Nowy1103
Dołączył/a: wrzesień 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli Griezmann obniży pensję, a nie musi, bo ma 3 lata kontraktu i do tego 30 lat na karku, to znaczy, że jest konkretnym facetem.
Alba ma 32 lata, 3 lata kontraktu, 20 mln brutto rocznie, i ani myśli o obniżce. No cóż, za mało zarobił na miłości do Barcelony.
0
Mundo Deportivo i wszystko jasne.
0
Uważam, że nie dojdzie do żadnego przełomu. Otoczenie piłkarza jest dogadane z którymś z klubów, który lada moment zacznie składać oferty za niego.
1
Podawanie przez redakcję informacji, które podaje MD, to już niezły kabaret. Dajcie sobie z tym spokój.
Tak na marginesie, MD niedawo powołało się na youtubera, który jest kolegą Benzemy, że według niego Mbape przejdzie tego lata do Realu.
5
@Zielony55 zawsze możesz przenieść się na realmadryt.pl, nikt cię tu nie trzyma.
1
@rutek71 otóż to. Nie zdecyduje sie na to, tym bardziej, że widzi, iż Laporta nie żartuje.
0
@pafcioxxx dokładnie tak może być, choć nie jestem do końca pewien, że Perez będzie wchodził w konflikt z Lapotą, oczywiście mogę się mylić.
8
Jak dla mnie sytuacja jest prosta.
Moriba wraz z ojcem byli dogadani z innym klubem, że na pół roku przed końcem kontraktu podpiszą z nim umowę, a Barca zgodzi sie na odejście Moriby zimą za jakieś grosze.
Sytuacja się skomplikowała, bo Barca się dowiedziała o planach Moriby, bądź wyczuła, że pilkarz wraz z otoczeniem mataczą.
Teraz sytuacja jest prosta, albo podpisujesz i zrywasz porozumienie, które miałeś z nowym pracodawcą, albo wymuszasz na nim złożenie oferty, która zadowoli Laportę.
Według mnie oficjalna oferta za Moribę wkrótce wpłynie i dowiemy się z kim flirtował.
2
@cules_ to nie jest forum dla Ciebie ani dla mnie. Tutaj masz samych czytających Weglarczyka, Piaseckiego, i słuchających Lisa. Za pensje podczas rządów PO, to mogłem palcem na mapie dotknąć Barcelony!
I te pamiętne 12zl na godzinę obiecane przez tego wrednego dziada Lewandowskiego! Po 8 latach rządów, padła propozycja 12zl brutto! Tak, to nie żart! Mieli rozmach co nie??
0
@nuter27 brawo za odpowiedz mordeczko!
0
@osa91 stosuje bardzo wiele sankcji powiadasz?
Możesz wymienić te "bardzo wiele sankcji"? I jeszcze mam jedno pytanie, ile godzin dziennie spędzasz przed telewizorem oglądając TVN24??
6
Pożegnać się z Suarezem znalazl czas, ale, by napisać kibicom kilka słów po blamażu z Bayernem, to już czasu nie mial.
A Wy łykacie wszystko jak pelikany.
0
Geniusze, którzy wierzą wszystkiemu co pisze sie w Mundo Deportivo. Litości.
A tak poza tym, to napiszcie dlaczego nikt nie chce tego wspaniałego Suareza? Wy myślicie, że inne kluby są tak głupie, by ledwo czlapiacemu Suarezowi płacić kilkanaście milionów rocznie? I jeszcze będą chętne zapłacić za niego kilkanaście milionow? Prawdziwe rekiny biznesu z Was.
0
@neoman2 kto Ci to powiedział, Kajdanowicz z TVNu?
0
@DonMatteo901 a ja wolę oglądać Jarka niż takich antypolaków jak J.Lewandowski, Róża Thun V......, Szczerba, "żywa gotówka" z Torunia, czy kierownika basenu z Łodzi, czyli Jońskiego. Pozdrawiam, Kaczysta.