, ale mnie kwiaty nigdy nie satysfakcjonowały. Ale jeśli ktoś je lubi, to nic do tego nie mam. Nie mój związek i nie mój prezent :)
2
Ja nie :P Gdyby facet dał mi jakieś głupie kwiaty, które zwiędną za kilka dni, to bym go wyśmiała :D
Daj jej coś związanego z czymś, co ją interesuje, coś praktycznego.
0
Geri wygląda z tą brodą jak kloszard. Ale i tak mi się podoba :D
Dyplomatyczna odpowiedź, jak nie on, ale skoro sezon wkroczył w decydującą fazę, to nie ma co się temu dziwić. Dla mnie liga już wygrana i naprawdę pół składu musiałoby złapać kontuzję - odpukać - żebyśmy nie byli w stanie utrzymać pierwszego miejsca.
0
Whatever you say, buddy ;)
0
Nie wierzę, zapiszcie to w kalendarzu :D
0
Tylko nie karny :D
0
Na youtubie bardziej się ogląda dla osobowości i komentarza grającego niż jego skilla w danej grze. Oglądam dużo lets playerów, m.in Markipliera ze względu na jego podejście do fanów czy fajny, radiowy głos. Takiego Gimpera zaś oglądam dla absurdalnego i wulgarnego humoru, na pewno nie dla jego umiejętności w jakiejś grze, bo gałgani strasznie praktycznie we wszystkim. Oglądanie gamerów jest dla mnie jak oglądanie seriali, zupełnie inne emocje i oczekiwania niż podczas oglądania profesjonalnych turniejów z np. CS:GO, którym w życiu bym się nie zainteresowała gdyby nie youtuber Izak.
2
Dla mnie to jest sport. Taka gra w CS:GO wymaga ciągłego treningu, dobrego opanowania map i opracowania taktyki zależnie od tego czy gra się jako terrorysta czy antyterrorysta. Fani są, pieniądze, adrenalina, nagrody, rywalizacja, drużyny mają już statusy gigantów i mistrzów, organizuje się turnieje. Jeśli to nie opisuje sportu, to nie wiem co opisuje. Oczywiście nie jest to sport taki jak piłka nożna czy kolarstwo, bo nie trenujesz w nim swojego ciała i nie potrzebujesz dobrej kondycji by rywalizować, ale trenuje się umysł i refleks, by ten ułamek wcześniej od przeciwnika przesunąć myszkę i nacisnąć jej lewy przycisk, żeby trafić headshota i wygrać.
1
Ciężko to nazwać modlitwą, bo trwało może z pięć sekund, ale tak, zwrócił się do Allaha.
2
A ten ból na twarzy Ivana to pewnie z poczucia winy był :)
0
Czuł potrzebę podziękowania Allahowi za możliwość gry w Barcelonie i pierwszego gola. Przy następnym pewnie będzie się cieszył inaczej ;)
21
Byłam bardziej spokojna o gola przy wolnym niż przy karnym.
0
Pewnie tak bym zrobiła, gdyby nie to że:
- jeśli to nie serial, to nie przepadam za oglądaniem w necie
- też chcę obejrzeć Mateusza :P
0
Mam nadzieję, że bramki zaczną padać dopiero pod koniec pierwszej połowy, bo początek meczu przegapię przez mamę i nowy odcinek Ojca Mateusza :D
Jeśli nasza obrona zagra dobrze, to nie przewiduję większych problemów. To w końcu Rayo, grają zbyt otwarcie, żeby się nie nadziać na nasze kontry albo nie dać sobie strzelić z klepki.
1
Odpadają z Ligi Mistrzów po spotkaniach z takimi klubami jak Barca, Bayern czy Real, a chcą ich zaprosić do tej Super Ligi? Po co? Żeby też odpadać? Czy przegrywanie w LM jest jakieś gorsze niż przegrywanie w SL? Że jak? Chodzi o kasę? Aaa, no tak. Lepiej dostać za przegraną, powiedzmy, dziesięć milionów niż pięć. Za dziesięć to można przegrywać do woli :D