Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DanielOOL trochę to wygląda jak w zwolnionym tempie
0
@itmustbejoke Panie bez dyskusji nawet. Oczywista oczywistość.
0
@barcelonaLM z Dunczykiem, Trincao i Griezmannem każdy zdobyty punkt będzie sukcesem
3
Trincao Griezmann i Martin ależ oni chodzą! Tridente na jakie nie zasługujemy!
14
Może Griezmann wejdzie w drugiej połowie
1
To trzeba się postarać żeby tak przestrzelić jedenastkę
1
@jakub1906 Australia 278 :)
0
@marcin62 bez kitu, mega irytujące
1
@jakub1906 na ten moment najdalszy skok na telefonie oddałem w Słowenii 265metrow
1
@jakub1906 dsj 2 na telefonie? Panie w takim razie już ściągam!
1
"słupek najlepszym przyjacielem Masipa"
3
Sergio zawodnikiem meczu :D
6
@AdiKingu96 kot robi ten sam błąd na progu od 4 sezonów (skręca się i traci prędkość) a Riki nie wiem jaki robi błąd i czy w ogóle robi bo po prostu nie gra :)
1
Dobrze ze Trincao był na spalonym bo przypomniał że jest na boisku
5
Wchodzi Riki będą wyniki!
1
@kamilop na ten moment prezentujemy się najlepiej w drużynie
0
Przecież w tej drużynówce to przynajmniej na ten moment nikt do nas podjazdu nie powinien mieć
2
Andrzej co daje w Planicy, brawo!
1
@Bykunn
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-3709717f6b5938b61eef9aab9f5d3049
Można pokusić się o jakieś wnioski. Raczej nie są bardzo skomplikowane.
2
@Bykunn zapomniałeś dodać o gorszych możliwościach intelektualnych
0
@Geble podobno dwóch. Jeden ze starości a drugi na łupież.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wg mnie będzie nam bardzo ciężko zakwalifikować się do przyszłorocznej ligi mistrzów, a to może pociągnąć nas jeszcze bardziej na finansowe dno. Niestety :/
0
@Pertezm nie pasujesz do koncepcji. Za mało chcesz zarabiać.
0
@kuba1794 mniej więcej wygląda to tak:
1
@Pogba w sumie sam sobie odpowiedział
4
@szymonekk a co nie jest już black? :D
0
Co się stało w Paryżu?
0
Piękny Ronaldo po pięknym karnym
0
@Encore a z baraży tylko 3 drużyny