0

@barteq pewnie tak :) w końcu program rodzina na swoim :p

9

Jacek Sasin zatrudnił makijażystkę. Wartość umowy opiewa na 10 tys. złotych.

Ministerstwo Aktywów Państwowych korzysta z usług doświadczonej makijażystki. Zatrudnienie specjalistki od make-upu resort tłumaczy względami bezpieczeństwa ze względu na epidemię.

[next.gazeta.pl]

1

@Ansufati123 to nie wina Dunczyka ze dali mu 9tke bo każdy by chciał grać z takim numerem, a wina zarządu że pozwolili na przyznanie tak ważnego numeru (również wizerunkowo i marketingowo) graczowi który nie jest piłkarzem na tzw pierwszy skład i powinien mieć numer z drugiej dziesiątki. Są numery które powinno się rozdawać ostrożnie, chociażby na wyniki sprzedażowe.

2

@Ansufati123 no właśnie o to chodzi że każdy mógł sobie wziąć a powinna być zatrzymana dla prawdziwego cracka.

2

@nawy12 brak przyznania numeru 9 na ten sezon, tak bym wolał bo de facto nie mam 9tki na ten sezon. Proste

1

@Ansufati123 bo nie ma umiejętności na pierwszy skład? Tak trudno to zauważyć oglądając mecz? Moja żona to nawet widzi.

2

@Ansufati123 bo nie ma umiejętności na pierwszy skład?

1

@ranger3120 za 23-24 kupisz egzemplarz z przebiegiem poniżej 150 tys, książką serwisową i nie złożony z 3 innych aczkolwiek taniej też znajdziesz i pewnie też będziesz zadowolony.

0

@Pawlak1992 synku prawdziwe imię Pele to: Edson Arantes do Nascimento

8

Numer 9 w Barcelonie:
Kluivert
Eto'o
Ibrahimović
Alexis
Luis Suarez

A teraz...Martin Braithwaite :P

1

@ranger3120 szwagier kupił tydzień temu. Długo szukał fajnej sztuki ale kupił ładny egzemplarz.

0

@HK23 co to jest??? Bartol Postek??? Wtf

0

@ryba84 to nie poziom Barcelony. Facet ma serce do walki i nic poza tym. Lepiej grać mobilną trójką zmieniającą pozycje niż Dunczykiem. 3na4 drużyny z półfinałów tegorocznej LM tak grało, jedynie Bayern grał nominalną 9tką.

5

@ryba84 już chciałem dać zielonego do puki nie przeczytałem o Dunczyku

6

Zygmunt Hajzer był gościem Hejtparku w Kanał Sportowy

Dzwoni widz:
"Oglądałem wczoraj mecz Legii Warszawa i zesrałem się ze śmiechu. Jak mam to usunąć?"

:D

32

Dokładnie rok temu Eden Hazard strzelił swoją pierwszą bramkę dla Realu Madryt.

Na drugie trafienie wciąż czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Via ekstraklasatrolls

0

@Coutinho007 no spoko ale jak znam życie to pewnie nie palisz :D

1

@Jacu327 Panie zjechałem dziś pół Polski i od południa kraju do Warszawy leje.

2

@rado_Barca mnie to już nic nie zdziwi w wykonaniu tej partii, w sumie nawet mnie to już szczerze śmieszy :)

0

@JohnConstantine1899 za ten rok rozliczeniowy

0

@BarcaInfo szkoda że meczówki w 90min nie wykorzystał

0

@blazeq to racja ale wierzę w tego chłopaka sam nie wiem czemu :)

0

@blazeq samą szybkością nie zwojowałby ligi francuskiej i niemieckiej. On ma to coś a przynajmniej miał kiedyś.

2

@4drian0 wystarczy go ogarnąć dobrym fizjo i trenerem od przygotowania fizycznego czego nie było w Barcelonie od dawna.

0

@ShowMe dziś możesz wejść do większości hoteli z ulicy i miejsca będą bez problemu

0

1

@MaziFCB ale mi smaka zrobiłeś! Pamiętam doskonale tę puszeczkę.

0

@Transu96 o stary cherry cola to najlepsze co jest!

0

@Danny Gaucho a był taki sezon że awansowaliśmy z 3 miejsca do pucharu UEFA i tam o ile pamięć mnie nie myli przegraliśmy w półfinale (chyba) z Liverpoolem.

0

@adaskooow to był ten sezon gdzie byliśmy w grupie z jakąś turecką drużyną i nie wyszliśmy z grupy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?