2

@Marocarter świetny głos w sprawie!!!
Cieszę się tak samo jak Ty!!!

1

@Sebolinho masz rację.

0

@AbelKabel przykre to, ale tak niestety jest.

0

@Bulos11 Na pewno będzie pociecha. To jest klasa światowa.

0

@AbelKabel odpoczywaj i najlepszego. Po koszulki koniecznie.

10

Wspaniała informacja dla mnie jako Polaka!
Jeden z najlepszych piłkarzy świata zagra w Barcelonie, na dodatek jest naszym rodakiem!
Do tego kwota jest według mnie śmieszna jak na możliwości reklamowe,.które niesie ze sobą ten transfer!
Brawo Laporta, brawo Alemany!!!

0

@goldensun zgadzam się z Tobą tutaj.
Dlatego tak jak już napisałem, trzeba wierzyć że Alemany wie co robi.

0

@ginidal niezwykle ambitny jesteś w takim razie. Barcelonę będziesz mógł wtedy oglądać na powtórkach z YouTube

3

@goldensun wierzysz w to że Alemany i Laporta nie mają tego policzonego? .ten transfer to będzie żyła złota dla Barcy i Lewego.

12

@michasfcb89 dzieci z LaRambli i tak nie zrozumieją.

0

@GeneralXavi A tego muru na granicy to oni wcale nie chcą zbudować i nie zbudują:):) Tak mówił ten co jeździ na białym koniu:)

1

@GeneralXavi Mądrze prawisz. Trzeba Ci polać.

0

@Khardan a 500+ jest od 2015. ciekawe co nie? Ciekawe czemu w 2016, 2017, 2018 nie mielismy takiej inflacji?

0

@Khardan Oni to rozumieją, ale zawsze mają jakieś aleee. Nie przetłumaczysz im tego. Nie dość, że inflacja jest w naszym regionie, to jeszcze występuje w US na bardzo dużą skalę. Czy temu też jest winny Kaczyński i Morawiecki? Pozdro.

0

@TheNekro94 Straszne dosłownie. Ten wskaźnik inflacji za PO o którym piszesz, to też kwota, za którą się za ich rządów pracowało, czyli 5,0zł.
Rozumiem, że Tobie to nie przeszkadzało? Mi wręcz przeciwnie. Bardzo to przeszkadzało.
Aaa i jeszcze jedna ciekawostka co do rządów PISu i inflacji. Kaczyński i Morawiecki tak rozdmuchali inflację, że nawet w Lizbonie i Nowym Yorku nie chce sie ona zatrzymać. Mają rozmach, co nie?!!

0

@MesQueUnClub_87 Co Ty. To jest totalna ściema. Oferta leży, wystarczy, że się odezwą.

0

Właśnie nie trzeba szybko znaleźć rozwiązania. Oferta leży na stole, wystarczy sie odezwać. Barcelona bardzo dobrze robi, że nie jest nachalna. Lewandowski wie, że w koncu odejdzie. To Bayern ma teraz problem, nie Barcelona i Lewandowski. Lewandowskiemu trzeba płacić, a pożytku z niego żadnego. Nagelsman zaraz sam pójdzie do Khana i im powie, by zakończyli ten cyrk.
Pisanie, że Barcelona chce złożyć znacznie wyższą ofertę jest śmieszne.

0

@Transu96 jakby był kluczowy dla Xaviego to by nie została na niego ustalona cena miedzy Barcą a United. Do żadnych rozmów by nie doszło gdyby Xavi zablokował transfer.
Ja też lubię Frenkiego, ale za taką pensję, która ma za chwile dostawać w Barcelonie, to nikt go tu nie bedzie trzymał, tylko muszą go wypchnąć.

1

Przecież licealiści z La Rambli nie przeżyją jak oferta zostanie przyjęta. Oni wiedzą lepiej co i kto jest Barcelonie na chwilę obecną potrzebny:)

0

Jesli pisze to Romano to znaczy, że jest coś na rzeczy.
Sytuacja wygląda coraz gorzej. Może być też tak, że agenci Frenkiego grają na podbicie pensji przez United.
Jeśli prawdą jest, że Frenkie ma zarabiać w Barcelonie 30mln brutto za sezon, to on tu nie zostanie. Rozliczyć się z chłopakiem za dwa ostatnie sezony i sprzedać za wszelką cenę.

63

Nie dość, że zostaje, to jeszcze zejście z pensji -40%, Alemany po prostu TOP!

0

@Yoshi94 Włosi nic, zupełnie nic:):) pozdro.

0

@Deviler Odizolowany, bo w Niemczech tak piszą, czy odizolowany, bo ty tak twierdzisz po tym zdjęciu?

5

@draxidox Makarony jak zwykle gotowe by nieść ruskim pomoc.

0

@Flyingbetoniarka ale pamietaj, że celem podstawowym jest zejście z zarobków. Oddanie 25% przychodu z praw telewizyjnych nie bedzie problemem jak obniżymy kwotę na wynagordzenia.
Najlepszym przykładem jest Dembele i nowy kontrakt -40%. Frenkie też nie bez powodu ma odejść, bo pensja 30mln brutto nie pozwoli zarządowi, by go tu trzymać. Do tego odszedł na dobre Cou, odszedł Griezmann. Oni zarabiali po 30, 40mln brutto rocznie.

0

@a1a na szczęście nie ty jesteś Barceloną, i nie ty decydujesz gdzie on zostanie.

1

@Lipak też uważam że to bzdury są. Od początku mówiło się o 9-10mln netto, czyli niecałe 20mln brutto. Kwoty wzięte z sufitu moim zdaniem..

3

Niech tylko ludzie na LaRambli przestaną wierzyć w informacje, że Barca nie chce mi wypłacić Frenkiemu zaległej pensji. Przecież to jest tak irracjonalne, że słów brakuje. Problemem w kwestii pozostania Holendra na CN może byc wyłącznie jego pensja w następnych latach. Kwoty o których się mówi są kosmiczne biorąc pod uwagę realia Barcelony. Stąd też uważam, że kontrakt De Jonga na poziomie 30mln brutto rocznie dla Barcy jest niemożliwy do przeskoczenia. Albo Holender dogada sie z klubem i obie strony spotkają się gdzieś w połowie, albo odejdzie z Barcy, a zaległe pieniądze zostaną mu wypłacone.

2

@BoreekxD na tutejszych "znafców" szkoda słów.

0

@jabber21 świetne podsumowanie!!!
Uważam dokładnie tak samo. Oni wiedzą co robią! W tym transferze musi być plan, nie tylko sportowy, ale i marketingowy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?