0

Szkoda że nie spytał o adres i numer telefonu do szamana:)

0

@kejdzi da mu za podpis 5-8 baniek, no i co wtedy?

0

@Yoshi94 ja bym ich zwolnił z trenowania jeśli nie odejdą. Jeśli mogą z nimi rozwiązać umowy, to tak zrobić, i po prostu płacić pensje dopóki nie znajdą sobie klubu. Wtedy szybko by poszli po rozum do głowy..
Nie wiem tylko czy tak można. Wiem, że tak wygląda sytuacja z wieloma trenerami. Zostają odsunięci od pierwszej drużyny, nie muszą pracować, a klub im płaci co miesiąc pensje dopóki nie znajdą nowego klubu.

7

Niektorzy tego nie rozumieją pisząc, że nic nie muszą. A właśnie że muszą. Bo jak nie obniża teraz, to się może okazać, że zaraz nic nie dostaną, bo klub będzie niewypłacalny.
Obniżka pensji + pozbycie się kilku piłkarzy może dać w ciągu roku oszczędność na poziomie 120mln euro.
Jeśli pozbywamy się Umtitiego i Pjanica to mamy oszczędność około 50mln za rok.
Obniżka pensji o 40-50 procent przez piłkarzy to kolejne 70-80mln zaoszczędzone.
Jest o czym rozmawiać!

0

@BartArt zarabia 14 mln brutto rocznie, to tak na marginesie.

1

@RR taa, umowa ważniejsza od złota. Ciekawe jakbyś potraktował pracownika, który mając w Twojej firmie prywatne ubezpieczenie medyczne mógłby leczyć chorobę u specjalistów, a on wybrałby drogę spotkań z pseudo terapeuta z Filipin, który leczy przez dotyk?!!
A ty miałbyś mu za to jeszcze płacić pensje.
Też byś mówił, że umowa ważniejsza od złota?

0

@RR Poważny zawodnik mając powazna kontuzje nie leczy sie u szamana, a u najlepszych specjalistów.
Klub wydał miliony na jego pensje, podczas gdy on się leczył ziołami.
Jest niepotrzebny, zostało mu to zakomunikowane, a on siedzi i pokazuje jaki jest smutny.
Trochę powagi potrzeba.

3

Gra się toczy o 28mln brutto za 2 lata gry. Umtiti ma zarabiać 14mln brutto rocznie, więc walczy jak wściekły o pozostanie w Katalonii, no bo kto da piłkarzowi, który leczył się u szamana 14mln za rok gry?

2

Bzdury MD pisze.

1

@kamilos1214 stary, wiem o czym mówisz. Jeśli mogę coś polecić, to postaraj poszukać innej roboty, jeśli w tym co robisz czujesz się mocny. Naprawdę jest dużo pracy i ofert na rynku. Można naprawdę nieźle zarobić.
Odnośnie mieszkania, to doskonałe Ciebie rozumiem. Ceny są bardzo wysokie. Zawsze tak było, że ceny mieszkań do naszych zarobków, przewyższały możliwości młodych ludzi.
Obecnie i wcześniej, jak nie dostałeś pomocy finansowej od rodziców, to zostaje kredyt.
Nie haruj tak, odpuść trochę. Jak masz możliwość, to weź kredyt, ale nie szalej z lokum. To co Ci będzie zostawiać, to odkładaj i nadplacaj kredyt co jakiś czas.
Jedz łyżka, a nie chochlą!

1

@NaFazieHitman oczywiście, zgadza się. Obie administrację chciały wyjścia, ale to Biden odpowiada za burdel, bo jego administracja tym zarządza,.koniec kropka.

4

@Dojaar Trump podjął decyzję?
Ciekawe, że kilkadziesiąt dekretów Trumpa Biden zmienił w ciągu pierwszego tygodnia bycia prezydentem, a tego akurat nie zmienil. Dlaczego? Bo zarówno administracja Trumpa, jak i Bidena chciały wycofania wojsk.
Ale to Biden jest odpowiedzialny za ten burdel, bo to on podjął finalnie decyzję o wyjściu z Afganistanu, a dodatkowo wyjście trwa w czasie jego prezydentury. Więc wybacz, ale głupoty piszesz.

0

@pres wszyscy zdrowi?

0

@Coutinho007 ja bym mimo wszystko zmienił nick, pozdro:)

3

Jeśli prawda jest, że Laporta miał narzedzie do obniżenia pensji piłkarzom o 20% (zamkniecie stadionu + muzeum przez cały sezon 20/21 było faktem), a on tego nie zrobił, to zadziałał na szkodę klubu!

A druga sprawa jest taka, że piłkarze, którym nie obniżono pensji mimo wcześniejszych ustaleń i narzędzi, które posiadał klub, nie chcą dziś usiąść do rozmów, to pilkarze tacy są zwykła banda najemników i kopaczy!

0

@totalcrack dokładnie. Jeśli faktem jest że można było skorzystać z zapisu, który umożliwiał zmniejszenie pensji o 20%, a on tego nie zrobil, to zadziałał ewidentnie na szkodę klubu.
Ale co ciekawe, piłkarze, którzy wiedzieli o tym, że mógł im uciąć, teraz nie chcą w ogóle rozmawiać! Prawdziwa banda najemników.

1

@MarioVeB! Zgadzam się z Tobą, że ludzie nie odpowiadają rzeczowo, tylko piszą frazesy w stylu: "ale to był najgorszy typ, nie widzisz tego", lub "to kłamca i oszust", merytoryki przy tym żadnej.
Ja odnoszac się do listu Bartka miałbym jedno pytanie - dlaczego Laporta nie skorzystał z możliwości obniżenia pensji o 20%, skoro taka możliwość posiadał (zamknięcie stadionu i muzeum w sezonie 20/21 stało się faktem), a klub zachował w takiej sytuacji prawo do obniżki.
To jest niezwykle ciekawe, i to stawia Laporte w sytuacji, której położył na szali blisko 100 mln euro!!!
Kwestia Neymara również niezrozumiała i wymaga wyjaśnienia.
Reszta spraw (CVC + Superliga) na tamten moment, to czyste spekulacje, które mogły wypalić, nie musiały.

Bartek nie musiał, nie powinien robić ogromnych kominów płacowych w drużynie. I koledzy którzy pisza, że klub z dochodami rzędu miliarda euro, ma wydatki na poziomie miliarda, to chora sytuacja. Konkurencyjni piłkarze byli na rynku, nie trzeba było dawać Albie po 20mln za sezon.

Pozdro

0

@Coutinho007 bez urazy, ale Twój nick zawiera nazwisko jednego z tych "pięknych transferów", 160mln euro.

0

@Piernik jest jedna taka stacja, to stacja Republika.
Oni przedstawiają fakty takie jakie są.
Dlaczego tak jest? Oni są niszowa telewizja, nie liczą na rozgłos, więc nie muszą ściemniać i kolorozywac.
Warto czasami obejrzeć.

8

@Survier dokładnie, tak uważają ludzie. Myślą że po ulicach chodzą niedźwiedzie, a prąd włącza Kaczyński co trzeci dzien.
TVP prowadzi swoją narrację mająca nam wmówić , że jest mega dobrze. A TVN prowadzi narrację katastrofy i wiecznej apokalipsy.
A jak się okazuje naprawdę? Tak naprawdę, to w tej Polsce nie jest tak źle. Ludziom się nieźle żyje, jeżdżą na wakacje, wielu ma dobre auta, a dzieci głodne nie chodzą.
No ale co ja tam mogę wiedzieć. Na La Rambla wszyscy inni wiedzą najlepiej jak jest.
Pozdrawiam.

1

@kamilo0066 brawo! Pełna zgoda!

1

Informacja o niczym. MD jak zwykle w formie.

1

@matsu nie inaczej.

0

Tak jak napisałem, trzeba zaczekać za oferta. Podniecać się nie ma czym, póki oficjalnie nie ma faksu.

1

Ciekawe co Alba i Busi odpowiedzieli? Razem zarabiają przecież tylko 42 mln brutto rocznie.

0

Ostatnio czytałem głosy osób, które potępiały gwizdy kibiców na Umtitiego i w ogóle na piłkarzy.
Ale jedna rzecz, kibice zdają sobie sprawę z tego w jakiej sytuacji jest klub, piłkarze nie do końca.
Poprzez gwizdy kibice mogą pomóc klubowi w rozstaniach z piłkarzami, bo sami piłkarze się nie kwapią, by robić, to za co mają płacone, czyli za grę w piłkę.
Pamiętajcie, piłkarz odejdzie, weźmie kasę, a klub i kibice zostaną.

0

@Odcinkowy tak właśnie uważam. Nie wierzę, że Barca coś dostanie. On zarabia kilkanaście milionów brutto.

0

Niech złozą ofertę, a później będziemy wiwatować. Oni mogą jeszcze nie wiedziec ile on zarabia, więc spokojnie:)

7

@macio_944 masz dużo racji, ale leczenie się u szamana, nie było błędem, a wielbłądem.
Za kilkanaście milionów euro rocznie słuchasz się lekarzy, nie szamanów, to proste.

5

Marazm. Nie robią nic, progresu żadnego. Konkretów i radykalnych kroków brak. Wygląda to śmiesznie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?