0

@adamt1996 Trincao kilka szans dostał i wypadł słabiutko

0

@Objectivo no to by pasowało do Pani Kingi "wiecznie milczącej"

2

@clyde fakt, gorszego wizerunku mieć nie będzie. Doszedł do dna.

1

@clyde śmiechłem czytając ze prezydent się postawi Kaczafiemu.

2

Lepiej późno niż wcale Pani Kingo.
PS a jeszcze wczoraj należała do kabaretu ani Mru-Mru.

0

@NaFazieHitman ale przecież to nie jest jakoś strasznie nieprawdopodobne patrząc po tym co gra obecnie Real.

0

@PizzerMan wszystko Ci się myli. Nie da się wykryć ślad COVID-19 po przebytej chorobie tylko można wykryć przeciwciała. Do tego służy test igG. Ten czuły test
rt-pcr sars-cov-2 z złożenia powinien wykryć chorobę w czasie jej trwania. Wykrywa RNA wirusa wraz z jego otoczką białkową.

0

Wierzycie w Koeman-a? Co sądzicie po początku sezonu? Jest za wcześnie na ocenę czy nadzieja umiera jako ostatnia?

7

@Pilka_jest_okragla tylko nie Trincao, wolę Dembele.

0

@4drian0 ależ byłoby pięknie gdyby znów Real zgubił punkty

1

@FafitFCB chyba jednak Real obejrzę, mimo wszystko wierzę że Niemcy coś ugrają w tym meczu

2

@PizzerMan po co wypowiadasz się o sprawach o których nie masz pojęcia? Pomyliłeś wszystko. Piłkarze mają robiony test: rt-pcr sars-cov-2 a przeciwciała wykrywa test igG. Wprowadzasz niepotrzebne nikomu zamieszanie.

4

@Joe_Pesci 18 tys zł proponowane dla pierwszej damy widocznie za mało

1

@adamm13 młody źle, stary źle. Chyba dobrze że rozglądają się za kimś kto w niedługim czasie może poważnie odpalić? Jak wydawali po 100 mln na piłkarza też było źle. Nie dogodzisz wszystkim.

1

@Mario96w źle się wyraziłem. Da się zamknąć ale potem nie mogę "skrolowac" na telefonie stronę w dół

2

@sebo939 o to fajnie :) gość strasznie wkurzający, oby długi banik

2

@IronSanHybrid ojojoj ale klasowe zaoranie :) brawo kolego.

0

@sebo939 który? :)

0

@Mario96w papugę da się zamknąć gorzej z tą drugą reklamą. Trzeba odświeżyć stronę.

0

@sebasek99 ktoś kiedyś powiedział że z Konfederacji się wyrasta...

0

Busi weź Ty pakuj się i idź sobie w swoją stronę co Ty robisz!!!!!

1

Dobrze ze Dembele hasa na skrzydełku

1

@Jon_Snow zwróć uwagę że po czystym trafieniu w piłkę (a tak wydaje się w powtórce) przeciwnik trafia nogę pstawną Messiego zabierajac ja ze sobą co powoduje upadek i jest nadmierna ostrość wejścia. Ja to tak widzę.
Właśnie komentator potwierdził moje słowa.

0

Busi obowiązkowo zostaje w szatni

1

Sergio to najsłabszy piłkarz Barcy w pierwszej połowie

0

@Jon_Snow karny jak UJ załóż okulary

2

@kamilo0066 możesz uargumentowac? Zaznaczam że kolega wyżej użył słowa "normalniejsze" co oznacza że nie wybiela tamtej władzy tylko uważa że była w porównaniu do tej lepsza. On ani słowem nie mówił że wtedy było super.

13

@FC1899Barca szczerze widząc to co się dzieje teraz nie myślałem że to powiem ale wolę tego człowieka niż Kaczyńskiego.

0

@tobiasson92 ale po co o tym mówić? To nie dobra jest.

0

@ranger3120 a czym mieliby nas szczepić? Przecież nie posiadamy szczepionki ani na grypę ani na COVID-19. Szczepionki na grypę nie ma nawet dla służby zdrowia a co dopiero dla zwykłych obywateli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?