Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślałam że padnie na zawał przy karnym Leo :D
9
Komentarz Hudsona, jakby ktoś chciał :)
0
Wiem, ale ten zryw Suareza jakiś taki nienaturalny mi się wydał. Coś w stylu: oh shit, on podał, co robić?! :D
5
To ja poproszę teraz komentarz Hudsona i tych z radia, którego nazwy nigdy nie pamiętam :D No i panie Dariuszu, czekam na polski skrót :D
0
Myślę, że to dobiegnięcie jest raczej naturalne, bo bramkarz przecież może obronić albo piłka trafi w słupek. Suarez po prostu był gotowy na ewentualną dobitkę, ale chyba nie spodziewał się, że Leo tę piłkę po prostu poda :D
3
Pierwszy raz widziałam taki karny. Nie dziwię się, że komentatorzy zaniemówili, bo sama też zbierałam szczękę z podłogi. Myślałam, że to może zaplanowane było już wcześniej, ale wychodzi na to, że to po prostu geniusz i spontaniczność Leo, bo Suarez i Ney wyraźnie się tego nie spodziewali. Lucho chyba też nie oczekiwał czegoś takiego. Do końca roku jeszcze daleko, ale ja już bym uznała to trafienie golem roku, a Leo wręczyła kolejną Złotą piłkę. Geniusz, czysty geniusz.
0
Leo chyba chce, żeby Suarez zdobył Złotego buta.
2
Roberto ciągnął grę w meczu z Valencią, to zasłużył na wyjściową jedenastkę. Oby i w tym meczu pokazał się z dobrej strony :)
0
Pauzował z Malagą.
0
No to mam nadzieję, że będziesz mieć miłe wspomnienia z tego pierwszego razu :D
0
To takie dziwne? :P
0
Może czegoś tak ekstremalnego nie planuję, ale póki co wystarcza mi kot i Internet. Jeszcze nie trafił się żaden fajny chłopak albo dziewczyna :P
0
Eee tam, kot przynajmniej nie będzie marudził, a i pomruczy, jak się go pogłaszcze :D Faceci i kobitki są przereklamowani, choć jest na co popatrzeć czasami :D
4
Ja i mój partner na ten dzień, kot Misha, również życzymy miłych walentynek :D
Kto potrzebuje chłopa, gdy ma się przytulaśnego kota i mecz Barcy w planach na wieczór? :D
10
Wybuchł? On by implodował, a Lewandowski zostałby okrzyknięty najlepszym sportowcem Polski i świata.
Żeby nie było, cieszyłabym się, gdyby Lewy zdobył Ligę Mistrzów, ale tej podniety polskich mediów bym nie zniosła. Zwłaszcza że trwałaby co najmniej kilka miesięcy, a nie tydzień jak powinna.
0
Fajne zdjęcia i Leo grający głównie mimiką. Zawsze fajnie też zobaczyć jak wytrzymałym stworzeniem jest człowiek. Poza tym fabuła nie powala ;)
15
No, Deadpool obejrzany. Bardzo czekałam na ten film odkąd odkryłam tę postać i poza jednym elementem nie zawiodłam się. Świetny humor, akcja, a Reynolds to chyba urodził się, by być Deadpoolem. Nie pasowała mi jedynie końcówka, spodziewałam się bardziej słodko-gorzkiego zakończenia, bardziej pasowałoby do postaci.
0
Spoko, przywykłam już ;)
1
Oh boy, oh boy! Znowu Don. Czuję się taka zasczycona :D
0
Neymar po prostu lubi pokera. Pique też jeśli mnie pamięć nie myli, ale chyba żaden nie jest jakimś wielkim hazardzistą ;) Nie wiem jak z Neyem, ale Gerardowi pewnie Shakira by wybiła jakiekolwiek pomysł pogrywania z większymi sumami :P
12
Ja zawsze sprawdzam kto poleca moje komentarze. A jaki mam zaciesz, jak ktoś z aktywniejszych użytkowników lubi moją wypowiedź. Czuję się wtedy jakby zauważył mnie celebryta :D
5
Wiesz, wiele piętnastolatek ma już mocno ukształtowane piersi czy typowo kobiecą sylwetkę toteż przypominają dorosłe kobiety. Ale i tak w takim przypadku chyba bardziej chodzi po prostu o kontrolę nad drugą osobą, młodszą i słabszą, niż wygląd ofiary.
0
Tyle lat już się przyjaźni z Pique, to musiał od niego podłapać sztukę trollingu.
0
Zgadzam się z jednym gościem, który odpowiedział na tweeta. Leo uczył się trollingu od Pique, bez wątpienia :D
2
Bayern nie dość, że nas nie łyknął, to jeszcze jak próbował omal się nie zakrztusił :D
60
Mój tata w trakcie meczu powiedział, że Lucho niepotrzebnie pajacuje, bo przecież wygrali pierwszy mecz 7:0, więc czego on się tak denerwuje, skoro finał już i tak mają.
Jak dla mnie to dobrze, że się wściekał. Może finał mieli już zapewniony, ale to nie znaczy, że mają teraz tylko stać na boisku i odbębnić te 90 minut. Taki mecz to zawsze jakiś test dla drużyny, kolejny sprawdzian, zwłaszcza że grali ze sobą piłkarze kompletnie nie zgrani. Jeśli popełniali proste błędy, to reakcja Lucho była słuszna, w końcu zależy mu, by nawet rezerwy były w dobrej formie.
Po chichu pewnie też liczył na pobicie tego rekordu meczów bez porażki. Na konferencji może sobie mówić, że go to nie obchodzi, ale na pewno ambicję, by pobić rekord miał ;)
0
Fakt, całkiem o tym zapomniałam. Uznajmy, że chodziło mi o poziom sportowy :P
2
Żal mi go, ale co on musi pokazywać na treningach, skoro jest którymś z kolei wyborem Enrique na stopera? Sprzedałabym go albo wypożyczyła po tym sezonie, bo nadaje się na piłkarza Bilbao czy Sevilli, ale Barca to widać dla niego za wysokie progi. Szkoda, bo widać że facet kocha ten klub całym serduchem, ale nie jest w stanie mu dać tego, czego potrzebuje.
2
Na Deadpoola do kina i od razu łatwiej będzie znieść ten dzień :D
1
Boże, kolejny który bierze metaforę na poważnie :P