2

No i teraz czekamy na komentarze "znafców", którzy uważają, że ten transfer jest niepotrzebny.

1

@TheCaptainVeB Gratulacje młody człowieku! U mnie to było 20 lat temu, żadynch procentów wtedy nie było:)

0

@QuentinTarantino Oczywiście, zgadzam się z Tobą.
Ale niestety też często zdarza się, że słyszymy od piłkarzy o tym jak oni to nie marzyli o grze w Barcelonie, czy innym klubie.
A tak naprawdę to chodzi o kase i życie w słonecznej Katalonii.

5

Wiem, ze pracuje sie dla pieniedzy. Wiem, ze kasa jest wazna.
Ale roznica miedzy zwyklymi ludzmi, a pilkarzami jest taka, ze my nie mowimy o milosci do firm, w ktorych pracujemy. Pilkarze za to o milosci do klubu bardzo czesto mowia, ale nie ma co sie dziwic, skoro potrafia wynegocjowac sobie prawie 30mln brutto za sezon.
Im wiecej sie dowiaduje o poszczegolnych pilkarzach i o tym jakie maja kontrakty, tym wieksza mam do nich niechec.

0

@Kazragore bardzo mądry komentarz.

0

@Uukasz_93 elyty mają jedno założenie: "mamy być biedni, ale mamy oddychać świeżym powietrzem" przykre, ale prawdziwe.

0

@KibicBarcy84 no to faktycznie ten Xavi taki bardzo ugodowy.

0

@SamuraJack no według niego nie wniesie:) Xavi, jego sztab, oraz cały zarząd nie wiedzą co robią ????

14

@korn234 porażką jest, że ty takie głupoty piszesz.
Nie ciekawi ciebie dlaczego Barcelona i cały zarząd uważa inaczej? Może jednak ktoś to przemyślał, policzył, i uznał, że trzeba ten transfer zrealizować?! Cieszę się, że mogłem pomóc.

0

@qchulainn miło, że oceniasz człowieka po tym jaki ma nick. No nic, świadczy to o tobie, nie o mnie.
Ciekawe co zrobisz i napiszesz po tym jak już dojdzie do sprzedaży Lewandowskiego? Napiszesz pewnie, że Bayern taki miał właśnie plan:):)
Od ciebie można sie również dowiedzieć, że to kluby wyłącznie decydują o transferach w piłce, a sam Mane to został wypchnięty przez Liverpool, bo Liverpool taki miał właśnie plan:):) dobry jesteś:)

0

Niezwykłe jest to jak niektórzy uważają, że wiedzą wszystko lepiej, a ten transfer to porażka. Wychodzi na to, że na tym portalu piszą osoby, która na piłce i marketingu znają się bardziej od całego zarządu Barcelony:)
Jeśli ktoś uważa, że Barcelona w swojej trudnej sytuacji finansowej nie ma dobrze przeanalizowanego tego transferu, to jest zwyczajnie głupi.
Taki transfer robi się wiedząc, że on sie zwróci. Tak samo musi być tutaj.
Lewandowski to człowiek instytucja. To pilakrz o najwyższych umiejętnościach. To osoba, która spowoduje ruch w sklepie. A jego podejście do treningu i profesjonalizm, który sobą prezentuje spowoduje, że młodzi piłkarze wiele się od niego nauczą. Ma przed sobą 3 lata gry na luziku.

0

@Donio nic więcej nie trzeba dodawać.
Wszystko napisałeś idealnie.

0

Niektórym tu piszącym nadal pewnie nie przeszkadza, że Niemiec pluje na Barce. Najważniejsze, by Lewandowski nie przyszedł.

0

@lukasz222 No mysle, ze Liverpool dysponuje wieksza kasa niz my, wiec troche by ci sie przydalo. Do tego jesli sie nie myle, to nie pytali wladz ligi czy moga kupic Nuneza za kwote dwa razy wieksza niz kwote sprzedazy Mane.
Naprawde trzeba miec malo wiedzy, by takie rzeczy pisac.

0

@Lucassito Tyle, że z Tobą nikt niczego nie podpisze, bo nikt nie będzie chciał Ciebie oglądać. Z Lewandowskim jest inaczej, jego chcą oglądać i z nim chcą podpisywać. Cieszę się, że mogłem pomóc.

5

@Tridente2015 No własnie, każdy klub jest inny. Liverpool jest normalny, a Bayern już nie.

16

@jabber21 Otóż to! Liverpool to zrozumiał, docenił piłkarza! Bayern rozumie tylko samego siebie. Oni mogą negocjować za plecami Lewego transfer innego napastnika, mogą wszystko, ale inni nie mogą nic.

10

@Tridente2015 co Ty za dyrdymały piszesz. Mane miał kontrakt z Liverpoolem i gdyby Liverpool nie chciał, to by go w ogole nie sprzedał i zachowywałby się tak samo jak Bayern. Tyle, że Anglicy doceniają zasługi Mane i rozumieją chęć zmiany. Rozumiem, że możesz nie być fanem Lewego, ale, że nie widzisz frajerskiego zachowania Bayernu, to tego już nie rozumiem.

35

Wyciągnąć Mane z Liverpoolu jest ok dla Niemca.
Ale wyciągnąć Lewandowskiego z Bayernu, to już nie jest ok dla Niemca.

1

@Dawid66 dużo zdrowia Dawid.

6

@Comentateiro "W praktyce mają narzędzia by przegłosować aborcję do którego chcą tygodnia", nie wierzę, że można cos takiego napisać. Twoje wpisy świadczą o tym, że jesteś mało ukształtowany.

2

@GeneralXavi on nie zrozumie tego co napisałeś. W odpowiedzi usłyszysz "ale Kaczyński".

1

@Seba_89_ otóż to! Mimo że jestem zaszczepiony uważam, że nie można ludzi segregowac!
Moja żona nie jest zaszczepiona i nie mam z tym żadnego problemu. To jest jej wybór.

2

@Maciej_T Bo nie organizuje tego marszu Trzaskowski, a ludzi nie zapraszał Tusk, tylko Bakiewicz, PIS, Konfederacja, MW i inne organizacje. To jest prosta odpowiedź.
Trzaskowski chce zawładnąć wszystkim co się dzieje w Warszawie. Dąży do ciągłej awantury, dosłownie o wszystko. A jeszcze niedawno mówił, że mógłby w tym marszu pójść:)

2

@Bobo25 Proszę Cię,choć na chwilę się zatrzymaj i weź pod uwagę, że sędzia Sterkowicz, który zakazał Marszu Niepodległości, to sędzia, który surowo karał za pisanie o agentach UB, a którego ojciec był kontaktem UB. Ten sędzia nie przedstawił organizatorom MN uzasadnienia wyroku. Słabo to wygląda.

0

Można tego było uniknąć dużo wcześniej.

2

@lucas/catalan Gdyby Marta L wniosła o cykliczność swoich spędów, to sąd wydałby pozytywną opinię w ciagu kilku godzin, a Czaskowski uhonorowałby ją odznaką "Warszawianki roku". Takie mamy standardy, co wolno Rafałowi w Warszawie, nie wolno Tobie.

1

@Bobo25 informacje wrzucane od oko press są niezwykle wiarygodne, niezwykle. Dla Ciebie patriotyzmem jest zapewne podpisanie najgorszej umowy gazowej z Rosją w historii. Brak kkrytyki NS2 to zapewne też patriotyzm.
No i oczywiscie teraz sądy są niezawisłe, bo są pod ręką osób, które uznają Najsztuba niewinnym, mimo potrącenia starszej babci na pasach. Za szybko wtargneła 70letnia kobieta na pasy:) Niesamowite, że można tego bronić.

4

Busquets litości. Spakuj się i odejdź. Nie da się na Ciebie patrzeć.

1

@MesQueUnClub_87 z autopsji. Ojciec ugryziony przez jakiegoś owada, cala dłoń spuchnięta. Pojechaliśmy na niedzielny dyżur do przychodni na dzielnicy. Otwiera piguła i mówi że mamy dzwonić na telefon i wysłać zdjęcie na telefon.
To był czas gdy wszyscy lekarze byli już po szczepieniach, mój ojciec też, dwie dawki Pfizerem.
Powiedziałem jej, że nigdzie się nie ruszam z ojcem bez kontaktu z lekarzem. Straszyła mnie policja. Zablokowałem jej drzwi. Przyszedł lekarz, zobaczył rękę i kazał natychmiast wejść do gabinetu, by dostać zastrzyk w ramie.
Mi się nawet nie chce dalej pisać. Jestem tym zmęczony. Ta indolencją i brakiem empatii tego towarzystwa lekarskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?