1

@DonMatteo901 o kurde :)

0

@Mat_Cat Mati potwierdziło się to o czym wczoraj rozmawialiśmy :) gość jest niesamowity, ale ja to go nawet polubiłem, trzeba sledzic losy naszego bohatera bo wyczuwam dobry kabarecik :D

0

@Mat_Cat beka to już jest :D a swoją drogą jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała że on sam wiesz kto :P Mati najlepsze że on sam sobie wmawia że kogoś zaorał :) może chłopaka zaorał :D

0

@pax już tlumacze koledze bo widzę że nie dociera:
"jeśli tak bardzo chciałbyś żeby tak wyglądało nasze państwo jak na zachodzie..."
Napisałeś również:
W każdej społeczności czy narodzie sa zwyrodnialcy.
Są podobne przykłady z Polski. Procent popełnianych przestępstw seksualnych w naszym kraju a wśród ludności migrującej z północnej Afryki czy bliskiego Wschodu jest zupełnie inny.
To oznacza że skoro w twoim mniemaniu każda nacja jest zła to co mamy zrobić? Dajesz ciche przyzwolenie na takie działania bo przecież wszystko jedno kto przyjedzie każda nacja ma taki sam procent patusow. Mylisz się, sięgnij do lektury, popatrz na rodowitych Skandynawów, Japończyków czy Szwajcarów. Zobacz tabele popełnianych przestępstw teraz i 20 lat temu w Szwecji. To jest patologia a Na to nie ma zgody. Zaproś sobie kolegów na chatę i róbcie tam co chcecie. Prościej się już chyba nie da aczkolwiek wątpię żebyś ogarnął.

0

@pax facet jak kiedys będzie konkurs na dzbana roku na 100% wygrasz to bez gadania. Kolega zaorał Cię po mistrzowsku, nie widzę żeby to on się kompromitował za to Ty jak najbardziej.

@Mat_Cat i tak uważam że miałeś masę cierpliwości do typa, chłop jest na poziomie ameby, nie rozumie tego co piszesz, to nie jego wina, ma ograniczone zdolności intelektualne. Olej typa. Beznadziejny przypadek.

0

@pax a Twoja argumentacja jest na poziomie podstawówki, atakowanie przedmówcy i kompletny brak argumentów. Serio kompromitacja na maksa.

0

@pax ty serio nie potrafisz odpowiadać na proste pytania. @Mat_Cat poprosił Cię o prostą odpowiedź na moje pytanie. Bardzo się ośmieszasz w tym momencie, nikt Ci nie ublizał chociaż intelektem nie błyszczysz i jedyne co miałeś zrobić to odpowiedzieć na pytanie. Widocznie Cię to przerosło.

1

@pax za dużo TVN-u kolego i w ogóle masz rację: do Europy docierają głównie lekarze i inżynierowie, a wszyscy prześcigają się w chęciach do pracy. Na oddziałach szpitalnych wszędzie wykształceni imigranci, nikt nie chce pomocy od państwa a my uczciwie pracujący nie dokładamy się do nich.
PS jeśli tak bardzo chciałbyś żeby tak wyglądało nasze państwo jak na zachodzie to powiedz nam kolego czy Ty zaprosiłeś kogoś do swojego domu? A jeśli nie to podaj swój adres myślę że możemy w twoim imieniu zaprosić kogoś. Przecież Ty jesteś na Tak!

3

@pax oczywiście że gwałty i przemoc była obecna na świecie od zawsze ale wzrost przestępczości po wzmożeniu ruchów migracyjnych na tzw zachodzie Europy jest olbrzymi i chyba nie chcesz na ten temat dyskutować?

2

@Mat_Cat pewnie by nie miał odwagi, gdy ostatni raz byłem na południu Szwecji to w większych miastach po zmroku strach wyjść na ulicę, ale pewnie znajdą się dekle co powiedzą że przecież tak było zawsze :D bezmózgowie totalne!

5

Maurizio Sarri po zwolnieniu z Juventusu FC: Możecie mnie wyrzucić, ale ten zespół jest nie do wytrenowania.

3

@piotr_styk po napisie: "aytentyczny certyfijat" :D

0

@osa91 idealnie to wyszło :)

0

@HansLanda no następny tu nie chodzi o to kto tylko sens
tak głupiej wypowiedzi kandydata na urząd.

0

@maroon na lepsze? Jestem ostatnim użytkownikiem tej strony popierający politykę PiS. Uważam jedynie że w dobie kryzysu i epidemii nie należy dopuszczać do ruchów migracyjnych. Poza epidemią również należałoby się nad tym zastanowić widząc co się dzieje w Europie Zachodniej.

3

@OskarR01 i co Tesla był murzynem?

1

@Majkel34 wyobraź teraz sobie że Szumowski nie zarabiałby na sprowadzanych maseczkach od instruktora narciarstwa tylko na cewnikach... Już widzę na ulicach ludzi z workiem przypiętym do paska i komunikaty Ministerstwa że tylko woreczek zrobi porządeczek.

0

@maroon mowa tu o polityce globalnej w rozumieniu całościowym a nie polityce antymigracyjnej która musi zostać zachowana w formie dotychczasowej.

2

Joe Biden: to murzyn wynalazł żarówkę, a nie biały nazwiskiem Edison.

0

@bari_94 o kurde grubo poleciałeś

0

@Nieznajomy mieszkałem w Ameryce, kilkadziesiąt razy byłem w tzw Europie Zachodniej i jakoś nie widzę żeby tam było lepiej. Co prawda PiS robi wszystko co tylko możliwe żeby żyło nam się coraz ciężej ale ciągle bezpieczniej niż tam. Oczywiście opinia nie fakt każdy może uważać inaczej.

5

@DonMatteo901 to jest upadek państwa Szwecji, niestety tak umiera "zachodnia" cywilizacja.

1

@justfootball nie czy powinien zostać tylko czemu jeszcze nie jest spakowany, natychmiastowe zwolnienie. Kto następcą? Raczej treneiro z zagranicy.

0

@Coutinho007 nie no bez jaj, dobry grajek ale to nie poziom Barcelony.

1

@MarioVeB! Raczej nierealnym marzeniem, koleś to selekcjonerskie zero.

0

@19Riki20 też szukam :)

1

@Nazio87 kolega pierwszy raz na wesele idzie?
Przed weselem wiadomo robimy podkład: wiaderko rosołu + kostka masła i jesteś nie do zajechania!
Pozdrawiam

1

Oby dzisiaj fichado Depay-a i oby nie dla Wijnalduma.

0

@Uukasz_93 jaskrawobialy to chyba powinien być już spakowany

0

@Kengo Depay na plus
Wijnaldum na minus
Franek jak to Franek potencjał kosmiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?