5

@Feliciana serio przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz bo ja czytam i oczom nie wierzę. Porównujesz możliwość dokonywania legalnej aborcji do alkoholizmu? I najważniejsze pytanie do jakiego momentu proponujesz taką możliwość?
PS wydaje mi się że przez takich ludzi co piszą: "Żadnego kompromisu nie powinno w ogóle być" nigdy w tym kraju dobrze nie będzie. Kompromis w tak poważnym temacie jest konieczny.

2

@Persyfl jeszcze raz napisze to co pisałem do innego użytkownika. Możesz zaproponować takie rozwiązanie które nie doprowadzi do ponownych zamieszek w kraju?
Kto wie może znasz takowe.
Bo do tej pory tylko negujesz zamiast wnieść coś do dyskusji.

1

@Persyfl o czym Ty piszesz? Chcesz mnie obrazić? Oczywiście że obecna ustawa PiSu to nie kompromis. To bandytyzm. Kompromisem można nazwać ustawę obowiązującą przed wyrokiem TK.

2

@Feliciana kompromis ma to do siebie że każda ze stron musi odrobinę ustąpić i spotkać się w połowie. To samo może powiedzieć druga strona, jeśli chcemy żyć ze sobą (prawa i lewa strona) to musimy iść na kompromis.
PS sam byłem na strajku ale wierzę że tylko dialog rozmowa i dobre intencje obu stron doprowadzą do kompromisu.

2

@Persyfl dobrze ze się zgadzasz, fajnie też że wnosisz do dyskusji trochę merytorycznych argumentów a nie tylko cytaty i dopisek "no nie"
Widać że prawdziwy fachowiec z Ciebie, takich nam potrzeba.

1

@YeastMoss mistrzu skoroś taki "mundry" i podważasz kompromis wypracowany lata temu i funkcjonujący doskonale przez lata to oświeć nas i podaj swoją propozycję jednocześnie nie wywołując zamieszek w państwie.

1

@Bobo25 tak było potwierdzam :) lody Lulek, pamiętam też zbieranie karteczek z filmów np król lew. Oranzada w woreczku, maczugi

0

@Bobo25 a Ptysia pamiętasz? Taki napój w szklanej butelce. Ja pamiętam że za oranzade płaciłem 30 - 35 groszy.

0

@MesQueUnClub_87 mój rekirdzik 17 :) wynik studencki dziś już takiej formy nie mam.

8

@RIP_IABC oczywiście prawo wyboru musi być ale jednocześnie trzeba pamiętać że życie ludzkie to największy dar i dopuścić się aborcji można tylko w ściśle określonych przypadkach medycznych i to powinno być jasne dla wszystkich. To tzw kompromis aborcyjny którego ruszać nie wolno bo godzi prawą i lewą stronę.

2

@NeroTFP Andrzej zawsze z klasą i elegancją punktuje :)

1

@IronSanHybrid no właśnie też się już w tym pogubiłem :)

0

@IronSanHybrid a porażka Belgii już nie załatwiła tematu?

1

Awansowała młodzieżówka czy coś źle liczę?

0

@Jacu327 są jakie hity Panie?

0

@Rewolucja123 Norek jak lunatykował na dachu to trzymał się banana. Także tego...

0

@Avatarr ładne takie o miłości

0

@Cariones a nie mogę znaleźć nigdzie informacji ile ten iPhone ma pamięci RAM?

2

@Cariones @Sulej @PawkoFCB @PWS dzięki Panowie za pomoc!

0

Temat wałkowany co jakiś czas ale LR proszę o pomoc. Jaki telefon polecacie w granicach 1500-2000 zł ? Nie jestem fanem żadnej konkretnej marki zależy mi na płynnej pracy i mocnej baterii. Nigdy nie miałem chińskich modeli co nie oznacza że je skreślam. Pomożecie?

0

@RomanHoffer młody perspektywiczny trzeba dać mu szansę

0

@Janiama a co wtedy gdy jest oferta a piłkarz mówi nie aż do końca kontraktu?

0

@kaamil1910 nie to żebym się czepiał ale widzę że byłeś online więc myślałem że podeślesz materiał źródłowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mat_Cat Mati warto dodać że z bitwy pod Veturilo zwycięsko wyszły stojaki na rowery.

0

@kaamil1910 ciekawe. Podeślij materiał źródłowy, chętnie rzucę okiem.

3

Dzisiaj rano w Rosji awaryjnie lądował największy seryjny samolot transportowy świata - cywilny An-124 "Rusłan", należący do linii lotniczych Wołga-Dniepr. Uszkodzenia wskazują, że 30-letnia maszyna pójdzie do kasacji.
Szkoda :(

1

@cules_ sam widzisz ilu tu znaffców :)

1

@Przemek2323 promocja na książki była w Empiku i tyle

0

@Bykunn no niby tak, ale z jakiś powodów lek był używany w leczeniu grypy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?