Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamt1996 Trincao kilka szans dostał i wypadł słabiutko
0
@Objectivo no to by pasowało do Pani Kingi "wiecznie milczącej"
2
@clyde fakt, gorszego wizerunku mieć nie będzie. Doszedł do dna.
1
@clyde śmiechłem czytając ze prezydent się postawi Kaczafiemu.
2
Lepiej późno niż wcale Pani Kingo.
PS a jeszcze wczoraj należała do kabaretu ani Mru-Mru.
0
@NaFazieHitman ale przecież to nie jest jakoś strasznie nieprawdopodobne patrząc po tym co gra obecnie Real.
0
@PizzerMan wszystko Ci się myli. Nie da się wykryć ślad COVID-19 po przebytej chorobie tylko można wykryć przeciwciała. Do tego służy test igG. Ten czuły test
rt-pcr sars-cov-2 z złożenia powinien wykryć chorobę w czasie jej trwania. Wykrywa RNA wirusa wraz z jego otoczką białkową.
0
Wierzycie w Koeman-a? Co sądzicie po początku sezonu? Jest za wcześnie na ocenę czy nadzieja umiera jako ostatnia?
7
@Pilka_jest_okragla tylko nie Trincao, wolę Dembele.
0
@4drian0 ależ byłoby pięknie gdyby znów Real zgubił punkty
1
@FafitFCB chyba jednak Real obejrzę, mimo wszystko wierzę że Niemcy coś ugrają w tym meczu
2
@PizzerMan po co wypowiadasz się o sprawach o których nie masz pojęcia? Pomyliłeś wszystko. Piłkarze mają robiony test: rt-pcr sars-cov-2 a przeciwciała wykrywa test igG. Wprowadzasz niepotrzebne nikomu zamieszanie.
4
@Joe_Pesci 18 tys zł proponowane dla pierwszej damy widocznie za mało
1
@adamm13 młody źle, stary źle. Chyba dobrze że rozglądają się za kimś kto w niedługim czasie może poważnie odpalić? Jak wydawali po 100 mln na piłkarza też było źle. Nie dogodzisz wszystkim.
1
@Mario96w źle się wyraziłem. Da się zamknąć ale potem nie mogę "skrolowac" na telefonie stronę w dół
2
@sebo939 o to fajnie :) gość strasznie wkurzający, oby długi banik
2
@IronSanHybrid ojojoj ale klasowe zaoranie :) brawo kolego.
0
@sebo939 który? :)
0
@Mario96w papugę da się zamknąć gorzej z tą drugą reklamą. Trzeba odświeżyć stronę.
0
@sebasek99 ktoś kiedyś powiedział że z Konfederacji się wyrasta...
0
Busi weź Ty pakuj się i idź sobie w swoją stronę co Ty robisz!!!!!
1
Dobrze ze Dembele hasa na skrzydełku
1
@Jon_Snow zwróć uwagę że po czystym trafieniu w piłkę (a tak wydaje się w powtórce) przeciwnik trafia nogę pstawną Messiego zabierajac ja ze sobą co powoduje upadek i jest nadmierna ostrość wejścia. Ja to tak widzę.
Właśnie komentator potwierdził moje słowa.
0
Busi obowiązkowo zostaje w szatni
1
Sergio to najsłabszy piłkarz Barcy w pierwszej połowie
0
@Jon_Snow karny jak UJ załóż okulary
2
@kamilo0066 możesz uargumentowac? Zaznaczam że kolega wyżej użył słowa "normalniejsze" co oznacza że nie wybiela tamtej władzy tylko uważa że była w porównaniu do tej lepsza. On ani słowem nie mówił że wtedy było super.
13
@FC1899Barca szczerze widząc to co się dzieje teraz nie myślałem że to powiem ale wolę tego człowieka niż Kaczyńskiego.
0
@tobiasson92 ale po co o tym mówić? To nie dobra jest.
0
@ranger3120 a czym mieliby nas szczepić? Przecież nie posiadamy szczepionki ani na grypę ani na COVID-19. Szczepionki na grypę nie ma nawet dla służby zdrowia a co dopiero dla zwykłych obywateli