Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball jak Sasin tak mówi to znaczy że tak jest :D
0
Czy też Wam się wydaje że wtorkowy mecz Realu z Interem to jeden z najważniejszych meczy królewskich w ostatnim czasie? To być albo nie być w tym sezonie, bo nawet tytuł mistrzowski nie zrekompensuje odpadnięcia z LM na takim etapie.
2
@Janas11224 pozdrawiam Miecia!
2
@Kwiatek67 już taki jeden jest :) co analizy występów robi.
PS Pan piłkarz normalnie, nawet sam siebie sfaulować potrafi!
1
@kamiVeB i to dośrodkowanie i strzał zza pola karnego! Ciekawe czy już piłkę znaleźli.
2
@blaugrana1980 też tak myślę
1
@Rewolucja123 natychmiast zdjąć Griezmanna i Busiego
0
@avanes 11 Griezmanow wystawić!
2
Griezmann + Busi = przepis na sukces
A nie czekaj...
0
@sevs szczególnie z Juve nie?
2
Ależ to jest zacięty pojedynek pomiędzy Griezmannen a Busim o miano najgorszego zawodnika sezonu! Idą łeb w łeb!
1
@Mat_Cat Mati ale to jest prawda przecież :P
2
@ArdoFCB tak wczoraj widziałem jak jeden się szkolił w galerii dwóch w podstawówce na Mokotowie i trzech za śmietnikiem na Ursynowie. A wszystkich szkolił Rafał. Kupił im podręczniki i kamienie ćwiczebne.
PS ja rozumiem że można się napic/naćpać ale nie piszemy wtedy postów bo wychodzi błazenada.
6
@IronSanHybrid ależ to jest trafione idealnie :)
0
@barcelonaLM to tak jakbyś zapytał czy jest sens żyć lepiej?
0
@pawello10 ooo Panie to trzeba nadrobić podstawy kto opozycja a kto rząd
0
@pawello10 masz na myśli zjednoczoną prawicę? Bo opozycja nie wchodzi do rządu kolego
4
Moim zdaniem sytuację uratować może już tylko dymisja rządu.
0
@lucas/catalan można prosić o źródło
3
@Avatarr ale masz 100% racji :) Ryszard musi grać tu albo na wypożyczeniu w innym miejscu :)
2
@Rewolucja123 a żeby nie szukać daleko więc cofnę się do ostatniego meczu w którym wyszedł w podstawie czyli z Realem. Nastepnie żeby nie szukać nie wiadomo jak daleko zachęcam do przeanalizowania straty pierwszej bramki i powrotu do obrony Pana Sergio. To był pierwszy lepszy przykład a takich można podawać w tym sezonie wiele.
1
@głardiola wczoraj był sondaż z poparciem na poziomie 26%
2
@Rewolucja123 jak ktoś ma siedzieć za słabą grę to w tej drużynie to:
Griezmann i zaraz zanim
Sergio wóz z węglem Busquets.
3
@PanZagadka ale jak było to może być tylko raz bo się skończy albo zużyje czy o co chodzi?
2
@Avatarr ale wiesz że to nie Puig miał ofertę z Bayernu tylko Pedri?
8
@Mroziu Panie to jak porównać Messiego do Kroosa.
0
@Mat_Cat potwierdzam :)
1
@Objectivo witaj kolego :)
7
@Objectivo też chętnie poczekam sobie :) @BARCA_FOR_EVER dajesz dajesz no chyba że jesteś gołosłownym krętaczem
1
@Majkel34 tak czytam waszą rozmowę i co Ci ten @Bykunn zrobił to nie mam pojęcia. Napisał co myśli i moim zdaniem ma chłopina rację i tyle. Chyba nie dorosłeś jeszcze do takich dyskusji. Jak dorośniesz daj znać.