Nowy1103
Dołączył/a: wrzesień 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie informacje nie są w ogóle przydatne i nic nie mówią.
Tak naprawdę, może się okazać, że pula wynagrodzeń wynosi nadal 80%, bo budżet i zakładany dochód Barcelony jest tak niski, że obecne pensje pochłaniają 80% budżetu. I co wtedy?
Obecne tornado które przechodzi przez klub może spowodować że budżet będzie niezwykle niski, a może być też tak, że mądre zarządzanie i zwiększenie przychodów klubu spowoduje, że pula na wynagrodzenia wyniesie zaledwie 50% w stosunku do budżetu, który uda się wypracować.
Barcelona zrobiła tak dużo, by zejść z pensji, że jakiekolwiek straszenie jej w tej chwili jest żałosne.
0
Sytuacja finansowa musi być ekstremalnie zła, że oddaliśmy Griezmanna. Pisałem o tym wielokrotnie, że odraczanie pensji przez Barce, to bardzo zły znak. Kroki poczynione przez klub na koniec okienka mogą dość szybko doprowadzić do przestrzegania limitów płacowych, bo roczna pensja Messiego i AG to minimum 160mln euro!!!
Jeśli będziemy mieć szczęście, Fati i Dembele wrócą do zdrowia, to będziemy mieć kim grać. Jeśli tak się nie stanie, to będziemy mieli problem.
Jestem zdania, że czasami trzeba zacisnąć pasa i przez pewien czas odpuścić sobie jedzenie owoców morza, by później ponownie do nich wrócić.
Nie wiem, może się mylę, ale według mojej oceny, obecnie pensje piłkarzy Barcelony, bez kosztów amortyzacji kontraktów, to w granicach 250-270mln brutto. To jest przepaść z tym co było.
A to daje światło w tunelu.
1
I oczywiście jak zwykle wszystko owiane wielką tajemnicą.
Miało być 25% pensji, są głównie bonusy.
5
Haha. A niektórzy pisali że wpadł w sidła agentów.
On z tatą chcieli wpaść w sidła agentów, bo po prostu są zachłanni.
0
@Gienek dokładnie tak to będzie wyglądać.
0
@gaq brak słów na takich mistrzów jak ty.
0
@Tomek54321 skrzywdził cię kot Kaczyńskiego, ze w co drugim wpisie o Jarku wspominasz?
0
@Tomek54321 to tak jakbym słyszał tuska, który mówił, że ewa miała 500+ już za rogiem.
Mam rację, prawda?!!
0
@gaq chciałeś zabłysnąć? Nie udało się Tobie.
Póki co, nie obniżam, sytuacja nad wyraz stabilna.
W moim przypadku, jak pracodawca będzie chciał, to mnie wyleje z dnia na dzień. Nie będzie musiał nic obniżać.
Jest różnica, co nie???
0
@Borneo tak, rozumiem.
0
@Borneo on zarabia 14mln gdybyś zapomniał.
0
@Dojaar dobry jesteś.
0
@Whudi na pewno w Barcelonie są obecnie świetni specjaliści. Nie wątpię w to.
0
@Whudi być zrozumieć sens odraczania 60% pensji nie trzeba być głównym księgowym Barcy. To proste, klub jest nad przepaścią. Laporta zamierza go nadal zadłużać, bo nie stać go na wypłacanie pensji mimo 25% obniżki.
Czego nie rozumiesz?
Nie widzisz, że oni łapią się ostatniej deski ratunku?!
Klub tonie w długach, a piłkarze mimo to będą zarabiać 300.000 euro tygodniówki.
Nie ma klubów w Europie które nawet te 200.000 by chciały im dać, dlatego są tu.
0
@Whudi To nie czytaj stary.
0
@Dojaar stary, czego nie musi?
Ty nie widzisz i nie słyszysz, że ten klub nie ma kasy?!! Barca odracza 60% jego pensji. Ty w ogóle rozumiesz co to znaczy? Nie ma pieniędzy na bieżącą działalność klubu, po prostu. Klub jest niewypłacalny.
2
Tygodniówka Umtitiego w Barcelonie, to obecnie 270.000 euro. Jest z czego zbijać, ale na szaleństwo z jego strony, to nie ma co liczyć.
0
@Dojaar to znajdź Busiemu klub, który mu da 317.000 euro brutto tygodniówki.
0
@Gienek to jest maks! Ale.to się skończy.na 10,, nie mniej.
1
@sergio5 dokładnie, powodzenia. Odejdź już teraz.
1
Sergio Busquets doszedł do porozumienia z klubem, który walczy o życie.
Do czego skłonny był kapitan Barcy? Do obniżki 25% swojego wynagrodzenia.
Ile zarabia kapitan Barcy? 22mln brutto rocznie, po obniżce będzie to 16,5mln brutto.
Jeśli spojrzymy na to, że rok ma 52 tygodnie, to Sergio będzie miał TYGODNIÓWKĘ na poziomie 317.000 euro! To jest cena miłości do Barcy. Nie piszcie tylko, że ktoś, coś z nim podpisał. Jest nowe rozdanie, można udowodnić swoje przywiązania i wartości,.które się wyznaje.
Te obniżki są po to, by uciszyć kibiców, by gwizdów było jak najmniej.
Dla mnie to jest żenada, że w czasach największego kryzysu i destabilizacji w klubie, piłkarze widzą wyłącznie czubek własnego nosa.
5
Dziękujemy Ci wielki kapitanie, że w czasach gdy klub walczy o przetrwanie, Ty zdecydowałeś się obniżyć pensje z 22mln brutto rocznie, na 16,5mln brutto rocznie. Jesteś wspaniały, Visca El Barca.
1
@DonAndrzejos nawet nie pytaj, nie dużo. 5mln.
0
@Borneo Barca stojąca pod ścianą ma trzymać gościa za 14 mln za sezon, bo ktoś ma kartki?!
0
Mając 14mln brutto, to ile powinien zejść, by nie wyjść na kretyna???
Gdy będzie jak w przypadku Alby, to niech oni sobie te obniżki w d...e wsadza.
0
Roberto zarabia 9 mln euro brutto.
Jeśli klub w obecnej sytuacji daje mu kontrakt na kolejne 2 lata za połowę tego co ma, to jest to bardzo uczciwa oferta.
Roberto jest pod formą, Barca nie może dawać takim piłkarzom więcej.
1
@Huck 9mln brutto, bardzo dużo. Memphis nawet nie wachnal takiego kontraktu.
Połowa dla niego, to bardzo duzo. Zawsze może odejść.
1
@forest co???? Dostaje 9 mln brutto za sezon!
1
Naprawdę liczyłem na obniżkę w wysokości 40%, ale się zawiodłem niestety. Z drugiej strony dla klubu dobre i 25% obniżki.
A dlaczego się zawiodłem? Dlatego że Alba zarabia 20mln brutto rocznie, więc biedy nie było Panowie. Teraz gdy klub jest pod totalna ściana, Jordi będzie zarabiał 15mln brutto.
1
@kaamil1910 20mln rocznie brutto, po obniżce 15mln.