66

No to zaraz się zacznie. Neymar chwali Ronaldo, przenosiny do Realu potwierdzone!

0

No i bardzo fajnie. Leo korona z głowy nie spadnie, Neymar jeszcze się doczeka swoich złotych trzewików, a Suarez potrzebuje podbudowy wizerunku. Mimo wszystko dalej patrzą na niego przez pryzmat ostatniego ugryzienia.

2

Mnie dobrzy ludzie podrzucili tę stronę :)
http://www.fullmatchesandshows.com/

0

Na Euro na pewno będę kibicować Polsce, Hiszpanii i pewnie trochę Chorwacji. W Copa tylko Argentynie, ze względu na Leo i Mashe.

2

No proszę, czyli jednak remont składu nie był takim złym pomysłem jak niektórzy sądzili.

0

Bilet zawsze kończy ci się danego dnia o 23:59.

28

Współczuję dziennikarzom, którzy zadają pytania Lucho. Nigdy nie mogą być pewni, czy facet odpowie na serio, zażartuje czy całkowicie zignoruje ich pytanie i coś tam tylko rzuci lakonicznie dla świętego spokoju.

1

Ja z niego nie szydzę, Cesc obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Za to Zlatana i swego rodzaju postrzeganie go przez wielu jako Chucka Norrisa piłki nożnej uwielbiam bardzo, dlatego lubię czasem z tego pożartować. A że nadarzyła się okazja... :D

1

I see what you did there.

1

Fabregas albo ma wielkie cojones albo nie ma instynktu samozachowawczego. Do Zlatana startować, ło jezu, jakie to by było złe!

2

A po co mielibyśmy to robić? Jeśli Alexis kocha Barcę, to tak czy inaczej nie przejdzie do Realu, a jeśli jednak by przeszedł, to trudno, krzyżyk na drogę. Sanchez nie jest jakąś prywatną własnością klubu, żeby mu blokować możliwość poszerzenia horyzontów podczas gdy jest w innej drużynie i chce przejść do jeszcze innej.

0

Boją się, że taki zawodnik mógłby być ważną częścią Barcelony albo nie daj boże, że byłby kluczowy w El Clasico i pomógł pokonać Real. Tego by nie znieśli.

1

Ale oni by chcieli takiego charakterystycznego gola u Messiego, takiego którego tylko on wykonuje, znak charakterystyczny, dajmy na to strzela z półobrotu. Tylko po co, kiedy zamiast tego możemy niemal co mecz oglądać dzieło sztuki i zastanawiać się, jak on to wcisnął, jak on minął tych wszystkich obrońców i czy piłkę w ogóle da się tak podkręcić.

0

Teraz wszyscy tak będą robić :D

1

Naprawdę zaczynam wierzyć, że był naszym tajnym agentem :D

0

Ewidentnie obu panom w pierwszych meczach komentowanie nie szło, chyba mieli małą tremę, ale teraz cały czas na luzie, a Mirosławski(chyba on), nieźle czasami gasi Ćwiąkałę.

7

Alen to chyba dzisiaj stwierdził, że jak załatwi jakąś dłuższą kontuzje kilku graczom Barcy, to Enrique szybciej ściągnie go w nowym sezonie do składu :D

0

Świetny mecz Gerarda.

0

Pique się ładnie zaparł w narożniku.

0

Lucho daje okejkę :D

0

To nie jest pech Leo czy Neya. To jest pech Barcelony.

0

Gwiżdżą, bo wiedzą, że gdyby Katalonia grała w międzynarodowych rozgrywkach, to Pique nawet by nie spojrzał na powołania do repry Hiszpanii.

13

Szukałam jakichkolwiek śladów tego wpisu, chociażby na tumblrze, ale nic takiego nie znalazłam. Ani screena, ani kogoś, kto by o tym wspomniał. Wątpię w jego istnienie. Pique ma cięty język i często najpierw robi zanim pomyśli, ale napisać coś takiego? Nie wydaje mi się.

0

Zwykle uznaję nurkowanie w polu karnym za coś głupiego, ale niech nasi dzisiaj ponurkują i dadzą Mashe tego karnego strzelić :D

13

Piękne, brzmi jak opis jakiejś książki. Czytałabym :D

41

Może zabrzmi to dziwnie, ale jeśli będzie miał okazję do strzelenia gola albo asysty do kolegi, to niech się ani chwilę nie waha. Co z tego, że jest od nas, niech pokaże na co go stać. Barca i tak pewnie wygra, a Alen pokaże się z dobrej strony z mocną drużyną. Póki nie gra dla Barcy niech nawet nie śmie z nią nie walczyć na 100%.

0

Hiszpania: Nie potrafię wybrać pomiędzy Messim a Pique
Angielska: Pedro
Niemiecka: Muller
Włoska: Morata
Francuska: Ibra

2

Z poważnymi rywalami Pique i Alves zazwyczaj są w formie. Jakoś wątpię, że odpuszczą mecz z Arsenalem, na pewno zdają sobie sprawę jaki to rywal i jaka klasa rozgrywek. Niestety tak już Barca działa, nie tylko obrona. Dzisiaj akurat pomoc i atak zagrały świetnie, a obrona nie, ale zdarza się, że cała drużyna podchodzi do meczu jak do niemiłego obowiązku do odbębnienia. Śmiem twierdzić, że jednym rywalem Barcelony w tej chwili może być tylko ich własna pycha i brak koncentracji w ważnych momentach ;)

0

Z obroną raczej problemu nie będzie, bo zagrali słabo. Gorzej z atakiem :P

0

No i się wyjaśniło, jednak to nie był spontan jak myślałam. Niemniej należą im się wszelkie pochwały za pomysł i wykonanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?