Nowy1103
Dołączył/a: wrzesień 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@greymid Ty masz dużo racji, ale jednak Messi obniżył kontrakt o 50%, to jest fakt, nie mit.
Czy zrobili to inni? Nie.
Czy to Leo powodował, że oni mogli przez lata zarabiać krocie? Pewnie tak.
Czy Leo mógł grać za darmo? Pewnie, że mógł.
Ale czy pajac Alba mógłby grać za 10mln brutto rocznie, a nie za 20? Pewnie, że by mógł, ale nie chce.
Dla mnie sytuacja jest dość klarowna. To nie tylko Leo się wzbogacał na piłce nożnej i grze dla nas. Robili i robią to również inni kopacze. Czy stać na pozbycie się największego i najdroższego aktywu w piłce? Według mnie nie.
10
Widzę ryje tych hien, które zarabiają po 20mln rocznie, to mnie zbiera na wymioty. Teraz wszyscy żałują odejścia Leo. Gówno prawda, najważniejsze były i są ich kontrakty.
3
Niech mu zadadzą konkretne pytanie. Czy dla Barcelony nie może zagrać za 10mln euro rocznie? Już nawet nie chodzi o to, by grał za darmo.
0
@formentera2017 z tego co słyszałem to grizz 34, cou 24, Umtiti jak Pjanic 14. Tak, zgadzam się, to jest absurd.
1
Ci to już niech lepiej zamilcza.
3
@El dominatore Daje lajka, bo uważam, że masz dużo racji.
Obawiam się jednak, że to nie ta sama sytuacja. Jesteśmy w czarnej dupie. Laporta ewidentnie nie radzi sobie z banda darmozjadów, a do tego traci najważniejsze aktywo w historii piłki.
8
Po tej konferencji dowiedziałem się, że wszystko co słyszałem przez ostatnie tygodnie, to były zwykle kłamstwa nowego prezydenta.
Jestem zdruzgotany tym co zrobił, albo tym czego nie zrobił prezydent.
Bezdyskusyjnie trzeba powiedzieć, że Bartomeu i jego banda zasługuje na puche, ale jednak cała rodzina Barcelony zaufała Laporcie, bo złożył deklaracje. Nie kupuję tego, że nie znał finansów Barcy. Wiedział dobrze co się w klubie działo. Po prostu mógł sobie odpuścić.
Barcelona idzie na dno. Wpływy do kasy spadną drastycznie, a lada moment sponsorzy będą chcieli rozmawiać o sytuacji w klubie. Wiara, że Laporta to dźwignie zgasła szybciej niż zabłysnęła.
0
@Kibel dokładnie. To padnie.
1
@hazo428 a co mają powiedzieć, że go nie chcą, że jest intruzem, i że jest niedojdą?
Według Ciebie tak się sprzedaje i wypożycza niechcianych zawodników?
1
@michal26 do tego dużo osób ma dość szczepionkowej propagandy i chce wyboru. To im daje Konfederacja.
0
@tobiasson92 7 kolejnych wyborów przez nich przegranych. Całe szczęście że będą kolejne.
A ten sondaż to robiony na Czerskiej czy Wiertniczej?
0
@Tridente2015 przeczytałem cały wywiad. Świetny tekst, profesor klasa.
1
@Persyfl przeczytałem calosc.
Że Się Tobie chciało??????
0
@Comentateiro Zwracam honor, masz rację. Na początku przedstawiłem słowa onetu, a później napisałem coś od siebie, o czym zapomniałem.
Mimo tego co napisałem , czy słowa onetu nie są dla Ciebie żałosne?
0
@Comentateiro gdzie napisałem o Wielkim Obywatelu? Człowieku weź się naucz czytać ze zrozumieniem..
Kolega wrzucił link do screena ze strony Onetu, a ty nadal brniesz i strzelasz na ślepo.
0
@Comentateiro ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Gdzie napisałem wcześniej że Onet uznał Michnika za Wielkiego Obywatela?
0
@macio_944 wy powinniście zostać nadwornymi PO i dostawać jakiś dodatek za agitację pod platformę na tym forum.
Pokazcie pity za 2014, 2015, i 2020 rok, wtedy się posmiejemy.
Ale ja wiem, w samorządach od nastu lat też rządzi PIS i wszystkie afery w miastach, to też ich wina.
Odnośnie tych mediów, o których tyle się rozpisujecie, to można napisać jedno: "nie wierzyłem, że po śmierci stalinowskiego oprawcy, który skazał na śmierć ponad 90 osób, Onet może napisać, że jego śmierć to "Wielka szkoda".
Niestety, ale takich dozylismy czasów, według Onetu Stefan Michnik wielkim obywatelem był.
0
@macio_944 a do redakcji Wprostu weszły zielone ludki?
1
Przecież poszło dementi, że żadnych rozmów z Anglikami nie ma. Sport to są zwykłe gamonie, co bajki piszą!
6
gość zamiast walczyć o skład zastanawia sie ile jak tu miliony wydoić z Barcy, żenada.
Odejdź niewdzięczniku i oszczędź nam wszystkim nerwów.
1
@tobiasson92 najwięcej ludzi na drogach w PL ginie z jakiego powodu? czyżby to była nadmierna prędkość?
Dostosowywanie się do przepisów i zasad w PL, to nasz największy problem od zawsze. Nam nigdy nic nie pasuje.
0
@tbas i bezwzględny areszt.
0
@tobiasson92 w Norwegii za przekroczenie o 30km/h zabierają Ci prawo jazdy, a o Twoich wyczynach piszą w regionalnej gazecie.
2
@Comentateiro niczego nie ustala, bo moim zdaniem koleżka jest ustawiony na nowy klub, a odejście to kwestia czasu.
0
No ale jak to nic nie ustalono? Przecież MD jeszcze dwa dni temu pisało, że negocjacje posunęły się do przodu ????
Negocjacje są w martwym punkcie, bo niewdziecznik ze swoją ekipą szykują się do opuszczenia Barcelony. Money, money, money.
1
@Comentateiro no pudło. Klepacka jest refleksyjna, ponieważ kiedyś była w komitecie popierającym "bula" Komorowskiego. Na szczęście się z tego wycofała.
Walisz kulą w płot.
0
@xoran hehe, pełna zgoda:)! pozdrawiam
4
@Comentateiro faktycznie Klepacka jest załamana tym, że wraz z Władkiem Kozakiewiczem jej nie kibicujecie.
Rozumiem, że jak jedziesz na wakacje, to tak jak Kinga Rusin zabierasz ze sobą konstytucję i czytasz ją do poduszki?
2
Laporte powienien oficjalnie wyjść do władz Katalonii z informacją, że zacznie żądać zadośćuczynienia w związku z decyzjami, które podejmują.
0
No ale jak to, przecież według Mundo Deportivo wszystko idzie w dobrym kierunku:)