3

@Khardan bo gremium lekarskie doprowadziło do zamknięcia służby zdrowia. Tego nie wymyślili sobie sami urzędnicy. To wymyślili lekarze, to ich naciski doprowadziły do tego, że rezygnowano z zabiegów i operacji.
Żaden, ale to żaden minister zdrowia nie jest w stanie poradzic sobie z mafia lekarska.
Twoja partnerka może być wspaniałym lekarzem, o innym podejsciu niż większość z tych, o których pisze.

W momencie największej histerii w Polsce, wszystkie przychodnie zostały zamknięte dla pacjentów, ale prywatne kliniki już nie!!! Dlaczego???? Dlaczego mogłem iść do laryngologa prywatnie, a do pediatry miałem dzwonić i opowiadać mu przez telefon, jaki kaszel ma moja córka.
To jest chore, tego się nie da obronić.

2

Macie jeszcze jakieś wątpliwości, że Busquets się skończył???
To jest niewiarygodne. Ten facet nie gra nic, przez niego gramy na wiecznym hamulcu ręcznym. Ten Mingueza to jest pełna kompromitacja. Nico i Gavi spoko, ale do ogrywania, a nie do odgrywania pierwszych ról.
No i dzis uważam, że trzeba było oddać Desta, a zostawić Brazylijczyka. Ten Dest jest zamotany jakby go wypuścili na Aleje Jerozolimskie.
Nie mamy środka pola!!! Nie mamy kim tam grać!!!

0

@WildKidzML Mordeczko, zgadzam się z Tobą w 100%!

12

Skończcie z tym użalaniem się nad nimi.
Kompromitacja goni kompromitację.
Zarówno jego, jak i Busquetsa nie powinno być już w tym klubie.
Trzeba podziękować, a nie dawać nowy kontrakt.

3

Barcelona niech pomyśli, by sie pożegnać z piłkarzami takimi jak Busquets i Roberto. Ci ludzie po pierwszej kompromitacji z Romą powinni się rozstać z klubem, a nadal tu są i zarabiaja po 20mln rocznie (Busi). Niektórzy nadal żyją jednym, czy dwoma fajnymi zagraniami Busiego, a rezultat za każdym razem jest taki sam, czyli kompromitacja z mocnym zespołem.
Zejdźcie wszyscy na ziemię. Barcelona stała się pośmiewiskiem na scenie europejskiej. Przed spotkaniem z Bayernem w mediach społecznościowych wszyscy zadawali sobie pytanie "ile nam wklepią". No i mieli rację, zostaliśmy rozbici w pył.
Kapitanom się powinno powiedzieć wprost: "Panowie, szukajcie sobie nowych klubów. Kochamy Was za to co zrobiliście w przeszłości, ale my z Wami juz nic nie ugramy. Idzcie do MLS i tam pokończcie kariery"

0

@jolowanila no tak nie przesadzajmy, że nie mamy składu.
Na środku obrony obrońca reprezentacji Urugwaju.
W srodku pola reprezentant Holandii, Fenkie, do tego Busquest, do tego Pedri, w przodzie Depay. No to nie są piłkarze z pierwszej łapanki.

0

@Bielik12345 pewnie tak będzie. Te ich umowy to jest kpina. Wstydu nie mają kopacze z najniższej półki.

0

@kaczorra86 Mogę pisać sam. Obażam Ciebie, że Ty musisz obrażać mnie?

0

@noface no oczywiście, że pownna, ale tego nie zrobiła. Wczoraj nastapiła kompromitacja numer 8, 9, czy 10???

1

@Bielik12345 ale tu wszyscy ich bronią i dziękują im że zeszli z pensji z 20 na 16 mln ???????? komedia.

2

Do Bayernu przyszedł nowy trener i pojechał z nami jak ze szmatami.

3

Dojdzie do sytuacji, że nie będzie sponsorów i te swoje miliony wszystkie gwiazdeczki zobaczą jak swinia niebo!!!
Nikt normalny nie wejdzie z kasą do takiego tonącego okrętu!
Grają padlinę który już raz?!!!
Dajcie nowy kontrakt Roberto, Busiego całujcie po nogach, że obniżył pensje o 20%:)
Ci kopacze nie zasługuje na milion brutto pensji, a co dopiero na kilkanaście milionów!!
A piszący tu są ślepi i głusi.

3

Wincyj milionów dla Busiego dajcie. Wirtuoz za 20mln rocznie. Jaki obciach.

0

@Baron77 i na dodatek potrafią wprowadzić państwo polskie w problem sfery wojskowej, a to już nie jest śmieszne.

1

@Cochise lewej stronie zaczyna brakować argumentów. Jest zapewne tak jak mowisz na granicy.
Polskie państwo jest od tego, by chronić swoje granice, i chronić swoich obywateli.
A to co robi opozycja powoduje uśmiech na twarzy Putina i Łukaszenki, bo bieganie po granicy, by przekazać komuś szpiworek można nazwać "pożytecznością pajaców".
Nie da sie patrzeć na to co wyprawiają ludzie jak Gdula, Sterczewski, czy Jachira. Ci ludzie mogli, nadal mogą doprowadzić do konfliktu wojskowego, w którym może zostać otwarty ogień na granicach, gdzie któryś z naszych żołnierzy, czy strązników granicznych może stracić życie. To są niepoważni ludzie. Nie dbaja i nie rozumieją problemu.
Przecież to co funduje Łukaszenka jest odwetem za wsparcie opozycji na Białorusi.
Opozycja w PL chciała bezwarunkowego wsparcia Białorusinów, a teraz nie jest w stanie zrozumieć odwetu, który prowadzi Łukaszenka.
A ostatnie głosowanie w sejmie nad wprowadzeniem stanu wyjątkowego, to juz jesr przejaw totalnego badziewia, która KO i Lewica zaprezentowały. To się odwróci przeciwko nim. Jeśli dojdzie do masowego naruszania granicy, a kryzys sie zaostrzy, to ci co głosowali za zniesieniem stanu wyjątkowego będa w PL przegrani na zawsze.
Część posłów PO wiedziała o tym, ze ich przyszłość wisi na włosku, i nie warto głosować, wiec nie przyszła do sejmu. Przypadek? Oj nie.

0

@RR zgadzam się z Tobą. Sam się zaszczepiłem pfizerem, a te sytuacje z kolejnymi dawkami są po prostu śmieszne.

0

@tomek8756 Oczywiście, że można. Zgadzam sie. Ja sie zaszczepiłem, i powiedziałem, że wiecej sie nie zaszczepię.
Moja żona sie nie zaszczepiła, bo sie boi. Ja ją rozumiem, i nie zamierzam w żaden sposób wpływać, by zmieniła decyzję.
To jest każdego osobista sprawa. Każdy musi podjąć decyzję w oparciu o swoje przekonania i swój stan zdrowia.

0

Pisałem, że informacje sportu są o d... rozbić.
37mln brutto, właśnie w tych okolicach zarabiał AG rocznie. Więc nie dziwię sie Barcelonie. Jakby to nazwać "w siną dal" drogi AG.

1

@MarioVeB! to ty piszesz o rasizmie, nie ja. A jesli tak jest, to musi tobie również zależeć na tolerancji. Przekreślone logo Konfederacji nie wskazuje, że do konca wiesz gdzie się zaczyna i konczy tolerancja.
ciekawy jestem jakbyś zareagował gdybym miał w avatarze przekreślonego Hamiltona?! napisałbym tobie, że nabijam się z niego i z jego płaczliwości, i że mam do tego prawo.

1

@MarioVeB! twój avatar jest niezwykle tolerancyjny. Ale nic, nadal walcz z rasizmem na la rambli.

0

@KB_nueve tak to własnie tu wygląda. Za takie rzeczy, które on wypisuje powinien zostać zbanowany na tym forum.

3

@MarioVeB! Jak ty w ogole śmiesz pisać takie bzdury?!! Wchodzisz na stronę i prowokujesz innych kolegów swoimi wpisami, na przykład takim "rasistom nie przetłumaczysz"
Za takie rzeczy powinieneś zostać zbanowany na zawsze, ponieważ sugerujesz, że osoby tu piszące są rasistami.
Czepiasz się avatara kolegi, a sam masz logo Konfederacji przekreślonej dwiema liniami. Wygląda to trochę jak zachowanie Barta Staszewskiego, który pisze o tolerancji, o poszanowaniu innych ludzi, a jak znalazł homoseksualistę w szeregach obecnego obozu rządzącego to go wyszydzał i obrażał. To już jest zwykła hipokryzja i świństwo najwyższych lotów. "moje lgbt jest lepsze i ważniejsze niż twoje"
Jesteś jedną kilku osób, które próbuje za wszelką cenę dzielić osoby tu piszące w imię własnej walki ideologicznej i politycznej. Wstyd.

0

@Uukasz_93 był drugim najlepiej opłacanym piłkarzem po Leo.
Sam Busi ma mieć kontrakt na poziomie 20-22mln euro.
W samym Atletico AG miał mieć pensje w wysokości 23mln brutto.
Według mnie jego zarobki były zdecydowanie większe!

1

@JarekS dokładnie tak. Zarabiał duzooo więcej.

0

@cules100pro dokładnie. Łykają wszystko..

2

Nie ma takiej możliwości!!!
Nie ma możliwości by na pensje 1 drużyny Barcelona przeznaczała 420mln!!!
Ta kwota możliwa jest wyłącznie z amortyzacja, ale nie samymi pensjami!

0

@Dojaar dobrze, że chociaż pełnoletni jesteś.

0

@Firestone Bo był deal między nim, a Laporta?

1

Zgodził się na pewne ruchy w drużynie, to musi zostać nagrodzony. Za darmo nie zezwolił na taką rewolucje, przecież to oczywiste.

1

@Dojaar ile ty masz lat, że masz taki avatar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?