Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 mazowieckie deszcz od rana
0
Poda ktoś link?
0
@Coutinho007 dobre słowo melduje. Dziwić może że po tylu marnych występach trener ciągle daje mu szansę zamiast dać ją chociażby Konradowi. Dla mnie facet jest przewidywalny do bólu, nieskuteczny i lekkomyślny. Zdecydowanie nie ten poziom.
0
@Coutinho007 no chyba nie, bo gra to raczej często co innego jak to robi...
22
Przy obu bramkach duży wkład miał Dembuś. Oby tak dalej!
0
@Mat_Cat chyba nie dało się tego lepiej podsumować, trafione w punkt.
2
https://zapodaj.net/5dd6f313ead6e.jpg.html
Także tego...
1
@bialagora pytasz jakim cudem? Jeszcze raz spieszę z odpowiedzią bo widać nie dotarło.
Matematyka nie boli. Ile osób przechorowało COVID-19 podczas pierwszej fali? Pół miliona oficjalnie? Nieoficjalnie milon? Po pół roku prawdopodobnie nikt nie ma już przeciwciał i moze zachorować, niech zachoruje co 40 osoba (podobny % co w pierwszej fali). To w dalszym ciągu nawet licząc bardzo optymistycznie musi to być 25 000 osób. A to zdecydowanie nie są już pojedyncze przypadki.
PS wytłumacz nam jeszcze jak chciałbyś żeby Ci to udowodnić? Masz jakiś spis chorych (o RODO nawet nie wspomnę bo skoro tak prosisz o przykłady to bankowo musisz mieć jakiś pomysł). Proszę rozjaśnij nam to, a może myślisz że każdy kto jest chory natychmiast opisuje swój przypadek w internecie?
1
@bialagora a ja myślałem że już zrozumiałeś mechanizm działania zachorowań na koronawirusa. Widocznie się myliłem, tu nie ma filozofii ale jeśli wierzysz jedynie w dane statystyczne to słabiutko to wygląda. @Mat_Cat takich przypadków jest z pewnością o wiele więcej.
0
@bialagora bo nie jest, przeciwciała posiadamy kilka miesięcy a potem można zachorować znowu. Prawdopodobnie jednak kolejne zachorowanie przejdziemy lżej. Nie wiem z czym się nie zgadzasz z przedmówcami. Moim zdaniem mają rację.
0
@bialagora Czy można dwa razy zachorować na koronawirusa. Jak to możliwe? Dr Janczewska: „Ten wirus wyjątkowo szybko mutuje, zmienia się”
Chroniące nas przed powtórnym zachorowaniem na koronawirusa przeciwciała wytwarzane przez układ odpornościowy, co jest jego odpowiedzią na zachorowanie, znajdują się w naszym organizmie krótko, a jest to wirus wysoce zaraźliwy - informuje Polska the Times.
Nie wiem nad czym ta dyskusja. Przecież nikt nie opisuje tego jako sensacji ze ktoś przechodzi koronę drugi raz. Przeciwciała masz jakiś czas potem one zanikają i znów możesz być chory, przecież to oczywiste, zupełnie tak jak na grypę. Skoro ktoś Ci napisał że zna takie przypadki (co jest bardzo prawdopodobne) to co myślisz że zmyślają? W jakim celu?
PS wczoraj na porannej konferencji Ministerstwa mówiono o tym że szczepienia prawdopodobnie trzeba będzie powtarzać co roku więc czemu dziwi Cię że ktoś zachorował dwa razy?
W mojej opinii to raczej u Ciebie słabiutko.
Ps2 ja osobiście nie znam takiego przypadku ale pamiętam jak w mediach na wiosnę mówiono że w Chinach są już ludzie którzy drugi raz przechodzą koronawirusa.
1
@Mathew16 lepiej niech wyciągną wnioski na przyszłość
1
@Survier zdecydowanie i ostatecznie: nikt
1
@Comentateiro albo przyjdzie zaraz jeden taki co lubi zgłaszać każdy bardziej dosadny post bo mu przeszkadza że ktoś wyraził się bardziej emocjonalnie.
3
@michal26 ba! Powiem więcej jeśli rząd mówi że będzie tak lub siak to znaczy że będzie dokładnie na odwrót.
0
@arasz1819 o kurde muszę zapamiętać twój nick. Mało kiedy ktoś tutaj notuje aż taką wpadkę.
3
@rainyy momentami mam wrażenie że i w "B" miałby problemy.
0
@Gaucho zbyt daleko idące wnioski
6
Opinia dot. nowego podatku m.in. właściciela napojów Helena:
Do produkcji napojów wykorzystujemy cukier o wartości 20 mln zł, a podatek odprowadzony od tej ilości będzie wynosił aż 150 mln zł – mówi money.pl Jan Kolański, prezes firmy Colian. Jak dodaje, firmy z jego branży po wprowadzeniu opłaty cukrowej rozpoczynają "walkę o przetrwanie".
Czyżby kolejna branża z gigantycznymi kłopotami?
2
@Zoker ten błąd był dla podniesienia dramaturgi spotkania :P
4
@masq nowy podatek? Niemożliwe, musiałeś coś pomylić.
2
@mcsarna trochę racji masz ale z drugiej strony P. Janda pępkiem świata nie jest i powinna łaskawie poczekać na swoją kolej, bo w czym jest lepsza od przysłowiowej Kowalskiej z Pierdzieszyna Górnego? Ano w niczym. Jedna i druga powinna łaskawie poczekać.
0
@kaamil1910 koleżanka z pracy zachorowała 20 listopada i jeszcze nie wróciła do pracy. Jej sąsiadka z pokoju przeszła tego samego wirusa bezobjawowo, dowiadując się że jest już po całkowicie przypadkowo. Także jak widać wszystko zależy od szczęścia.
0
@Janiama zgadzam się ze wszystkim poza ostatnim punktem. Szybciej Hiszpan niż Holender.
1
@NeroTFP odebrałem polecam. Niestety nie mam konta premium Gold bo wtedy miałbym schłodzoną a tak musiałem pić ciepłą
0
@kaamil1910 jestem pracownikiem służby zdrowia. Niestety teraz tylko grupa zero. Warto założyć profil zaufany.
0
Ja już skierowanie na szczepienie mam, teraz tylko czekać na termin :)
13
@NeroTFP właśnie w takich sytuacjach widać jak poważną sportową firmą jest Kamil :) wielki szacunek.
2
A Ty, w skali Górniak-Jandy, jak bardzo chcesz się zaszczepić?
1
@NeroTFP Andrzej zawsze trzyma fajny poziom