0

@justfootball jak Sasin tak mówi to znaczy że tak jest :D

0

Czy też Wam się wydaje że wtorkowy mecz Realu z Interem to jeden z najważniejszych meczy królewskich w ostatnim czasie? To być albo nie być w tym sezonie, bo nawet tytuł mistrzowski nie zrekompensuje odpadnięcia z LM na takim etapie.

2

@Janas11224 pozdrawiam Miecia!

2

@Kwiatek67 już taki jeden jest :) co analizy występów robi.
PS Pan piłkarz normalnie, nawet sam siebie sfaulować potrafi!

1

@kamiVeB i to dośrodkowanie i strzał zza pola karnego! Ciekawe czy już piłkę znaleźli.

2

@blaugrana1980 też tak myślę

1

@Rewolucja123 natychmiast zdjąć Griezmanna i Busiego

0

@avanes 11 Griezmanow wystawić!

2

Griezmann + Busi = przepis na sukces
A nie czekaj...

0

@sevs szczególnie z Juve nie?

2

Ależ to jest zacięty pojedynek pomiędzy Griezmannen a Busim o miano najgorszego zawodnika sezonu! Idą łeb w łeb!

1

@Mat_Cat Mati ale to jest prawda przecież :P

2

@ArdoFCB tak wczoraj widziałem jak jeden się szkolił w galerii dwóch w podstawówce na Mokotowie i trzech za śmietnikiem na Ursynowie. A wszystkich szkolił Rafał. Kupił im podręczniki i kamienie ćwiczebne.

PS ja rozumiem że można się napic/naćpać ale nie piszemy wtedy postów bo wychodzi błazenada.

6

@IronSanHybrid ależ to jest trafione idealnie :)

0

@barcelonaLM to tak jakbyś zapytał czy jest sens żyć lepiej?

0

@pawello10 ooo Panie to trzeba nadrobić podstawy kto opozycja a kto rząd

0

@pawello10 masz na myśli zjednoczoną prawicę? Bo opozycja nie wchodzi do rządu kolego

4

Moim zdaniem sytuację uratować może już tylko dymisja rządu.

0

@lucas/catalan można prosić o źródło

3

@Avatarr ale masz 100% racji :) Ryszard musi grać tu albo na wypożyczeniu w innym miejscu :)

2

@Rewolucja123 a żeby nie szukać daleko więc cofnę się do ostatniego meczu w którym wyszedł w podstawie czyli z Realem. Nastepnie żeby nie szukać nie wiadomo jak daleko zachęcam do przeanalizowania straty pierwszej bramki i powrotu do obrony Pana Sergio. To był pierwszy lepszy przykład a takich można podawać w tym sezonie wiele.

1

@głardiola wczoraj był sondaż z poparciem na poziomie 26%

2

@Rewolucja123 jak ktoś ma siedzieć za słabą grę to w tej drużynie to:
Griezmann i zaraz zanim
Sergio wóz z węglem Busquets.

3

@PanZagadka ale jak było to może być tylko raz bo się skończy albo zużyje czy o co chodzi?

2

@Avatarr ale wiesz że to nie Puig miał ofertę z Bayernu tylko Pedri?

8

@Mroziu Panie to jak porównać Messiego do Kroosa.

0

@Mat_Cat potwierdzam :)

1

@Objectivo witaj kolego :)

7

@Objectivo też chętnie poczekam sobie :) @BARCA_FOR_EVER dajesz dajesz no chyba że jesteś gołosłownym krętaczem

1

@Majkel34 tak czytam waszą rozmowę i co Ci ten @Bykunn zrobił to nie mam pojęcia. Napisał co myśli i moim zdaniem ma chłopina rację i tyle. Chyba nie dorosłeś jeszcze do takich dyskusji. Jak dorośniesz daj znać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?